Cheapest flower in Jefferson City, MO
Cheapest right now: Nuthera: Popcorn Flower | Smackin | 14g at Codes Dispensary Jefferson City — $69 ($4.93 per gram)
249 comparable flower listings at 1 Jefferson City dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Missouri city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Nuthera: Popcorn Flower | Smackin | 14g Flower | half ounce | $69 | $4.93/g | Codes Dispensary Jefferson City Jefferson City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Greenlight: Popcorn Flower | Super Boof | 14g Flower | half ounce | $70 | $5/g | Codes Dispensary Jefferson City Jefferson City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | CODES: Flower | Lemon Cherry Sherbert | 28g Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Jefferson City Jefferson City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | CODES: Flower | Red Pop | 28g Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Jefferson City Jefferson City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Codes: Flower | Grape Gossip | 28g Codes · Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Jefferson City Jefferson City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Codes: Flower | Lucinda Williams | 28g Codes · Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Jefferson City Jefferson City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | CODES: Flower | E85 | 28g Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Jefferson City Jefferson City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Codes: Flower | Dayger #4 | 28g Codes · Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Jefferson City Jefferson City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | CODES: Flower | Papaya Bomb | 28g Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Jefferson City Jefferson City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | CODES: Flower | Yuzu Sour | 28g Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Jefferson City Jefferson City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Codes: Flower | Dosilato | 28g Codes · Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Jefferson City Jefferson City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Habitat: Flower | Blue Taffeze | 14g Flower | half ounce | $75 | $5.36/g | Codes Dispensary Jefferson City Jefferson City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | CODES: Popcorn | Double Up | 7g Flower | quarter | $39 | $5.57/g | Codes Dispensary Jefferson City Jefferson City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Codes: Flower | Grape Gossip | 14g Codes · Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary Jefferson City Jefferson City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | CODES: Flower | Yuzu Sour | 14g Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary Jefferson City Jefferson City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Codes: Flower | Dosilato | 14g Codes · Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary Jefferson City Jefferson City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | CODES: Flower | Cheetah Piss | 14g Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary Jefferson City Jefferson City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Codes: Flower | Tokyo Snow | 14g Codes · Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary Jefferson City Jefferson City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | CODES: Flower | Triangle Mints | 14g Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary Jefferson City Jefferson City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Codes: Flower | Dayger #4 | 14g Codes · Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary Jefferson City Jefferson City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Codes: Flower | Grape Gas | 14g Codes · Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary Jefferson City Jefferson City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | CODES: Flower | Papaya Bomb | 14g Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary Jefferson City Jefferson City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | CODES: Flower | Pink Certz | 14g Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary Jefferson City Jefferson City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | CODES: Flower | Red Pop | 14g Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary Jefferson City Jefferson City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Block Party | Smalls | 14g Greenlight · Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Codes Dispensary Jefferson City Jefferson City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Nectarine Squeeze Flower 1/2oz (14g) Galactic Cannabis · Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Codes Dispensary Jefferson City Jefferson City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Greenlight: Flower | Zoap | 14g Gold Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Codes Dispensary Jefferson City Jefferson City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | GDF: Flower | Tire Fire | 28g GOOD DAY FARM · Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Jefferson City Jefferson City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | GDF: Flower | Jokerz #53 | 28g GOOD DAY FARM · Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Jefferson City Jefferson City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | GDF: Flower | Power Bars | 28g Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Jefferson City Jefferson City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | GDF: Flower | Double Cross | 28g Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Jefferson City Jefferson City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | GDF: Flower | Sour Cheetah | 28g GOOD DAY FARM · Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Jefferson City Jefferson City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | GDF: Flower | Strawberry Pave #16 | 28g GOOD DAY FARM · Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Jefferson City Jefferson City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Sour Cheetah | Big Buds | 28g Highway Hotel · Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Jefferson City Jefferson City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | GDF: Flower | Pave X Rainbow Cheddar #8 | 28g Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Jefferson City Jefferson City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | GDF: Flower | Slurty 3 | 28g Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Jefferson City Jefferson City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | GDF: Flower | Blackjack | 28g GOOD DAY FARM · Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Jefferson City Jefferson City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Gold Strike | Smalls Highway Hotel · Flower | quarter | $44 | $6.29/g | Codes Dispensary Jefferson City Jefferson City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | GDF: Popcorn Flower | Kumquat | 7g GOOD DAY FARM · Flower | quarter | $44 | $6.29/g | Codes Dispensary Jefferson City Jefferson City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | GDF: Popcorn Flower | Heavy Fog #1 | 7g GOOD DAY FARM · Flower | quarter | $44 | $6.29/g | Codes Dispensary Jefferson City Jefferson City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Jefferson City flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Jefferson City price: $7.86 per gram (middle of $5.71–$11.43). That works out to about $27.51 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Jefferson City publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Jefferson City price data: cheapest weed in Jefferson City, cheap ounces, Jefferson City flower price index, Jefferson City deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Missouri dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.