Cheapest weed in Thief River Falls, MN
45 Thief River Falls menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Minnesota city: cheapest weed in Minnesota
Cheapest flower in Thief River Falls
See all flower prices →Cheapest right now: Jack 47 | Big Buds | 28g at NativeCare Thief River Falls — $260 ($9.29 per gram) · 16 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Jack 47 | Big Buds | 28g NativeCare Brand · Flower | ounce | $260 | $9.29/g | NativeCare Thief River Falls Thief River Falls · ★ 3.3 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | Hella Jelly | Big Buds | 28g NativeCare Brand · Flower | ounce | $320 | $11.43/g | NativeCare Thief River Falls Thief River Falls · ★ 3.3 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | Jack 47 | Big Buds | 14g NativeCare Brand · Flower | half ounce | $180 | $12.86/g | NativeCare Thief River Falls Thief River Falls · ★ 3.3 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | Trop Cherry | Big Buds | 28g NativeCare Brand · Flower | ounce | $380 | $13.57/g | NativeCare Thief River Falls Thief River Falls · ★ 3.3 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Black Haze | Big Buds | 28g NativeCare Brand · Flower | ounce | $380 | $13.57/g | NativeCare Thief River Falls Thief River Falls · ★ 3.3 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | Blueberry Muffin | Big Buds | 28g NativeCare Brand · Flower | ounce | $380 | $13.57/g | NativeCare Thief River Falls Thief River Falls · ★ 3.3 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | Blueberry Muffin | Big Buds | 14g NativeCare Brand · Flower | half ounce | $220 | $15.71/g | NativeCare Thief River Falls Thief River Falls · ★ 3.3 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | Trop Cherry | Big Buds | 14g NativeCare Brand · Flower | half ounce | $220 | $15.71/g | NativeCare Thief River Falls Thief River Falls · ★ 3.3 · pickup | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Thief River Falls
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Razz Muffin | Cartridge | 1g at NativeCare Thief River Falls — $40 ($40 per gram) · 7 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Razz Muffin | Cartridge | 1g NativeCare Brand · Vape Pens | gram | $40 | $40/g | NativeCare Thief River Falls Thief River Falls · ★ 3.3 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | Strawberry Shortcake | Cartridge | 1g NativeCare Brand · Vape Pens | gram | $40 | $40/g | NativeCare Thief River Falls Thief River Falls · ★ 3.3 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | Grape Jelly | Cartridge | 1g NativeCare Brand · Vape Pens | gram | $40 | $40/g | NativeCare Thief River Falls Thief River Falls · ★ 3.3 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | AIO-IX | MNL | Rainbow Belts | 1g | | 1 ct Vape Pens | gram | $60 | $60/g | NativeCare Thief River Falls Thief River Falls · ★ 3.3 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | AIO-IX | MNL | Blue Dream | 1g | 1 ct Vape Pens | gram | $60 | $60/g | NativeCare Thief River Falls Thief River Falls · ★ 3.3 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | MNL | Blue Dream | 1g | 1ct Vape Pens | gram | $60 | $60/g | NativeCare Thief River Falls Thief River Falls · ★ 3.3 · pickup | Aug 1, 2026 |
Cheapest edibles in Thief River Falls
See all edibles prices →Cheapest right now: Mango Gummies | 625mg | 25ct | 25mg/ea at NativeCare Thief River Falls — $55 ($8.80 per 100mg of THC) · 10 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mango Gummies | 625mg | 25ct | 25mg/ea NativeCare Brand · Edibles | each · 25-pack · 625mg THC | $55 | $8.80/100mg THC | NativeCare Thief River Falls Thief River Falls · ★ 3.3 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | Erth Wellness | Chocolate Bar 100 mg | Dark Chocolate Edibles | each · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | NativeCare Thief River Falls Thief River Falls · ★ 3.3 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | Erth Wellness | Chocolate Bar 100 mg | Chocolate Mint Edibles | each · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | NativeCare Thief River Falls Thief River Falls · ★ 3.3 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | Erth Wellness | Chocolate Bar 100 mg | Cereal Bar Edibles | each · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | NativeCare Thief River Falls Thief River Falls · ★ 3.3 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Erth