Cheapest flower in Salisbury, MA
Cheapest right now: Gelato | 7g at Road Trip — $35 ($5 per gram)
115 comparable flower listings at 1 Salisbury dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Massachusetts city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gelato | 7g Flower | quarter | $35 | $5/g | Road Trip Salisbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Unicorn Shoes | Big Buds | 14g Phat Panda · Flower | half ounce | $75 | $5.36/g | Road Trip Salisbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Tomahawk | Flower Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Road Trip Salisbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Gary Payton | Flower Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Road Trip Salisbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Cherry Pie OG | Flower Flower | half ounce | $89 | $6.36/g | Road Trip Salisbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Gelato Punch | Flower Flower | half ounce | $89 | $6.36/g | Road Trip Salisbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Melonade Gibson | Small Buds Flower | quarter | $45 | $6.43/g | Road Trip Salisbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Blue Andeze | Small Buds Flower | quarter | $45 | $6.43/g | Road Trip Salisbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Durban Margy | Big Buds | 28g Flower | quarter | $49 | $7/g | Road Trip Salisbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Glorious Cannabis Company | Grandpa's RPG | Flower | 3.5g Glorious Cannabis Company · Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Road Trip Salisbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Sherbie Hancock | Big Buds | 28g Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Road Trip Salisbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Honey Banana | Big Buds | 28g Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Road Trip Salisbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | The Black | Flower Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Road Trip Salisbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Cherry Pie OG | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Road Trip Salisbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Tricheratrops | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Road Trip Salisbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | G25 x Do Si Dos Flower by Glorious Cannabis Co. Glorious Cannabis Company · Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Road Trip Salisbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Pancakes | Flower Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Road Trip Salisbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Gas Face Flower 3.5g (COMING 2026) U4EA Farms · Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Road Trip Salisbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Ghost Dawg | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Road Trip Salisbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Lemon Balm | 3.5g Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Road Trip Salisbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Galaxy Glitter | 3.5g Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Road Trip Salisbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Lemonhead Delight | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Road Trip Salisbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Ice Cream Cake | Flower Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Road Trip Salisbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Space Candy | Small Buds Flower | quarter | $50 | $7.14/g | Road Trip Salisbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Gelato Cream Cake | Flower Flower | eighth | $27 | $7.71/g | Road Trip Salisbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Chem Conez | Flower Flower | eighth | $28 | $8/g | Road Trip Salisbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Grape Gary - 3.5g Bostica · Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Road Trip Salisbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Grease Monkey | Flower Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Road Trip Salisbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Black Ice | Flower Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Road Trip Salisbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Lizzie B | Flower Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Road Trip Salisbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Sleezy Rider | Flower Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Road Trip Salisbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Headband x Grapebreath | Flower Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Road Trip Salisbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Headband x Triangle Kush | Flower Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Road Trip Salisbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Jam Sandwich x Puppy Breath | Flower Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Road Trip Salisbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Lime Dawg | 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Road Trip Salisbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Larry Berry | Flower Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Road Trip Salisbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Skunk #1 | Flower Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Road Trip Salisbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Tropsanto #5 | 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Road Trip Salisbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Pie Dough | Flower Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Road Trip Salisbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Purple Chem S1 | Flower Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Road Trip Salisbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Salisbury flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Salisbury price: $8.57 per gram (middle of $7.14–$10). That works out to about $30 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Salisbury publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Salisbury price data: cheapest weed in Salisbury, cheap ounces, Salisbury flower price index, Salisbury deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Massachusetts dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.