Cheapest weed in Kennett, MO
382 Kennett menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Missouri city: cheapest weed in Missouri
Cheapest flower in Kennett
See all flower prices →Cheapest right now: Banana Jelly | Smalls | 14g at Good Day Farm Dispensary Kennett — $55 ($3.93 per gram) · 184 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Banana Jelly | Smalls | 14g Greenlight · Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | Good Day Farm Dispensary Kennett Kennett · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | CODES: Popcorn | Blue Andez Flower | half ounce | $69 | $4.93/g | Good Day Farm Dispensary Kennett Kennett · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Codes: Flower | Biskit #1 | 28g Codes · Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Good Day Farm Dispensary Kennett Kennett · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | CODES: Flower | E85 Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Good Day Farm Dispensary Kennett Kennett · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Habitat: Flower | Ice Cream Cake Flower | half ounce | $75 | $5.36/g | Good Day Farm Dispensary Kennett Kennett · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | CODES: Popcorn | Peach Crescendo Flower | quarter | $39 | $5.57/g | Good Day Farm Dispensary Kennett Kennett · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Nuthera: Popcorn Flower | Han Solo Burger | 7g (Value) Flower | quarter | $39 | $5.57/g | Good Day Farm Dispensary Kennett Kennett · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Codes: Flower | Banapple Cream | 14g Codes · Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Good Day Farm Dispensary Kennett Kennett · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Kennett
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Miracle Alien Cookies | Cartridge | 1g at Good Day Farm Dispensary Kennett — $38 ($38 per gram) · 198 comparable items at 1 stores
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Kennett flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Kennett →Discounted items across Kennett menus, newest first.
Best dispensaries in Kennett →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Missouri dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.