| 1 | Grand Daddy Purple | Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $17.95 | $17.95/g | Quincy Cannabis Co Dispensary Quincy · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Jack Herer | Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $17.95 | $17.95/g | Quincy Cannabis Co Dispensary Quincy · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Grape Pop | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $19.95 | $19.95/g | Quincy Cannabis Co Dispensary Quincy · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Cosmic Juicebox | Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $19.95 | $19.95/g | Quincy Cannabis Co Dispensary Quincy · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Am x Pm | Vape Cartridge Vape Pens | gram | $19.95 | $19.95/g | Quincy Cannabis Co Dispensary Quincy · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Apples and Bananas | Cartridge | 1g | gram | $19.95 | $19.95/g | Quincy Cannabis Co Dispensary Quincy · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Acapulco Gold | Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $19.95 | $19.95/g | Quincy Cannabis Co Dispensary Quincy · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | GMO | Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $19.95 | $19.95/g | Quincy Cannabis Co Dispensary Quincy · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Hippie Crasher | Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $19.95 | $19.95/g | Quincy Cannabis Co Dispensary Quincy · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Strawberry Kissah | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $19.95 | $19.95/g | Quincy Cannabis Co Dispensary Quincy · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Beast Coast Berry Kush | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $19.95 | $19.95/g | Quincy Cannabis Co Dispensary Quincy · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Berry Runtz | Vape Cartridge Vape Pens | gram | $19.95 | $19.95/g | Quincy Cannabis Co Dispensary Quincy · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Biscotti | Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $19.95 | $19.95/g | Quincy Cannabis Co Dispensary Quincy · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Blue Dream | 1:1 THC:CBD Distillate Vape Cartridge Vape Pens | gram | $19.95 | $19.95/g | Quincy Cannabis Co Dispensary Quincy · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Blue Dream | Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $19.95 | $19.95/g | Quincy Cannabis Co Dispensary Quincy · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Grape Ice | Vape Cartridge Vape Pens | gram | $19.95 | $19.95/g | Quincy Cannabis Co Dispensary Quincy · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Bob Hope | Vape Cartridge Vape Pens | gram | $19.95 | $19.95/g | Quincy Cannabis Co Dispensary Quincy · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Lemon Headie | Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $19.95 | $19.95/g | Quincy Cannabis Co Dispensary Quincy · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Lemon Headz OG | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $19.95 | $19.95/g | Quincy Cannabis Co Dispensary Quincy · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Chemdawg | Cartridge | 1g | gram | $19.95 | $19.95/g | Quincy Cannabis Co Dispensary Quincy · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | strawberry cough | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $22 | $22/g | Quincy Cannabis Co Dispensary Quincy · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Not Your Mom's Apple Fritter | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $22 | $22/g | Quincy Cannabis Co Dispensary Quincy · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Gazzurple | Full Spectrum Cartridge | 1g | gram | $24 | $24/g | Quincy Cannabis Co Dispensary Quincy · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Chicken N' Waffles | Full Sprectrum Cartridge | 1g | gram | $24 | $24/g | Quincy Cannabis Co Dispensary Quincy · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Hella Jelly | Full Sprectrum Cartridge | 1g | gram | $24 | $24/g | Quincy Cannabis Co Dispensary Quincy · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Dream Queen | Full Sprectrum Cartridge | 1g | gram | $24 | $24/g | Quincy Cannabis Co Dispensary Quincy · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Tangie | Full Sprectrum Cartridge | 1g | gram | $24 | $24/g | Quincy Cannabis Co Dispensary Quincy · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Blueberry Cupcake | Full Sprectrum Cartridge | 1g | gram | $24 | $24/g | Quincy Cannabis Co Dispensary Quincy · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Grape Ice | Distillate Disposable Vape Pens | 2 g | $49 | $24.50/g | Quincy Cannabis Co Dispensary Quincy · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Jack The Ripper | Disposable Vape Pens | 2 g | $49 | $24.50/g | Quincy Cannabis Co Dispensary Quincy · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Lemon Cherry Gelato x Sunset Sherbet - Dual Chamber Disposable Vape - 2g | 2 g | $49 | $24.50/g | Quincy Cannabis Co Dispensary Quincy · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Lemon Gas | Disposable Vape Vape Pens | 2 g | $49 | $24.50/g | Quincy Cannabis Co Dispensary Quincy · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Lemon Headie | Distillate Disposable Vape Pens | 2 g | $49 | $24.50/g | Quincy Cannabis Co Dispensary Quincy · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Citrus Slushy x Electric Apple - Dual Chamber Disposable Vape - 2g | 2 g | $49 | $24.50/g | Quincy Cannabis Co Dispensary Quincy · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Hawaiian Lion | Liquid Shatter Cartridge Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Quincy Cannabis Co Dispensary Quincy · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Granddaddy Purple | Distillate Disposable Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Quincy Cannabis Co Dispensary Quincy · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Midnight Mass | Liquid Shatter Cartridge Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Quincy Cannabis Co Dispensary Quincy · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Lemon Meringue | Disposable | 2g | 2 g | $55 | $27.50/g | Quincy Cannabis Co Dispensary Quincy · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Jet Fuel | Liquid Diamonds Disposable Vape Pens | 2 g | $55 | $27.50/g | Quincy Cannabis Co Dispensary Quincy · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | RELOAD - 2g FUSION - Very Berry (4:1 THC/CBN) | 2 g | $55 | $27.50/g | Quincy Cannabis Co Dispensary Quincy · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |