Cheapest infused pre-rolls in Summit, MS
Cheapest right now: Good Day Farm - Super J's: Lemon x Futura Haze - Infused Pre-Roll at ROOTDOWN — $11.25 ($11.25 per gram)
9 comparable infused pre-rolls listings at 1 Summit dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Mississippi city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Good Day Farm - Super J's: Lemon x Futura Haze - Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $11.25$1525% off | $11.25/g | ROOTDOWN Summit · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | KAVIAR - Orange Runtz x Black Runtz - Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | 1.5 g | $22.50$3025% off | $15/g | ROOTDOWN Summit · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | KAVIAR - Grape Treez x Black Runtz - Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | 1.5 g | $22.50$3025% off | $15/g | ROOTDOWN Summit · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | KAVIAR - Pink Ice x LondonChello - Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | 1.5 g | $22.50$3025% off | $15/g | ROOTDOWN Summit · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | KAVIAR - Fruit Junky x Pot Luck - Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | 1.5 g | $22.50$3025% off | $15/g | ROOTDOWN Summit · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | KAVIAR - Orange Runtz x Black Runtz - Infused Pre-Roll Pack - 0.6g 5pk Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $48.75$6525% off | $16.25/g | ROOTDOWN Summit · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | KAVIAR - Fruit Junky x Pot Luck - Infused Pre-Roll Pack - 0.6g 5pk Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $48.75$6525% off | $16.25/g | ROOTDOWN Summit · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | KAVIAR - Pink Sharpiez x Black Runtz - Infused Pre-Roll Pack - 0.6g 5pk Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $48.75$6525% off | $16.25/g | ROOTDOWN Summit · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | KAVIAR - Pink Ice x LondonChello - Infused Pre-Roll Pack - 0.6g 5pk Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $48.75$6525% off | $16.25/g | ROOTDOWN Summit · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Summit infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Summit price: $15 per gram (middle of $14.25–$16.25). That works out to about $52.50 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Summit publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Summit price data: cheapest weed in Summit, cheap ounces, Summit flower price index, Summit deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.