| 1 | MAC 1 - Greenhouse - Hybrid - Ounce (28g) Flower | ounce | $250 | $8.93/g | Waabigwan Mashkiki - St. Cloud Dispensary St Cloud · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Gary Payton- 28g | ounce | $275 | $9.82/g | Waabigwan Mashkiki - St. Cloud Dispensary St Cloud · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Butters - 3.5 G | eighth | $35 | $10/g | Waabigwan Mashkiki - St. Cloud Dispensary St Cloud · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Mandarin Cookies- 28g | ounce | $300 | $10.71/g | Waabigwan Mashkiki - St. Cloud Dispensary St Cloud · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Jet Fuel Gelato Flower | ounce | $300 | $10.71/g | Waabigwan Mashkiki - St. Cloud Dispensary St Cloud · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Mac-1 - 3.5 G | eighth | $40 | $11.43/g | Waabigwan Mashkiki - St. Cloud Dispensary St Cloud · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Dulce - 3.5 G | eighth | $40 | $11.43/g | Waabigwan Mashkiki - St. Cloud Dispensary St Cloud · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Buttery Nuttery Blintz- 3.5 G | eighth | $40 | $11.43/g | Waabigwan Mashkiki - St. Cloud Dispensary St Cloud · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Popcorn- Cheetah Piss Flower | quarter | $80 | $11.43/g | Waabigwan Mashkiki - St. Cloud Dispensary St Cloud · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Jealousy- 3.5 G | eighth | $45 | $12.86/g | Waabigwan Mashkiki - St. Cloud Dispensary St Cloud · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | NF1- 3.5g | eighth | $45 | $12.86/g | Waabigwan Mashkiki - St. Cloud Dispensary St Cloud · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Trilla- 3.5 G | eighth | $45 | $12.86/g | Waabigwan Mashkiki - St. Cloud Dispensary St Cloud · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Cheetah Piss- 3.5 G | eighth | $45 | $12.86/g | Waabigwan Mashkiki - St. Cloud Dispensary St Cloud · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Chem Kesey - 3.5 G | eighth | $45 | $12.86/g | Waabigwan Mashkiki - St. Cloud Dispensary St Cloud · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Purple Alien Breath - 3.5 G | eighth | $45 | $12.86/g | Waabigwan Mashkiki - St. Cloud Dispensary St Cloud · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Gary Payton- 3.5 G | eighth | $45 | $12.86/g | Waabigwan Mashkiki - St. Cloud Dispensary St Cloud · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Popcorn- Jet Fuel Gelato Flower | quarter | $90 | $12.86/g | Waabigwan Mashkiki - St. Cloud Dispensary St Cloud · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Popcorn- Mandarin Cookies Flower | quarter | $90 | $12.86/g | Waabigwan Mashkiki - St. Cloud Dispensary St Cloud · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Mandarin Cookies- 3.5g | eighth | $50 | $14.29/g | Waabigwan Mashkiki - St. Cloud Dispensary St Cloud · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Wiishkobi Mashkiki- 3.5g | eighth | $50 | $14.29/g | Waabigwan Mashkiki - St. Cloud Dispensary St Cloud · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Biscotti- 3.5g | eighth | $50 | $14.29/g | Waabigwan Mashkiki - St. Cloud Dispensary St Cloud · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Glitter Bomb- 3.5g | eighth | $50 | $14.29/g | Waabigwan Mashkiki - St. Cloud Dispensary St Cloud · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Street Viper- 3.5g | eighth | $50 | $14.29/g | Waabigwan Mashkiki - St. Cloud Dispensary St Cloud · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | SOAP- 3.5g | eighth | $50 | $14.29/g | Waabigwan Mashkiki - St. Cloud Dispensary St Cloud · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Jet Fuel Gelato- 3.5g | eighth | $50 | $14.29/g | Waabigwan Mashkiki - St. Cloud Dispensary St Cloud · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Skywalker OG Flower | eighth | $50 | $14.29/g | Waabigwan Mashkiki - St. Cloud Dispensary St Cloud · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Lemon OG Haze- 3.5g | eighth | $50 | $14.29/g | Waabigwan Mashkiki - St. Cloud Dispensary St Cloud · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |