Cheapest flower in Magee, MS
Cheapest right now: Low Key | 14g | Farnesene Series | Oreoz Blizzard at DABBS Cannabis Dispensary — $58 ($4.14 per gram)
250 comparable flower listings at 2 Magee dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Mississippi city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Low Key | 14g | Farnesene Series | Oreoz Blizzard Flower | half ounce | $58$7219% off | $4.14/g | DABBS Cannabis Dispensary Magee · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Big River | Cake Fighter | 3.5g Flower | eighth | $16$2020% off | $4.57/g | House of Buds Magee · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Big River | OGKB | 3.5g Flower | eighth | $16$2020% off | $4.57/g | House of Buds Magee · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Black Water Reserve | 14g | Pablo's Revenge Flower | half ounce | $64$8020% off | $4.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Magee · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Low Key | 7g | Myrcene Series | Stunna Runtz Flower | quarter | $33$4120% off | $4.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Magee · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Low Key | 7g | Farnesene Series | Oreoz Blizzard Flower | quarter | $33$4120% off | $4.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Magee · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Big River | Itz DR | 3.5g Flower | eighth | $16.80$2120% off | $4.80/g | House of Buds Magee · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Low Key | 7g | Beta-Caryophyllene Series | Pablo's Revenge Flower | quarter | $35$4421% off | $5/g | DABBS Cannabis Dispensary Magee · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | The Sipp | AK 47 | 21g Flower | 21 g | $107.20$13420% off | $5.10/g | House of Buds Magee · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Kind Life Co | Cherry Breath | 14g Flower | half ounce | $73.60$9220% off | $5.26/g | House of Buds Magee · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Low Key | 7g | Limonene Series | Cereoz Flower | quarter | $37$4620% off | $5.29/g | DABBS Cannabis Dispensary Magee · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Big River | Tropicana Cherry | 3.5g Flower | eighth | $19.20$2420% off | $5.49/g | House of Buds Magee · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Black Water Reserve | 14g | Lemozine Flower | half ounce | $78$9720% off | $5.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Magee · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Five Points Farms | Mimosa Orange Punch | 7g Flower | quarter | $39.20$4920% off | $5.60/g | House of Buds Magee · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | GruV | 14g | Caribbean Cookies Flower | half ounce | $79$9920% off | $5.64/g | DABBS Cannabis Dispensary Magee · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Southern Sky Brands | 14g | Buttered Apples Flower | half ounce | $79$9920% off | $5.64/g | DABBS Cannabis Dispensary Magee · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Gruv | 14g | Gelonade | Rough Trimmed Smalls Flower | half ounce | $79$9920% off | $5.64/g | DABBS Cannabis Dispensary Magee · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | GruV | 14g | Blue Andes Rough Trimmed Smalls Flower | half ounce | $79$9920% off | $5.64/g | DABBS Cannabis Dispensary Magee · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Southern Sky | 14g | Punch Breath Flower | half ounce | $79$9920% off | $5.64/g | DABBS Cannabis Dispensary Magee · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | GruV | 14g | Blueberry Malasada Flower | half ounce | $79$9920% off | $5.64/g | DABBS Cannabis Dispensary Magee · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Pharm Grown | 3.5g | Ice Cream Cake Flower | eighth | $20$2520% off | $5.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Magee · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Big River | Headbanger | 3.5g Flower | eighth | $20$2520% off | $5.71/g | House of Buds Magee · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Big River | Millennium Crasher | 3.5g Flower | eighth | $20$2520% off | $5.71/g | House of Buds Magee · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Big River | Aunt Kay | 3.5g Flower | eighth | $20$2520% off | $5.71/g | House of Buds Magee · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Black Water Reserve | 7g | Menage Flower | quarter | $40$5020% off | $5.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Magee · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Sweet Life Canna | 14g | Halle Berry Flower | half ounce | $82$10320% off | $5.86/g | DABBS Cannabis Dispensary Magee · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | TRAPP | 14g | Fiji Sunset Flower | half ounce | $82$10320% off | $5.86/g | DABBS Cannabis Dispensary Magee · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Sweet Life Canna | 28g | Grapes and Cream Flower | ounce | $165$20620% off | $5.89/g | DABBS Cannabis Dispensary Magee · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Sweet Life | 28g | Mandarin Cookies | Smalls Flower | ounce | $165$20620% off | $5.89/g | DABBS Cannabis Dispensary Magee · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Big River | Starlight | 3.5g Flower | eighth | $20.80$2620% off | $5.94/g | House of Buds Magee · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | GDF: Flower | Oooze | 3.5g GOOD DAY FARM · Flower | eighth | $20.80$2620% off | $5.94/g | House of Buds Magee · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Pure MS Farms | 7g | Cousin Eddie Flower | quarter | $42$5219% off | $6/g | DABBS Cannabis Dispensary Magee · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Pharm Grown | Ice Cream GMO Mac | 3.5g Flower | eighth | $21.60$2720% off | $6.17/g | House of Buds Magee · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Big River | Chocolate Lemonade Platinum | 3.5g Flower | eighth | $22.40$2820% off | $6.40/g | House of Buds Magee · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Pure MS Farms | 7g | Galactic Bulge Flower | quarter | $45$5620% off | $6.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Magee · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Blackwater Reserve | 7g | Grape Lobster Flower | quarter | $45$5620% off | $6.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Magee · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Pure Michigan | Smalls | 7g Southern Sky Brands · Flower | quarter | $45$5620% off | $6.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Magee · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Max Harvest | 7g | Smarties Flower | quarter | $45$5620% off | $6.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Magee · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Southern Sky Brands | 7g | Ultimate Truffle Flower | quarter | $45$5620% off | $6.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Magee · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Max Harvest | 7g | Rainbow Belts 2.0 Flower | quarter | $45$5620% off | $6.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Magee · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Magee flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Magee price: $9.14 per gram (middle of $5.84–$10.86). That works out to about $31.99 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Magee publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Magee price data: cheapest weed in Magee, cheap ounces, Magee flower price index, Magee deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.