Wellness | Chocolate Bar 100 mg | Strawberry Swirl Edibles | each · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | NativeCare Thief River Falls Thief River Falls · ★ 3.3 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | Erth Wellness | Chocolate Bar 100 mg | Orange Creamsicle Edibles | each · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | NativeCare Thief River Falls Thief River Falls · ★ 3.3 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | Erth Wellness | Chocolate Bar 100 mg | Milk Chocolate Edibles | each · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | NativeCare Thief River Falls Thief River Falls · ★ 3.3 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | NativeCare | Live Rosin Milk Chocolate Bar | 100MG Edibles | each · 100mg THC | $16 | $16/100mg THC | NativeCare Thief River Falls Thief River Falls · ★ 3.3 · pickup | Aug 1, 2026 |
Cheapest concentrates in Thief River Falls
See all concentrates prices →Cheapest right now: Chocolate Diesel | Live Resin | 1g at NativeCare Thief River Falls — $25 ($25 per gram) · 2 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Chocolate Diesel | Live Resin | 1g NativeCare Brand · Concentrates | gram | $25 | $25/g | NativeCare Thief River Falls Thief River Falls · ★ 3.3 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | Live Resin Badder-IX | Native Care | Tropicana Cookies Concentrates | gram | $50 | $50/g | NativeCare Thief River Falls Thief River Falls · ★ 3.3 · pickup | Aug 1, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Thief River Falls
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: 2g Flower Blunt | Blueberry Muffin-IX | Native Care | 2 g | 1 ct at NativeCare Thief River Falls — $9 ($4.50 per gram) · 7 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2g Flower Blunt | Blueberry Muffin-IX | Native Care | 2 g | 1 ct Pre-rolls | 2 g | $9 | $4.50/g | NativeCare Thief River Falls Thief River Falls · ★ 3.3 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | 2g Flower Blunt-IX | Just Good Bud | Legion | 2 g | 1 ct - Pre-rolls | 2 g | $20 | $10/g | NativeCare Thief River Falls Thief River Falls · ★ 3.3 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | .75g MPR Legion-IX | Just Good Bud | 3.75 g | 5 ct Pre-rolls | eighth · 5-pack | $35 | $10/g | NativeCare Thief River Falls Thief River Falls · ★ 3.3 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | .75g Legion-IX | Just Good Bud | 1.5 g | 2 ct Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $16 | $10.67/g | NativeCare Thief River Falls Thief River Falls · ★ 3.3 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | .75g SPR Super Boof-IX | Native Care Pre-rolls | 3/4 g | $9 | $12/g | NativeCare Thief River Falls Thief River Falls · ★ 3.3 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | Rez Dogg | Joint | 0.75g NativeCare Brand · Pre-rolls | 3/4 g | $9 | $12/g | NativeCare Thief River Falls Thief River Falls · ★ 3.3 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | NativeCare | Legion | 0.75 Pre-rolls | 3/4 g | $20 | $26.67/g | NativeCare Thief River Falls Thief River Falls · ★ 3.3 · pickup | Aug 1, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Thief River Falls
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Rez Dogg | Bubble Blunt | 2g at NativeCare Thief River Falls — $30 ($15 per gram) · 2 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rez Dogg | Bubble Blunt | 2g NativeCare Brand · Infused Pre-rolls | 2 g | $30 | $15/g | NativeCare Thief River Falls Thief River Falls · ★ 3.3 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | Casino Budder | Resin Infused Joint | 1g NativeCare Brand · Infused Pre-rolls | gram | $20 | $20/g | NativeCare Thief River Falls Thief River Falls · ★ 3.3 · pickup | Aug 1, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Thief River Falls flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Thief River Falls →Discounted items across Thief River Falls menus, newest first.
Best dispensaries in Thief River Falls →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank pre-rolls (7 items at 1 store), vape pens (7 items at 1 store), concentrates (2 items at 1 store), infused pre-rolls (2 items at 1 store), drinks (1 items at 1 store) in Thief River Falls — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Minnesota dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.