Cheapest flower in Affton, MO
Cheapest right now: CANNABLITZ || 14G PRE-PACK at Kind Goods Recreational Dispensary - Affton — $50 ($3.57 per gram)
63 comparable flower listings at 1 Affton dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare flower prices across every Missouri city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CANNABLITZ || 14G PRE-PACK Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Affton Affton · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | PEANUT BUTTER SOUFFLE || 14G PRE-PACK Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Affton Affton · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | POPSCOTTI | DELI STYLE Flower | gram | $6.25 | $6.25/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Affton Affton · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | THE BIZ | DELI STYLE Flower | gram | $6.25 | $6.25/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Affton Affton · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | PAPAYA JUICE | DELI STYLE - POPCORN Flower | gram | $7.19$8.9920% off | $7.19/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Affton Affton · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | MAPLE NECTAR | DELI STYLE - POPCORN Flower | gram | $7.19$8.9920% off | $7.19/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Affton Affton · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | BANANACONDA | DELI STYLE - POPCORN Flower | gram | $7.19$8.9920% off | $7.19/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Affton Affton · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | CHERRY SORBET | DELI STYLE - POPCORN Flower | gram | $7.19$8.9920% off | $7.19/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Affton Affton · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 9 | ACAI MINTS | DELI STYLE - POPCORN Flower | gram | $7.19$8.9920% off | $7.19/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Affton Affton · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 10 | CANDY BEZEL Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Affton Affton · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 11 | THE SCROOGE Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Affton Affton · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 12 | MEOW OG | DELI STYLE - POPCORN Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Affton Affton · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 13 | HAWAIIAN FAANTA Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Affton Affton · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 14 | RUNTZ YOUR FACE OFF | DELI STYLE - POPCORN Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Affton Affton · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 15 | RED RUNTZ Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Affton Affton · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 16 | DEVILS DEN Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Affton Affton · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 17 | STRAWBERRY BELTS | DELI STYLE - POPCORN Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Affton Affton · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 18 | SOUTH BEACH | DELI STYLE Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Affton Affton · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 19 | Z-FACE | DELI STYLE Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Affton Affton · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 20 | WHITE RUNTZ | DELI STYLE - POPCORN Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Affton Affton · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 21 | LIT PINEAPPLE Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Affton Affton · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 22 | DOUBLE RUNTZ Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Affton Affton · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 23 | SUBZERO Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Affton Affton · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 24 | SLURRIKING Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Affton Affton · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 25 | SHERBHEAD | DELI STYLE - POPCORN Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Affton Affton · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 26 | GARLIC FUSION Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Affton Affton · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 27 | PINEAPPLE RAZZLES | DELI STYLE - POPCORN Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Affton Affton · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 28 | PINYATTI | DELI STYLE - POPCORN Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Affton Affton · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 29 | ZMO | DELI STYLE - POPCORN Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Affton Affton · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 30 | PODDY MOUTH Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Affton Affton · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 31 | CAP JUNKY | DELI STYLE - POPCORN Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Affton Affton · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 32 | MARSHMALLOWZ | DELI STYLE - POPCORN Flower | gram | $8.79$10.9920% off | $8.79/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Affton Affton · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 33 | PB CHERRY PARFAIT X MAC || 14G PRE PACK INFUSED FLOWER Flower | half ounce | $124.99$159.9922% off | $8.93/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Affton Affton · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 34 | GRAPE GASOLINE || 14G PRE PACK INFUSED FLOWER Flower | half ounce | $124.99$159.9922% off | $8.93/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Affton Affton · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 35 | RED BERRIES | DELI STYLE - POPCORN Flower | gram | $9.99 | $9.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Affton Affton · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 36 | WHIPZ | DELI STYLE Flower | gram | $9.99 | $9.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Affton Affton · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 37 | BLUE ANDEZE | DELI STYLE Flower | gram | $9.99 | $9.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Affton Affton · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 38 | HASH BURGER | DELI STYLE Flower | gram | $9.99 | $9.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Affton Affton · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 39 | GUWOP GREEN #14 | DELI STYLE Flower | gram | $9.99 | $9.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Affton Affton · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 40 | Robust | Black Hole Sun | Flower | 1G Robust · Flower | gram | $9.99 | $9.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Affton Affton · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
How Affton flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Affton price: $8.79 per gram (middle of $7.19–$11.99). That works out to about $30.76 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Affton publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Affton price data: cheapest weed in Affton, cheap ounces, Affton flower price index, Affton deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Missouri dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.