Cheapest weed in Vicksburg, MS
752 Vicksburg menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Mississippi city: cheapest weed in Mississippi
Cheapest flower in Vicksburg
See all flower prices →Cheapest right now: DAILY GRAPE 3.5G FLWR at Green Tree Wellness Premium Cannabis Dispensary — $3 ($0.86 per gram) · 410 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | DAILY GRAPE 3.5G FLWR Flower | each | $3$540% off | $0.86/g | Green Tree Wellness Premium Cannabis Dispensary Vicksburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | SMILEY FACE JP 28G Flower | each | $27$4540% off | $0.96/g | Green Tree Wellness Premium Cannabis Dispensary Vicksburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | STRANGER THINGZ JP 28G Flower | each | $27$4540% off | $0.96/g | Green Tree Wellness Premium Cannabis Dispensary Vicksburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | CUTTHROAT DIESEL JP 28G Flower | each | $27$4540% off | $0.96/g | Green Tree Wellness Premium Cannabis Dispensary Vicksburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | CMI JP 28G Flower | each | $27$4540% off | $0.96/g | Green Tree Wellness Premium Cannabis Dispensary Vicksburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | GELATO 41 JP 28G Flower | each | $27$4540% off | $0.96/g | Green Tree Wellness Premium Cannabis Dispensary Vicksburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | SMILEY FACE JP 14G Flower | each | $18$3040% off | $1.29/g | Green Tree Wellness Premium Cannabis Dispensary Vicksburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | aunt k - 28 g Flower | each | $39$6540% off | $1.39/g | Green Tree Wellness Premium Cannabis Dispensary Vicksburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Vicksburg
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: LEMON CHERRY GELATO RIPSTICK 1g - 1 g at Green Tree Wellness Premium Cannabis Dispensary — $4.66 ($4.66 per gram) · 193 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | LEMON CHERRY GELATO RIPSTICK 1g - 1 g Vape Pens | each | $4.66$7.7640% off | $4.66/g | Green Tree Wellness Premium Cannabis Dispensary Vicksburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Super Boof Ripstick - 1 g Vape Pens | each | $4.66$7.7640% off | $4.66/g | Green Tree Wellness Premium Cannabis Dispensary Vicksburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Soar Vape | Ghost Vapor OG Cartridge | 1g Vape Pens | each | $6$1040% off | $6/g | Green Tree Wellness Premium Cannabis Dispensary Vicksburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | ISLAND DELIGHT Vape Pens | each | $6$1040% off | $6/piece | Green Tree Wellness Premium Cannabis Dispensary Vicksburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | BERRY RED 1G CART Vape Pens | each | $8.40$1440% off | $8.40/g | Green Tree Wellness Premium Cannabis Dispensary Vicksburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | MEMBERRY 1G CART Vape Pens | each | $8.40$1440% off | $8.40/g | Green Tree Wellness Premium Cannabis Dispensary Vicksburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | GBEAR 1G CART Vape Pens | each | $8.40$1440% off | $8.40/g | Green Tree Wellness Premium Cannabis Dispensary Vicksburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Energizer - 1 g Vape Pens | each | $10.80$1840% off | $10.80/g | Green Tree Wellness Premium Cannabis Dispensary Vicksburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Vicksburg
See all edibles prices →Cheapest right now: Southern Sky Brands | 1000mg | Mint Tinture at DABBS Cannabis Dispensary — $37 ($3.70 per 100mg of THC) · 117 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Southern Sky Brands | 1000mg | Mint Tinture Edibles | each · 1000mg THC | $37 | $3.70/100mg THC | DABBS Cannabis Dispensary Vicksburg · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Noshy | 3000mg | Pineapple Mango Paradise | High Dose Gummies | 60pk Edibles | each · 60-pack · 3000mg THC | $135 | $4.50/100mg THC | DABBS Cannabis Dispensary Vicksburg · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Noshy | 3000mg | Mixed Berry Blast | High Dose Gummies | 60pk Edibles | each · 60-pack · 3000mg THC | $135 | $4.50/100mg THC | DABBS Cannabis Dispensary Vicksburg · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Coastal Crop | 1000mg | Attack on Tangie | 20pk Edibles | each · 20-pack · 1000mg THC | $54 | $5.40/100mg THC | DABBS Cannabis Dispensary Vicksburg · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Coastal Crop | 1000mg | Sunset Berry RSO 20pk Edibles | each · 20-pack · 1000mg THC | $56 | $5.60/100mg THC | DABBS Cannabis Dispensary Vicksburg · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Coastal Crop | 1000mg | Paradise Punch | RSO | 20pk Edibles | each · 20-pack · 1000mg THC | $56 | $5.60/100mg THC | DABBS Cannabis Dispensary Vicksburg · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Coastal Crop | 1000mg | Berries and Cream RSO 20pk Edibles | each · 20-pack · 1000mg THC | $56 | $5.60/100mg THC | DABBS Cannabis Dispensary Vicksburg · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Southern Sky | 1500mg | Strawberry Temptations | Gummies | 20pk Edibles | each · 20-pack · 1500mg THC | $95 | $6.33/100mg THC | DABBS Cannabis Dispensary Vicksburg · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Vicksburg
See all concentrates prices →Cheapest right now: Belushi's Farm | 3.5g | Acapulco Kush Breath | Moonrocks at DABBS Cannabis Dispensary — $56 ($16 per gram) · 32 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Belushi's Farm | 3.5g | Acapulco Kush Breath | Moonrocks Concentrates | eighth | $56 | $16/g | DABBS Cannabis Dispensary Vicksburg · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Lemon OG | Kief | 1g Southern Sky Brands · Concentrates | gram | $19.20$2420% off | $19.20/g | DABBS Cannabis Dispensary Vicksburg · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Rainbow Runtz | Kief | 1g Southern Sky Brands · Concentrates | gram | $23.20$2920% off | $23.20/g | DABBS Cannabis Dispensary Vicksburg · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Ole Bliss | Kief | 1g Southern Sky Brands · Concentrates | gram | $23.20$2920% off | $23.20/g | DABBS Cannabis Dispensary Vicksburg · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | LA Kush Cake | Kief | 1g Southern Sky Brands · Concentrates | gram | $24$3020% off | $24/g | DABBS Cannabis Dispensary Vicksburg · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Lemon Cherry Gelato | Cannabis Syringe | 1g Southern Sky Brands · Concentrates | gram | $34.40$4320% off | $34.40/g | DABBS Cannabis Dispensary Vicksburg · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | fire og | 1g Concentrates | gram | $35 | $35/g | DABBS Cannabis Dispensary Vicksburg · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Bakked | 1g | Blue Dream Concentrates | gram | $35 | $35/g | DABBS Cannabis Dispensary Vicksburg · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Vicksburg flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Vicksburg →Discounted items across Vicksburg menus, newest first.
Best dispensaries in Vicksburg →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.