Cheapest weed in Tewksbury, MA
270 Tewksbury menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Massachusetts city: cheapest weed in Massachusetts
Cheapest flower in Tewksbury
See all flower prices →Cheapest right now: Sherb BX at Smyth Cannabis Co. | Tewksbury — $10 ($2.86 per gram) · 67 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sherb BX Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Grape Stank Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Simply Herb | Robusta | Flower 28G Simply Herb · Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Farmer's Cut | Planet of the Grapes | Flower | 28G Farmer's Cut · Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Chicken N' Wafflez Flower | eighth | $13 | $3.71/g | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Funk Bomb Flower | eighth | $13 | $3.71/g | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Mac Daddy Flower | eighth | $13 | $3.71/g | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Citral Flo | 3.5g Flower | eighth | $13 | $3.71/g | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Tewksbury
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Sour Blue Razz | Cartridge | 1g at Smyth Cannabis Co. | Tewksbury — $17 ($17 per gram) · 63 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sour Blue Razz | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $17 | $17/g | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Grape Pop | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $17 | $17/g | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | 510 Distillate Vape - Lemon SLUSHIE Vape Pens | gram | $17 | $17/g | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Lemon Headz OG | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $17 | $17/g | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Pineapple Candy | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $17 | $17/g | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | 510 Distillate Vape - Super Boof Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Thin Mint | Cartridge | 0.5g Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Disposable Distillate Vape - Live Resin Distillate Blend - Juicy Blueberry Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest edibles in Tewksbury
See all edibles prices →Cheapest right now: Honey Sweet Melon 1:1 Gummies | 100mg | 20ct | 5mg/ea at Smyth Cannabis Co. | Tewksbury — $15 ($15 per 100mg of THC) · 21 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Honey Sweet Melon 1:1 Gummies | 100mg | 20ct | 5mg/ea Mindy’s Edibles · Edibles | each · 20-pack · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Strawberry | Classic | Indica | 100mg THC | 10-pack KANHA · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Joy Bombs Sour Fruit - 100mg THC (40pk / 2.5mg THC ea) Joyibles · Edibles | each · 40-pack · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Joy Bombs + CBN 1:1 Dream Blends - 100mg THC (40pk / 2.5mg THC ea) Joyibles · Edibles | each · 40-pack · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | DREAM 1:1:1 Moonlight Berry | 100mg CBN/100mg CBD/100mg THC KANHA · Edibles | each · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Fruit Punch Fusion | NANO | Hybrid | 100mg THC | 10-pack KANHA · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Joy Bombs Tropical Haze - 100mg THC (40pk / 2.5mg ea) Joyibles · Edibles | each · 40-pack · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | INSA - Milk Chocolate Bar - 100mg INSA · Edibles | each · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest concentrates in Tewksbury
See all concentrates prices →Cheapest right now: Kief - Hodgepodge OG at Smyth Cannabis Co. | Tewksbury — $10 ($10 per gram) · 32 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kief - Hodgepodge OG Concentrates | gram | $10 | $10/g | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Live Badder - Mother of all Berries Concentrates | gram | $17 | $17/g | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Head Doctor | Solvent | Sugar | 1g Concentrates | gram | $18 | $18/g | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Cherry Diesel X Dead Smooth (H) | Solvent | Sugar | 1g Concentrates | gram | $20 | $20/g | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Sugar Wax - Peanut Butter Pie Concentrates | gram | $20 | $20/g | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Sugar Wax - Flan Sherbet Concentrates | gram | $20 | $20/g | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Grease Monkey | Solvent | Badder | 1g Concentrates | gram | $20 | $20/g | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Cured Budder - Citral Flo Concentrates | gram | $25 | $25/g | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Tewksbury
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Smyth | 1g Pre-Roll - Hybrid Blend at Smyth Cannabis Co. | Tewksbury — $3 ($3 per gram) · 55 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Smyth | 1g Pre-Roll - Hybrid Blend Smyth Cannabis Co. · Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Pre-roll - Chocolate Peaches Pre-rolls | gram | $4 | $4/g | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Pre-Roll - Chicken N' Wafflez Pre-rolls | gram | $4 | $4/g | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Pre-Roll - Orange Kush Cake R1 Pre-rolls | gram | $4 | $4/g | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Pre-Roll - Rainbow Gas Leak Pre-rolls | gram | $4 | $4/g | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Peanut Butter Breath | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $4 | $4/g | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Pre-Roll - Cheddar Cheeze Pre-rolls | gram | $4 | $4/g | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Smyth | 1g Pre-Roll - Oreoz Smyth Cannabis Co. · Pre-rolls | gram | $4 | $4/g | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Tewksbury
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Infused Pre-Roll - Citrus Silk at Smyth Cannabis Co. | Tewksbury — $10 ($1 per gram) · 27 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Infused Pre-Roll - Citrus Silk Infused Pre-rolls | 7/10 g | $10 | $1/g | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Infused Pre-Roll - Mint Condition Infused Pre-rolls | 7/10 g | $10 | $1/g | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Infused Pre-Roll - Vanilla Lava Cake Infused Pre-rolls | 1.2 g | $10 | $8.33/g | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Infused Pre-Roll - Peach Infused Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Infused Pre-Roll - Strawberry Kissah Infused Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Infused Pre-Roll - Beast Coast Berry Infused Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Infused Pre-Roll - Sour Citrus Infused Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | 5PK - Infused Pre-Roll - Raspberry SWOG Infused Pre-rolls | eighth · 5-pack | $45 | $12.86/g | Smyth Cannabis Co. | Tewksbury Tewksbury · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Tewksbury flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Tewksbury →Discounted items across Tewksbury menus, newest first.
Best dispensaries in Tewksbury →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank drinks (5 items at 1 store) in Tewksbury — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Massachusetts dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.