| 1 | Kusch Cannabis | Strawberry Cough Cartridge 1g | gram | $40 | $40/g | Codes Dispensary Sedalia Sedalia · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | Ostara | Cereal Milk | Cartridge | 1G | gram | $40 | $40/g | Codes Dispensary Sedalia Sedalia · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | Kusch Cannabis | Granddaddy Purple Cartridge 1g | gram | $40 | $40/g | Codes Dispensary Sedalia Sedalia · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | Kusch Cannabis | Super Lemon Haze Cartridge 1g | gram | $40 | $40/g | Codes Dispensary Sedalia Sedalia · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Kusch Cannabis | Maui Wowie Cartridge 1g | gram | $40 | $40/g | Codes Dispensary Sedalia Sedalia · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | Kusch Cannabis | Blue Dream Cartridge 1g | gram | $40 | $40/g | Codes Dispensary Sedalia Sedalia · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | Ostara | Sweet Island Skunk | Cartridge | 1G | gram | $40 | $40/g | Codes Dispensary Sedalia Sedalia · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | GDF: Go Cart Vape | Blue Raspberry Smash | Cartridge | 1g | gram | $42 | $42/g | Codes Dispensary Sedalia Sedalia · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 9 | GDF: Go Cart Vape | Peach Tea | Cartridge | 1g | gram | $42 | $42/g | Codes Dispensary Sedalia Sedalia · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 10 | GDF: Go Cart Vape | Wild Watermelon | Cartridge | 1g | gram | $42 | $42/g | Codes Dispensary Sedalia Sedalia · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 11 | GDF: Go Cart Vape | Grape Soda | Cartridge | 1g | gram | $42 | $42/g | Codes Dispensary Sedalia Sedalia · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 12 | Banana Flambe | Live Resin Disposable | 2g | 2 g | $87.50 | $43.75/g | Codes Dispensary Sedalia Sedalia · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 13 | Blue Slurpee | Live Resin Disposable | 2g | 2 g | $87.50 | $43.75/g | Codes Dispensary Sedalia Sedalia · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 14 | Pink Runtz 1g Classy Cart | gram | $45 | $45/g | Codes Dispensary Sedalia Sedalia · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 15 | Wild Watermelon | GoBlock Disposable | 1g | gram | $45 | $45/g | Codes Dispensary Sedalia Sedalia · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 16 | Cake Baby 0.5G Classy Cart | gram | $45 | $45/g | Codes Dispensary Sedalia Sedalia · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 17 | Grape Soda | GoBlock Disposable | 1g | gram | $45 | $45/g | Codes Dispensary Sedalia Sedalia · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 18 | GDF: GO Block Vape | Strawberry Ice | All-In-One | 1g | gram | $45 | $45/g | Codes Dispensary Sedalia Sedalia · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 19 | Greenlight | Girl Scout Cookies | Cartridge | 1G | gram | $45 | $45/g | Codes Dispensary Sedalia Sedalia · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 20 | GDF: GO Block Vape | Peach Mango Ice | All-In-One | 1g | gram | $45 | $45/g | Codes Dispensary Sedalia Sedalia · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 21 | Greenlight | Jack | Cartridge | 1G | gram | $45 | $45/g | Codes Dispensary Sedalia Sedalia · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 22 | GDF: GO Block Vape | Blue Raspberry Ice | All-In-One | 1g | gram | $45 | $45/g | Codes Dispensary Sedalia Sedalia · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 23 | Greenlight | Papaya Punch | Cartridge | 1G | gram | $45 | $45/g | Codes Dispensary Sedalia Sedalia · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 24 | Codes: The Code Vape | Mango Cream | All-In-One | 1g | gram | $45 | $45/g | Codes Dispensary Sedalia Sedalia · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 25 | Codes: The Code Vape | Tangie Berry | All-In-One | 1g | gram | $45 | $45/g | Codes Dispensary Sedalia Sedalia · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 26 | Codes: The Code Vape | Watermelon Bubblegum Ice | All-In-One | 1g | gram | $45 | $45/g | Codes Dispensary Sedalia Sedalia · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 27 | Codes: Vape | 816 | Cartridge | 1g | gram | $45 | $45/g | Codes Dispensary Sedalia Sedalia · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 28 | Headband | Cartridge | 1g | gram | $45 | $45/g | Codes Dispensary Sedalia Sedalia · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 29 | Kusch Cannabis | Granddaddy Purple AIO 1g | gram | $45 | $45/g | Codes Dispensary Sedalia Sedalia · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 30 | Kusch Cannabis | OG Kusch AIO 1g | gram | $45 | $45/g | Codes Dispensary Sedalia Sedalia · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 31 | Kusch Cannabis | Strawberry Cough AIO 1g | gram | $45 | $45/g | Codes Dispensary Sedalia Sedalia · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 32 | Peach Tea | GoBlock Disposable | 1g | gram | $45 | $45/g | Codes Dispensary Sedalia Sedalia · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 33 | Peachy Pluto 1g Distillate Cartridge | gram | $45 | $45/g | Codes Dispensary Sedalia Sedalia · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 34 | GG #4 | 2g Live Resin All-In-One | 2 g | $90 | $45/g | Codes Dispensary Sedalia Sedalia · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 35 | Bruce Banner | AiroX2 - Liquid Diamond | 2g All-in-One | 2 g · 2-pack | $90 | $45/g | Codes Dispensary Sedalia Sedalia · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 36 | BRIQ Essentials Pineapple Express 2g All in One | 2 g | $90 | $45/g | Codes Dispensary Sedalia Sedalia · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 37 | Northern Lights | 2g Live Resin All-In-One | 2 g | $90 | $45/g | Codes Dispensary Sedalia Sedalia · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 38 | Purple Lemonade | AiroX2 - Strain Series | 2g All-in-One | 2 g · 2-pack | $90 | $45/g | Codes Dispensary Sedalia Sedalia · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 39 | Jack Herer | 2g Live Resin All-In-One | 2 g | $90 | $45/g | Codes Dispensary Sedalia Sedalia · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 40 | Black Mamba | AiroX1 - Artisan Series | 1g All-in-One | 2 g | $90 | $45/g | Codes Dispensary Sedalia Sedalia · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |