Cheapest weed in Fenton, MO
798 Fenton menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 1, 2026
↑ Compare every Missouri city: cheapest weed in Missouri
Cheapest flower in Fenton
See all flower prices →Cheapest right now: SHOW BIZ | DELI STYLE at The C!ty Depot, Fenton Cannabis Dispensary — $5 ($5 per gram) · 252 comparable items at 2 stores
Cheapest carts & vapes in Fenton
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: RAINBOW BELTS | 1G 510 CARTRIDGE at Kind Goods Recreational Dispensary - Fenton — $32.50 ($32.50 per gram) · 294 comparable items at 2 stores
Cheapest concentrates in Fenton
See all concentrates prices →Cheapest right now: Blue Lobster | Live Resin Badder | 3g at The C!ty Depot, Fenton Cannabis Dispensary — $70 ($23.33 per gram) · 84 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Blue Lobster | Live Resin Badder | 3g Pinpoint Extracts · Concentrates | 3 g | $70$89.9922% off | $23.33/g | The C!ty Depot, Fenton Cannabis Dispensary Fenton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | FIRE WOMAN || 3G LIVE BADDER Concentrates | 3 g | $70$89.9922% off | $23.33/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Fenton Fenton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Blue Lobster | Live Resin Badder | 3g Pinpoint Extracts · Concentrates | 3 g | $70$89.9922% off | $23.33/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Fenton Fenton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | FIRE WOMAN || 3G LIVE BADDER Concentrates | 3 g | $70$89.9922% off | $23.33/g | The C!ty Depot, Fenton Cannabis Dispensary Fenton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | BLUE ALIEN || 1G LIVE BADDER Concentrates | gram | $35.99 | $35.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Fenton Fenton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | BLUE LOBSTER || 1G LIVE BADDER Concentrates | gram | $35.99 | $35.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Fenton Fenton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | BLUE LOBSTER || 1G LIVE BADDER Concentrates | gram | $35.99 | $35.99/g | The C!ty Depot, Fenton Cannabis Dispensary Fenton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | BLUE ALIEN || 1G LIVE BADDER Concentrates | gram | $35.99 | $35.99/g | The C!ty Depot, Fenton Cannabis Dispensary Fenton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Fenton
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Apple Fritter | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g at The C!ty Depot, Fenton Cannabis Dispensary — $59.99 ($4 per gram) · 168 comparable items at 2 stores
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Fenton flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Fenton →Discounted items across Fenton menus, newest first.
Best dispensaries in Fenton →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Missouri dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.