Cheapest weed in Winona, MN
124 Winona menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Minnesota city: cheapest weed in Minnesota
Cheapest flower in Winona
See all flower prices →Cheapest right now: Grapes n Cream | Flower Case | Pre-Packed 14G (Campfire Cannabis) at Winona Dispensary | Local Cannabis Dispensary — $154.95 ($11.07 per gram) · 20 comparable items at 2 stores
Cheapest carts & vapes in Winona
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Oma | 1G Vape Cartridge | Permanent Marker at Winona Dispensary | Local Cannabis Dispensary — $61.16 ($61.16 per gram) · 16 comparable items at 2 stores
Cheapest edibles in Winona
See all edibles prices →Cheapest right now: CBG Oil Drops | Natural | 5000mg | Philotimo | at Black Bear Weed DIspensary Winona — $76 ($1.52 per 100mg of THC) · 36 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CBG Oil Drops | Natural | 5000mg | Philotimo | Edibles | each · 5000mg THC | $76 | $1.52/100mg THC | Black Bear Weed DIspensary Winona Winona · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | CBG Oil Drops | Mint | 5000mg | Philotimo | Edibles | each · 5000mg THC | $76 | $1.52/100mg THC | Black Bear Weed DIspensary Winona Winona · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | CBD:CBG Oil Drops | Mint | 5000mg | Philotimo | Edibles | each · 5000mg THC | $84 | $1.68/100mg THC | Black Bear Weed DIspensary Winona Winona · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | CBD:CBG Oil Drops | Natural | 5000mg | Philotimo | Edibles | each · 5000mg THC | $84 | $1.68/100mg THC | Black Bear Weed DIspensary Winona Winona · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | CBD:CBG Oil Drops | Strawberry | 5000mg | Philotimo | Edibles | each · 5000mg THC | $84 | $1.68/100mg THC | Black Bear Weed DIspensary Winona Winona · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | Pet Drops | Bacon | 2000mg | Philotimo | Edibles | each · 2000mg THC | $40 | $2/100mg THC | Black Bear Weed DIspensary Winona Winona · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | Pet Drops | Chicken | 2000mg | Philotimo | Edibles | each · 2000mg THC | $40 | $2/100mg THC | Black Bear Weed DIspensary Winona Winona · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | CBG Oil Drops | Mint | 2500mg | Philotimo | Edibles | each · 2500mg THC | $56 | $2.24/100mg THC | Black Bear Weed DIspensary Winona Winona · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Winona
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: PreRoll-X | Avion | Zesty Parm | 1 g at Winona Dispensary | Local Cannabis Dispensary — $11.41 ($11.41 per gram) · 25 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PreRoll-X | Avion | Zesty Parm | 1 g Pre-rolls | gram | $11.41$13.0413% off | $11.41/g | Winona Dispensary | Local Cannabis Dispensary Winona · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | PreRoll-X | Avion | Fruit by the Foot | 1 g Pre-rolls | gram | $13.04$16.3120% off | $13.04/g | Winona Dispensary | Local Cannabis Dispensary Winona · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Frodo Squeeze | 3pk | Northpark | Pre-rolls | 3 g · 3-pack | $40 | $13.33/g | Black Bear Weed DIspensary Winona Winona · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | Uptown Tarts | Preroll | 5pk | Mr. Birch | Pre-rolls | 1.75 g · 5-pack | $25 | $14.29/g | Black Bear Weed DIspensary Winona Winona · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Double Sour Grape | Preroll | 5pk | Mr. Birch | Pre-rolls | 1.75 g · 5-pack | $25 | $14.29/g | Black Bear Weed DIspensary Winona Winona · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | Blue Dream | Minis | 0.5g each | 2pk Dizgo Collective · Pre-rolls | gram · 2-pack | $15 | $15/g | Black Bear Weed DIspensary Winona Winona · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | Top Gun | Preroll | Dizgo | Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Black Bear Weed DIspensary Winona Winona · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | Medusa | Minis | 0.5g each | 2pk Dizgo Collective · Pre-rolls | gram · 2-pack | $15 | $15/g | Black Bear Weed DIspensary Winona Winona · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Winona
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: PreRoll-X | Avion | Frodo Squeze | 1 g at Winona Dispensary | Local Cannabis Dispensary — $10.60 ($10.60 per gram) · 2 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PreRoll-X | Avion | Frodo Squeze | 1 g Infused Pre-rolls | gram | $10.60$16.3135% off | $10.60/g | Winona Dispensary | Local Cannabis Dispensary Winona · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Campfire Cannabis- Cap Junky | 1g Case | Pre-roll (Raw Pre-Rolls) Infused Pre-rolls | gram | $17.94 | $17.94/g | Winona Dispensary | Local Cannabis Dispensary Winona · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Winona flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Winona →Discounted items across Winona menus, newest first.
Best dispensaries in Winona →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank infused pre-rolls (2 items at 1 store) in Winona — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Minnesota dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.