| 1 | Zone Prepack Preground (1/2 oz) Permanent Chimera #35 Flower | half ounce | $20$3543% off | $1.43/g | Nature Medicines Dispensary Uxbridge · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Platinum Fro | Ground | 14g Flower | half ounce | $20$3543% off | $1.43/g | Nature Medicines Dispensary Uxbridge · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Zone Prepack Preground (1/2 oz) Lemon Jack Flower | half ounce | $20$3543% off | $1.43/g | Nature Medicines Dispensary Uxbridge · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Zone Prepack Preground (1/2 oz) Governmint Oasis Flower | half ounce | $20$3543% off | $1.43/g | Nature Medicines Dispensary Uxbridge · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Zone Prepack Preground (1/2 oz) Hypothermia #1 Flower | half ounce | $20$3543% off | $1.43/g | Nature Medicines Dispensary Uxbridge · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Zone Prepack Preground (1/2 oz) Papaya Bomb Flower | half ounce | $20$3543% off | $1.43/g | Nature Medicines Dispensary Uxbridge · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Zone Prepack Preground (1/2 oz) Great Lakes Grapes Flower | half ounce | $20$3543% off | $1.43/g | Nature Medicines Dispensary Uxbridge · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Soleil | Ground | 14g Flower | half ounce | $20$3543% off | $1.43/g | Nature Medicines Dispensary Uxbridge · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Indigo | Ground | 14g Flower | half ounce | $20$3543% off | $1.43/g | Nature Medicines Dispensary Uxbridge · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | HiFi 4G #9 | Ground | 14g Flower | half ounce | $20$3543% off | $1.43/g | Nature Medicines Dispensary Uxbridge · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Zone Prepack (1 oz) Governmint Oasis Flower | ounce | $79 | $2.82/g | Nature Medicines Dispensary Uxbridge · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Zone Prepack (1 oz) Pavé Flower | ounce | $79 | $2.82/g | Nature Medicines Dispensary Uxbridge · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Zone Prepack (1 oz) Glaciers Flower | ounce | $79 | $2.82/g | Nature Medicines Dispensary Uxbridge · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Zone Prepack (1 oz) Futura Haze Flower | ounce | $79 | $2.82/g | Nature Medicines Dispensary Uxbridge · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | North Star (S) 28g Popcorn Flower - Caroline's Cannabis Flower | each | $85 | $3.04/g | Caroline's Cannabis Uxbridge Dispensary Uxbridge · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Sunset Fritter (I/H) 28g Popcorn Flower I Caroline's Cannabis Flower | each | $85 | $3.04/g | Caroline's Cannabis Uxbridge Dispensary Uxbridge · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | The Real OG (I/H) 28g Popcorn Flower I Caroline's Cannabis Flower | each | $85 | $3.04/g | Caroline's Cannabis Uxbridge Dispensary Uxbridge · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | The Soap (S/H) 28g Popcorn Flower - Caroline's Cannabis Flower | each | $85 | $3.04/g | Caroline's Cannabis Uxbridge Dispensary Uxbridge · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Butterfingaz (I/H) 28g Popcorn Flower I Caroline's Cannabis Flower | each | $85 | $3.04/g | Caroline's Cannabis Uxbridge Dispensary Uxbridge · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Banana Zoap (H) 28g Popcorn Flower I Caroline's Cannabis Flower | each | $85 | $3.04/g | Caroline's Cannabis Uxbridge Dispensary Uxbridge · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Cake N' Bake (I/H) 14g Popcorn Flower I Caroline's Cannabis Flower | each | $45 | $3.21/g | Caroline's Cannabis Uxbridge Dispensary Uxbridge · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Black Triangle Kush (I/H) 14g Popcorn Flower I Caroline's Cannabis Flower | each | $45 | $3.21/g | Caroline's Cannabis Uxbridge Dispensary Uxbridge · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Sunset Fritter (I/H) 14g Popcorn Flower I Caroline's Cannabis Flower | each | $45 | $3.21/g | Caroline's Cannabis Uxbridge Dispensary Uxbridge · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | The Real OG (I/H) 14g Popcorn Flower I Caroline's Cannabis Flower | each | $45 | $3.21/g | Caroline's Cannabis Uxbridge Dispensary Uxbridge · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | White Hot Guava x Black Velvet (H) 14g Popcorn Flower I Caroline's Cannabis Flower | each | $45 | $3.21/g | Caroline's Cannabis Uxbridge Dispensary Uxbridge · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Skywalker OG (I/H) 14g Popcorn - Caroline's Cannabis Flower | each | $45 | $3.21/g | Caroline's Cannabis Uxbridge Dispensary Uxbridge · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Butterfingaz (I/H) 14g Popcorn Flower I Caroline's Cannabis Flower | each | $45 | $3.21/g | Caroline's Cannabis Uxbridge Dispensary Uxbridge · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Teflon | 14g Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Nature Medicines Dispensary Uxbridge · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Zabuza | 14g Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Nature Medicines Dispensary Uxbridge · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Yesca | 14g Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Nature Medicines Dispensary Uxbridge · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Zone Prepack (1/2 oz) Baller Kush Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Nature Medicines Dispensary Uxbridge · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Zone Prepack (1/2 oz) Banana Kush Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Nature Medicines Dispensary Uxbridge · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Zone Prepack (1/2 oz) Black Bubble Gum Horchata Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Nature Medicines Dispensary Uxbridge · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Farmer's Cut | Maui Magilla Glue | Smalls | 14G | each | $50 | $3.57/g | Caroline's Cannabis Uxbridge Dispensary Uxbridge · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Farmer's Cut | Northern Lime Lights | Smalls | 14G | each | $50 | $3.57/g | Caroline's Cannabis Uxbridge Dispensary Uxbridge · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Farmer's Cut | Powder Peach | Smalls | 14G | each | $50 | $3.57/g | Caroline's Cannabis Uxbridge Dispensary Uxbridge · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Zone Prepack (1/2 oz) Cream Smoothie Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Nature Medicines Dispensary Uxbridge · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Zone Prepack (1/2 oz) Dante's Wrath Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Nature Medicines Dispensary Uxbridge · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Zone Prepack (1/2 oz) Glaciers Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Nature Medicines Dispensary Uxbridge · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Zone Prepack (1/2 oz) Sherbacio Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Nature Medicines Dispensary Uxbridge · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |