Cheapest weed in Marshfield, MO
386 Marshfield menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Missouri city: cheapest weed in Missouri
Cheapest flower in Marshfield
See all flower prices →Cheapest right now: CODES: Flower | Double Up | 28g at Codes Dispensary Marshfield — $149 ($5.32 per gram) · 165 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CODES: Flower | Double Up | 28g Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Marshfield Marshfield · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | CODES: Flower | Red Pop | 28g Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Marshfield Marshfield · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | Bits | Grape Escape | Smalls | 14g Habitat · Flower | half ounce | $75 | $5.36/g | Codes Dispensary Marshfield Marshfield · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | Habitat: Flower | Nectarine Squeeze | 14g Flower | half ounce | $75 | $5.36/g | Codes Dispensary Marshfield Marshfield · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Codes: Flower | Dosilato | 14g Codes · Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary Marshfield Marshfield · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | CODES: Flower | Cheetah Piss | 14g Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary Marshfield Marshfield · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | Codes: Flower | Fortune Cookie | 14g Codes · Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary Marshfield Marshfield · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | CODES: Flower | Triangle Mints | 14g Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary Marshfield Marshfield · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Marshfield
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Paradise Petrol | Cartridge | 1g at Codes Dispensary Marshfield — $38 ($38 per gram) · 221 comparable items at 1 stores
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Marshfield flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Marshfield →Discounted items across Marshfield menus, newest first.
Best dispensaries in Marshfield →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Missouri dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.