Cheapest weed in Isanti, MN
38 Isanti menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Minnesota city: cheapest weed in Minnesota
Cheapest flower in Isanti
See all flower prices →Cheapest right now: Unbound Flower- Angry Apples 3.5g at Northern Crown Cannabis — $45 ($12.86 per gram) · 20 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Unbound Flower- Angry Apples 3.5g Flower | each | $45 | $12.86/g | Northern Crown Cannabis Isanti · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Unbound Flower- Purple Ice Water 3.5g Flower | each | $45 | $12.86/g | Northern Crown Cannabis Isanti · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | North Park Flower- Fog Dog 7g Flower | each | $90 | $12.86/g | Northern Crown Cannabis Isanti · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Redwood Flower- Block Party 3.5g Flower | each | $50 | $14.29/g | Northern Crown Cannabis Isanti · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Redwood Flower- Gastro Pop 3.5g Flower | each | $50 | $14.29/g | Northern Crown Cannabis Isanti · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Redwood Flower- Lemon Cherry Gelato 3.5g Flower | each | $50 | $14.29/g | Northern Crown Cannabis Isanti · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Grasslands Flower- Dark Rainbow 3.5g Flower | each | $50 | $14.29/g | Northern Crown Cannabis Isanti · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Grasslands Flower- Gelato 45 3.5g Flower | each | $50 | $14.29/g | Northern Crown Cannabis Isanti · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest edibles in Isanti
See all edibles prices →Cheapest right now: Legacy Cannabis Chocolate Bars- Blueberry Cheesecake 200mg at Northern Crown Cannabis — $40 ($20 per 100mg of THC) · 5 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Legacy Cannabis Chocolate Bars- Blueberry Cheesecake 200mg Edibles | each · 200mg THC | $40 | $20/100mg THC | Northern Crown Cannabis Isanti · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Munchies De Mayo- Mango Fuego 200mg Edibles | each · 200mg THC | $45 | $22.50/100mg THC | Northern Crown Cannabis Isanti · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Nebula Gummies- Cotton Candy 100mg Edibles | each · 100mg THC | $24 | $24/100mg THC | Northern Crown Cannabis Isanti · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Green Apple Gummy Bar | 100mg | 10ct | 10mg/ea Nebula · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $24 | $24/100mg THC | Northern Crown Cannabis Isanti · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Cherry Lime Gummy Bar | 100mg | 10ct | 10mg/ea Nebula · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $24 | $24/100mg THC | Northern Crown Cannabis Isanti · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest concentrates in Isanti
See all concentrates prices →Cheapest right now: D'Ope Cured Resin- Bourbon Berry × Whizkey Zulu 1g at Northern Crown Cannabis — $60 ($60 per gram) · 1 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | D'Ope Cured Resin- Bourbon Berry × Whizkey Zulu 1g Concentrates | each | $60 | $60/g | Northern Crown Cannabis Isanti · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Isanti
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Orion | Minis | 0.5g each | 2pk at Northern Crown Cannabis — $15 ($15 per gram) · 11 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Orion | Minis | 0.5g each | 2pk Dizgo Collective · Pre-rolls | each · 2-pack | $15 | $15/g | Northern Crown Cannabis Isanti · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Unbound Prerolls- First Class Funk 1g Pre-rolls | each | $18 | $18/g | Northern Crown Cannabis Isanti · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Avio Prerolls- Frodo Squeeze 1g Pre-rolls | each | $18 | $18/g | Northern Crown Cannabis Isanti · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | MAC V2 | Joints | 1g Pre-rolls | each | $18 | $18/g | Northern Crown Cannabis Isanti · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Rosanna | Joints | 1g Pre-rolls | each | $18 | $18/g | Northern Crown Cannabis Isanti · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Avio Prerolls- Alien Lights 1g Pre-rolls | each | $18 | $18/g | Northern Crown Cannabis Isanti · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Dizgo Prerolls- Hyperion .5g(2 pack) Pre-rolls | each · 2-pack | $15 | $30/g | Northern Crown Cannabis Isanti · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | North Park Prerolls- Gummibears 1g(3pack) Pre-rolls | each · 3-pack | $40 | $40/g | Northern Crown Cannabis Isanti · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Isanti flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Isanti →Discounted items across Isanti menus, newest first.
Best dispensaries in Isanti →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank edibles (5 items at 1 store), concentrates (1 items at 1 store), vape pens (1 items at 1 store) in Isanti — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Minnesota dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.