Cheapest pre-rolls in Rosemount, MN
Cheapest right now: GG4 | Joints | 1g at Legit Cannabis Dispensary — $18 ($18 per gram)
14 comparable pre-rolls listings at 1 Rosemount dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Minnesota city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GG4 | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | Legit Cannabis Dispensary Rosemount · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | Campfire Cannabis PR Fight Club PRE-ROLL 1 G Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | Legit Cannabis Dispensary Rosemount · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | Campfire Cannabis PR Cap Junky PRE-ROLL 1 G Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | Legit Cannabis Dispensary Rosemount · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | Campfire Cannabis PR Barnyard High Test PRE-ROLL 1 G Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | Legit Cannabis Dispensary Rosemount · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Unbound PR Golden Goat PRE-ROLL 1 G Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | Legit Cannabis Dispensary Rosemount · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | Unbound PR Papaya Fuel PRE-ROLL 1 G Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | Legit Cannabis Dispensary Rosemount · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | Unbound PR Wilfunk PRE-ROLL 1 G Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | Legit Cannabis Dispensary Rosemount · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | dizgo PR Hyperion F1 2pk (0.5 G ea) PRE-ROLL 0.5g Pre-rolls | 1/2 g · 2-pack | $17 | $34/g | Legit Cannabis Dispensary Rosemount · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 9 | dizgo PR Orion 2 pk (0.5 G ea) PRE-ROLL 0.5g Pre-rolls | 1/2 g · 2-pack | $18 | $36/g | Legit Cannabis Dispensary Rosemount · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 10 | Northpark PR Bumper OG 3pk (1 G ea) PRE-ROLL 1 G 3-PACK Pre-rolls | gram · 3-pack | $38 | $38/g | Legit Cannabis Dispensary Rosemount · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 11 | dizgo PR Top Gun 3pk (0.33 G ea) PRE-ROLL 0.33g Pre-rolls | 0.33 g · 3-pack | $17 | $51.52/g | Legit Cannabis Dispensary Rosemount · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 12 | dizgo PR TriCross 3pk (0.33 G ea) PRE-ROLL 0.33g Pre-rolls | 0.33 g · 3-pack | $18 | $54.55/g | Legit Cannabis Dispensary Rosemount · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 13 | Lifted North PR Blueberry Muffin Mini Pre-rolls 5pk (0.5 G ea) PRE-ROLL 0.5g Pre-rolls | 1/2 g · 5-pack | $38 | $76/g | Legit Cannabis Dispensary Rosemount · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 14 | Unbound PR Frosted Runtz 5pk (0.5 G ea) PRE-ROLL 5pk (0.5g ea) Pre-rolls | 1/2 g · 5-pack | $40 | $80/g | Legit Cannabis Dispensary Rosemount · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
How Rosemount pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Rosemount price: $26 per gram (middle of $18–$69.56). That works out to about $91 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Rosemount publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Rosemount price data: cheapest weed in Rosemount, cheap ounces, Rosemount flower price index, Rosemount deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Minnesota dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.