Cheapest weed in Saltillo, MS
223 Saltillo menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Mississippi city: cheapest weed in Mississippi
Cheapest flower in Saltillo
See all flower prices →Cheapest right now: Ice Cream Cake| Flower 14g at Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary — $52.50 ($3.75 per gram) · 79 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ice Cream Cake| Flower 14g Flower | half ounce | $52.50$7530% off | $3.75/g | Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary Saltillo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Skylights | Flower 14g Flower | half ounce | $52.50$7530% off | $3.75/g | Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary Saltillo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Planet of the Grapes | Flower 14g Flower | half ounce | $52.50$7530% off | $3.75/g | Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary Saltillo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Dipz | Flower 14g Flower | half ounce | $59.50$8530% off | $4.25/g | Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary Saltillo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Blueberry Sugah | T2 Flower 7g Flower | quarter | $31.50$4530% off | $4.50/g | Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary Saltillo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Skylights | Flower 7g Flower | quarter | $31.50$4530% off | $4.50/g | Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary Saltillo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Gabana | Flower 14g Flower | half ounce | $63$9030% off | $4.50/g | Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary Saltillo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Grape Lobster | Flower 7g Flower | half ounce | $63$9030% off | $4.50/g | Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary Saltillo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Saltillo
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Lemon Jack | Cartridge | 1g at Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary — $24.50 ($24.50 per gram) · 53 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lemon Jack | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $24.50$3530% off | $24.50/g | Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary Saltillo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Blue Dream | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $24.50$3530% off | $24.50/g | Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary Saltillo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Sequoia Skunk | Disposable 1g Vape Pens | gram | $31.50$4530% off | $31.50/g | Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary Saltillo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Mimosa | Disposable 1g Vape Pens | gram | $31.50$4530% off | $31.50/g | Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary Saltillo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | 1g 510 - Full Spectrum - The After Party MidSouth Extracts · Vape Pens | gram | $31.50$4530% off | $31.50/g | Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary Saltillo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Grandaddy Berry | Disposable 1g Vape Pens | gram | $31.50$4530% off | $31.50/g | Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary Saltillo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | 1g 510 - Full Spectrum - Cluster Bomb MidSouth Extracts · Vape Pens | gram | $31.50$4530% off | $31.50/g | Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary Saltillo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Gary Mac | Cartridge 1g Vape Pens | gram | $31.50$4530% off | $31.50/g | Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary Saltillo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Saltillo
See all edibles prices →Cheapest right now: Grape Balls of Fire I Mary Cherry 1000mg at Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary — $49 ($4.90 per 100mg of THC) · 53 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Grape Balls of Fire I Mary Cherry 1000mg Edibles | each · 1000mg THC | $49$7030% off | $4.90/100mg THC | Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary Saltillo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Watermelon Splash | 1:1:1:1Tincture 1000mg Edibles | each · 1000mg THC | $49$7030% off | $4.90/100mg THC | Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary Saltillo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Infused Peanut Butter 1000mg Edibles | each · 1000mg THC | $49$7030% off | $4.90/100mg THC | Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary Saltillo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Chocolate Bar - 1000mg - Strawberry Crunch MidSouth Extracts · Edibles | each · 1000mg THC | $52.50$7530% off | $5.25/100mg THC | Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary Saltillo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Chocolate Bar - 1000mg - Milk Chocolate - PB&J MidSouth Extracts · Edibles | each · 1000mg THC | $52.50$7530% off | $5.25/100mg THC | Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary Saltillo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Bomb Bites | Gummies 1000mg Edibles | each · 1000mg THC | $52.50$7530% off | $5.25/100mg THC | Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary Saltillo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Gummies - 1000mg - Mango MidSouth Extracts · Edibles | each · 1000mg THC | $52.50$7530% off | $5.25/100mg THC | Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary Saltillo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Gummies - 1000mg - Key Lime Pie MidSouth Extracts · Edibles | each · 1000mg THC | $52.50$7530% off | $5.25/100mg THC | Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary Saltillo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Saltillo
See all concentrates prices →Cheapest right now: Amaretto Di Noir | Moonrocks 3.5 at Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary — $38.50 ($11 per gram) · 10 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Amaretto Di Noir | Moonrocks 3.5 Concentrates | eighth | $38.50$5530% off | $11/g | Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary Saltillo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Mulemosa | Moonrocks 3.5g Concentrates | eighth | $38.50$5530% off | $11/g | Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary Saltillo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Sundae Best | Solventless | Extract Oils | 1g Concentrates | gram | $17.50$2530% off | $17.50/g | Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary Saltillo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Lemon OG | Kief | 1g Southern Sky Brands · Concentrates | gram | $17.50$2530% off | $17.50/g | Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary Saltillo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | MS OG | Shatter 1g Concentrates | gram | $24.50$3530% off | $24.50/g | Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary Saltillo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Cheeseberry | Shatter 1g Concentrates | gram | $24.50$3530% off | $24.50/g | Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary Saltillo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Chocolate Skittlez | Shatter 1g Concentrates | gram | $24.50$3530% off | $24.50/g | Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary Saltillo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Lagniappe | Bubble Hash 1g Concentrates | gram | $31.50$4530% off | $31.50/g | Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary Saltillo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Saltillo
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Alien Mintz x Permanent Marker | Pre-Roll Pack 3.5g at Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary — $24.50 ($7 per gram) · 16 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Alien Mintz x Permanent Marker | Pre-Roll Pack 3.5g Pre-rolls | eighth | $24.50$3530% off | $7/g | Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary Saltillo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Chineal | Pre-roll 10pk 3g Pre-rolls | eighth · 10-pack | $28$4030% off | $8/g | Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary Saltillo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Blue Dream | Pre-roll 10pk 3.5g Pre-rolls | eighth · 10-pack | $28$4030% off | $8/g | Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary Saltillo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Road Trip - 1g Pre-Roll - Menage MidSouth Extracts · Pre-rolls | gram | $8.40$1230% off | $8.40/g | Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary Saltillo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Chineal | 1g Pre-rolls | gram | $8.40$1230% off | $8.40/g | Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary Saltillo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Blue Dream | Pre-roll 1g Pre-rolls | gram | $8.40$1230% off | $8.40/g | Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary Saltillo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Bobcat | Pre-roll 1g Pre-rolls | gram | $8.40$1230% off | $8.40/g | Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary Saltillo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Grandi Candy – Pre Roll – 1g The Sipp · Pre-rolls | gram | $8.40$1230% off | $8.40/g | Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary Saltillo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Saltillo
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Indica - Grape Treez x Black Runtz | Infused Joint | 1.5g at Star Buds Tupelo Medical Cannabis Dispensary — $17.50 ($11.67 per gram) · 12 comparable items at 1 stores
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Saltillo flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Saltillo →Discounted items across Saltillo menus, newest first.
Best dispensaries in Saltillo →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.