| 1 | Buoyant Bob - Mai Tai Distillate Cartridge 1g | gram | $40 | $40/g | Greenlight Dispensary Rock Port Rock Port · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | GDF: Go Cart Vape | Strawberries and Cream | Cartridge | 1g | gram | $42 | $42/g | Greenlight Dispensary Rock Port Rock Port · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Strawberries and Cream | Disposable | 1g | gram | $45 | $45/g | Greenlight Dispensary Rock Port Rock Port · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Wild Watermelon | GoBlock Disposable | 1g | gram | $45 | $45/g | Greenlight Dispensary Rock Port Rock Port · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Mojito 1g Classy Cart | gram | $45 | $45/g | Greenlight Dispensary Rock Port Rock Port · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Black Mamba | AiroX Blade - Artisan Series | 2g All-in-One | 2 g | $90 | $45/g | Greenlight Dispensary Rock Port Rock Port · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Mint | Disposable | 1g | gram | $46 | $46/g | Greenlight Dispensary Rock Port Rock Port · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Ape | ROVE Classics | 0.5g | 1/2 g | $25 | $50/g | Greenlight Dispensary Rock Port Rock Port · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Punch | ROVE Classics | 0.5g | 1/2 g | $25 | $50/g | Greenlight Dispensary Rock Port Rock Port · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Sour Jack | ROVE Classics | 0.5g | 1/2 g | $25 | $50/g | Greenlight Dispensary Rock Port Rock Port · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Waui | ROVE Classics | 0.5g | 1/2 g | $25 | $50/g | Greenlight Dispensary Rock Port Rock Port · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Kush | ROVE Classics | 0.5g | 1/2 g | $25 | $50/g | Greenlight Dispensary Rock Port Rock Port · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Bellini | ROVE Classics | 0.5g | 1/2 g | $25 | $50/g | Greenlight Dispensary Rock Port Rock Port · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Tropical Diesel | Cartridge | 1g | gram | $50 | $50/g | Greenlight Dispensary Rock Port Rock Port · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Skywalker | ROVE Classics | 1g | gram | $50 | $50/g | Greenlight Dispensary Rock Port Rock Port · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Peach Ringz | Cartridge | 1g | gram | $50 | $50/g | Greenlight Dispensary Rock Port Rock Port · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Buoyant Bob - Strawberry Daiquiri Distillate Disposable 1g | gram | $50 | $50/g | Greenlight Dispensary Rock Port Rock Port · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Tangie | ROVE Classics | 1g | gram | $50 | $50/g | Greenlight Dispensary Rock Port Rock Port · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Sour Jack | ROVE Classics | 1g | gram | $50 | $50/g | Greenlight Dispensary Rock Port Rock Port · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Gelato | ROVE Classics | 1g | gram | $50 | $50/g | Greenlight Dispensary Rock Port Rock Port · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Punch | ROVE Classics | 1g | gram | $50 | $50/g | Greenlight Dispensary Rock Port Rock Port · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Strawnana Rozay | Cartridge | 1g | gram | $50 | $50/g | Greenlight Dispensary Rock Port Rock Port · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Pineapple Jealousy | Cartridge | 1g | gram | $50 | $50/g | Greenlight Dispensary Rock Port Rock Port · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Bellini | ROVE Classics | 1g | gram | $50 | $50/g | Greenlight Dispensary Rock Port Rock Port · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Waui | ROVE Classics | 1g | gram | $50 | $50/g | Greenlight Dispensary Rock Port Rock Port · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Berry Gelato | Cartridge | 1g | gram | $50 | $50/g | Greenlight Dispensary Rock Port Rock Port · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Ape | ROVE Classics | 1g | gram | $50 | $50/g | Greenlight Dispensary Rock Port Rock Port · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Kush | ROVE Classics | 1g | gram | $50 | $50/g | Greenlight Dispensary Rock Port Rock Port · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Blue Razz Gushers | Cartridge | 1g | gram | $50 | $50/g | Greenlight Dispensary Rock Port Rock Port · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Pineapple Express | T2 Disposable | 2g | 2 g | $100 | $50/g | Greenlight Dispensary Rock Port Rock Port · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Lemon Faderade | ENERGY Disposable | 2g | 2 g | $100 | $50/g | Greenlight Dispensary Rock Port Rock Port · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Lemon Cherry Gelato | T2 Disposable | 2g | 2 g | $100 | $50/g | Greenlight Dispensary Rock Port Rock Port · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Green Crack | T2 Disposable | 2g | 2 g | $100 | $50/g | Greenlight Dispensary Rock Port Rock Port · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Cactus Chiller | T2 Disposable | 2g | 2 g | $100 | $50/g | Greenlight Dispensary Rock Port Rock Port · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Berry Bliss | AiroPod - Artisan Series | 1g Pod | gram | $55 | $55/g | Greenlight Dispensary Rock Port Rock Port · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Sharkelberry Fin | ENERGY Cartridge | 1g | gram | $55 | $55/g | Greenlight Dispensary Rock Port Rock Port · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Blue Dream | AiroPod - Strain Series | 1g Pod | gram | $55 | $55/g | Greenlight Dispensary Rock Port Rock Port · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Lemon Faderade | ENERGY Cartridge | 1g | gram | $55 | $55/g | Greenlight Dispensary Rock Port Rock Port · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Cactus Chiller | CHILL Cartridge | 1g | gram | $55 | $55/g | Greenlight Dispensary Rock Port Rock Port · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Black Mamba | AiroPod - Artisan Series | 1g Pod | gram | $55 | $55/g | Greenlight Dispensary Rock Port Rock Port · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |