| 1 | Banana Jelly | Smalls | 14g | half ounce | $55 | $3.93/g | Good Day Farm Dispensary Ellisville Ellisville · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | CODES: Popcorn | Blue Andez Flower | half ounce | $69 | $4.93/g | Good Day Farm Dispensary Ellisville Ellisville · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | Greenlight: Popcorn Flower | Zoap | 14g Gold Flower | half ounce | $70 | $5/g | Good Day Farm Dispensary Ellisville Ellisville · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | Codes: Flower | Biskit #1 | 28g | ounce | $149 | $5.32/g | Good Day Farm Dispensary Ellisville Ellisville · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | CODES: Flower | Papaya Bomb Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Good Day Farm Dispensary Ellisville Ellisville · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | CODES: Flower | Tokyo Snow Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Good Day Farm Dispensary Ellisville Ellisville · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | Codes: Flower | Banapple Cream | 28g | ounce | $149 | $5.32/g | Good Day Farm Dispensary Ellisville Ellisville · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | Codes: Flower | Jealousy Split | 28g | ounce | $149 | $5.32/g | Good Day Farm Dispensary Ellisville Ellisville · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 9 | CODES: Flower | Double Up Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Good Day Farm Dispensary Ellisville Ellisville · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 10 | Codes: Flower | Lucinda Williams | 28g | ounce | $149 | $5.32/g | Good Day Farm Dispensary Ellisville Ellisville · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 11 | Codes: Flower | Dayger #4 | 28g | ounce | $149 | $5.32/g | Good Day Farm Dispensary Ellisville Ellisville · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 12 | CODES: Flower | San Fermodo Skunk Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Good Day Farm Dispensary Ellisville Ellisville · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 13 | Codes: Flower | Brrr Berry OG | 28g | ounce | $149 | $5.32/g | Good Day Farm Dispensary Ellisville Ellisville · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 14 | Habitat: Flower | Blue Taffezze Flower | half ounce | $75 | $5.36/g | Good Day Farm Dispensary Ellisville Ellisville · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 15 | CODES: Popcorn | Apple Fritter Flower | quarter | $39 | $5.57/g | Good Day Farm Dispensary Ellisville Ellisville · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 16 | Codes: Flower | Fortune Cookie | 14g | half ounce | $79 | $5.64/g | Good Day Farm Dispensary Ellisville Ellisville · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 17 | Codes: Flower | Grape Gossip | 14g | half ounce | $79 | $5.64/g | Good Day Farm Dispensary Ellisville Ellisville · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 18 | Codes: Flower | Lemon Cookie OG | 14g | half ounce | $79 | $5.64/g | Good Day Farm Dispensary Ellisville Ellisville · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 19 | Codes: Flower | Vice City | 14g | half ounce | $79 | $5.64/g | Good Day Farm Dispensary Ellisville Ellisville · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 20 | Codes | KC OG | Big Buds | 14g | half ounce | $79 | $5.64/g | Good Day Farm Dispensary Ellisville Ellisville · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 21 | CODES: Flower | Ruby Violet Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Good Day Farm Dispensary Ellisville Ellisville · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 22 | Codes: Flower | Dayger #4 | 14g | half ounce | $79 | $5.64/g | Good Day Farm Dispensary Ellisville Ellisville · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 23 | CODES: Flower | Red Pop Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Good Day Farm Dispensary Ellisville Ellisville · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 24 | Greenlight | Banana Punch | Flower | 3.5G | eighth | $20 | $5.71/g | Good Day Farm Dispensary Ellisville Ellisville · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 25 | Greenlight | Honey Bunz | Flower | 14G | half ounce | $80 | $5.71/g | Good Day Farm Dispensary Ellisville Ellisville · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 26 | Galactic: Flower | Nectarine Squeeze Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Good Day Farm Dispensary Ellisville Ellisville · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 27 | Sour Cheetah | Big Buds | 28g | ounce | $169 | $6.04/g | Good Day Farm Dispensary Ellisville Ellisville · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 28 | GDF: Flower | Malibu Mirage | 28g | ounce | $169 | $6.04/g | Good Day Farm Dispensary Ellisville Ellisville · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 29 | GDF: Flower | Double Dream Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Good Day Farm Dispensary Ellisville Ellisville · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 30 | GDF: Flower | Billy Ocean Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Good Day Farm Dispensary Ellisville Ellisville · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 31 | Double Dessert | Big Buds | ounce | $169 | $6.04/g | Good Day Farm Dispensary Ellisville Ellisville · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 32 | GDF: Flower | Slurty 3 Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Good Day Farm Dispensary Ellisville Ellisville · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 33 | Grape Junky #7 | Big Buds | 28g | ounce | $169 | $6.04/g | Good Day Farm Dispensary Ellisville Ellisville · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 34 | CODES: Popcorn | Heir Heads Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Good Day Farm Dispensary Ellisville Ellisville · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 35 | CODES: Popcorn | Peach Crescendo Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Good Day Farm Dispensary Ellisville Ellisville · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 36 | GMO | Smalls | 14g | half ounce | $85 | $6.07/g | Good Day Farm Dispensary Ellisville Ellisville · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 37 | Gas Truffle | Smalls | quarter | $44 | $6.29/g | Good Day Farm Dispensary Ellisville Ellisville · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 38 | GDF: Popcorn | Os X Oz X Gp #18 Flower | quarter | $44 | $6.29/g | Good Day Farm Dispensary Ellisville Ellisville · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 39 | GDF: Popcorn Flower | Coka | 7g | quarter | $44 | $6.29/g | Good Day Farm Dispensary Ellisville Ellisville · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 40 | GDF: Popcorn Flower | Malibu Mirage | 7g | quarter | $44 | $6.29/g | Good Day Farm Dispensary Ellisville Ellisville · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |