| 1 | Apple Fritter | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $38 | $38/g | Good Day Farm Dispensary Springfield East Springfield · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Apple Fritter | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $38 | $38/g | Good Day Farm Dispensary Springfield West Springfield · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Wavelength | Purple Punch | 0.5g Cart | 1/2 g | $20 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Springfield East Springfield · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Wavelength | Northern Lights | 0.5g LR Cart | 1/2 g | $20 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Springfield West Springfield · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Wavelength | Fruit Bedrock | 0.5g Formulated Cart | 1/2 g | $20 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Springfield East Springfield · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Wavelength | Strawberry Cough | 0.5g Cart | 1/2 g | $20 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Springfield East Springfield · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Wavelength | Purple Punch | 0.5g Cart | 1/2 g | $20 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Springfield West Springfield · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Wavelength | Fruit Bedrock | 0.5g Formulated Cart | 1/2 g | $20 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Springfield West Springfield · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Wavelength | GSC | 0.5g LR Cart | 1/2 g | $20 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Springfield West Springfield · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Wavelength | Strawberry Cough | 0.5g Cart | 1/2 g | $20 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Springfield West Springfield · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Wavelength | Jack Herer | 0.5g LR Cart | 1/2 g | $20 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Springfield West Springfield · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Wavelength | GSC | 0.5g LR Cart | 1/2 g | $20 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Springfield East Springfield · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Wavelength | Jack Herer | 0.5g LR Cart | 1/2 g | $20 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Springfield East Springfield · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Wavelength | Northern Lights | 0.5g LR Cart | 1/2 g | $20 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Springfield East Springfield · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Kusch Cannabis | Blue Dream Cartridge 1g | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Springfield South Springfield · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Wavelength | Electric Green Apple | 1g Cart | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Springfield East Springfield · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Wavelength | Clementine | 1g Amplitude Cart | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Springfield East Springfield · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Ostara | Biscotti | Cartridge | 1G | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Springfield West Springfield · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Wavelength | Cantaloupe Crush | 1g Amplitude Cart | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Springfield East Springfield · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Wavelength | Tigers Blood | 1g Cart | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Springfield East Springfield · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Kusch Cannabis | Maui Wowie Cartridge 1g | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Springfield East Springfield · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Kusch Cannabis | Strawberry Cough Cartridge 1g | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Springfield East Springfield · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Kusch Cannabis | Super Lemon Haze Cartridge 1g | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Springfield East Springfield · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Kusch Cannabis | White Widow Cartridge 1g | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Springfield East Springfield · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Kusch Cannabis | White Widow Cartridge 1g | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Springfield West Springfield · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Kusch Cannabis | Super Lemon Haze Cartridge 1g | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Springfield West Springfield · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Kusch Cannabis | Strawberry Cough Cartridge 1g | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Springfield West Springfield · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Kusch Cannabis | Maui Wowie Cartridge 1g | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Springfield West Springfield · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Wavelength | Cantaloupe Crush | 1g Amplitude Cart | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Springfield West Springfield · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Wavelength | Clementine | 1g Amplitude Cart | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Springfield West Springfield · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Wavelength | Electric Green Apple | 1g Cart | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Springfield West Springfield · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Wavelength | Orange Apricot | 1g Cart | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Springfield West Springfield · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Wavelength | The Original Z | 1g Cart | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Springfield East Springfield · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Wavelength | The Original Z | 1g Cart | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Springfield West Springfield · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Ostara | Biscotti | Cartridge | 1G | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Springfield East Springfield · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Wavelength | Tigers Blood | 1g Cart | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Springfield West Springfield · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Wavelength | Tropicana Cookies | 1g Cart | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Springfield West Springfield · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Wavelength | Orange Apricot | 1g Cart | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Springfield East Springfield · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Wavelength | Tropicana Cookies | 1g Cart | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Springfield East Springfield · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Kusch Cannabis | Maui Wowie Cartridge 1g | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Springfield South Springfield · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |