Cheapest flower in St Joseph, MO
Cheapest right now: Nuthera: Popcorn Flower | Punch Breath at Fresh Karma Dispensaries- St. Joseph — $29 ($4.14 per gram)
609 comparable flower listings at 3 St Joseph dispensaries · ranked per gram · updated Oct 1, 2026
↑ Compare flower prices across every Missouri city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Nuthera: Popcorn Flower | Punch Breath Flower | quarter | $29 | $4.14/g | Fresh Karma Dispensaries- St. Joseph St Joseph · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Vibe: Shake Flower | Red Berries Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Fresh Karma Dispensaries- St. Joseph St Joseph · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Nugz: Shake Flower | Purple Octane x Jealousy Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Fresh Karma Dispensaries- St. Joseph St Joseph · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Nugz | Cadillac Rainbow | Ground | 14g Nugz (CAN) · Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Fresh Karma Dispensaries- St. Joseph St Joseph · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | NUGZ - Triple Burger - [14g] Shake/Trim Pre-Pack Amaze · Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Fresh Karma Dispensaries- St. Joseph St Joseph · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Vertical: Popcorn Flower | Pinyatti Flower | half ounce | $65 | $4.64/g | Fresh Karma Dispensaries- St. Joseph St Joseph · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | GDF: Flower | Funky Kitty | 14g GOOD DAY FARM · Flower | half ounce | $65$8927% off | $4.64/g | Fresh Karma Dispensaries- St. Joseph St Joseph · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Jealousy | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $65 | $4.64/g | Vertical Cannabis St Joseph · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Greenlight | Honey Bunz | Flower | 14G Greenlight · Flower | half ounce | $65 | $4.64/g | Fresh Karma Dispensaries- St. Joseph St Joseph · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | GDF: Flower | Mint Chip Gelato | 14g GOOD DAY FARM · Flower | half ounce | $65$8927% off | $4.64/g | Fresh Karma Dispensaries- St. Joseph St Joseph · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | GDF: Flower | Pink Pop Flower | half ounce | $65$8927% off | $4.64/g | Fresh Karma Dispensaries- St. Joseph St Joseph · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | GDF: Flower | Coka | 14g GOOD DAY FARM · Flower | half ounce | $65$8927% off | $4.64/g | Fresh Karma Dispensaries- St. Joseph St Joseph · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | CODES: Popcorn | King Tubby Flower | half ounce | $69 | $4.93/g | Fresh Karma Dispensaries- St. Joseph St Joseph · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Nuthera: Popcorn Flower | Trop Santo Flower | half ounce | $69 | $4.93/g | Fresh Karma Dispensaries- St. Joseph St Joseph · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | CODES: Popcorn | The Bridge Flower | half ounce | $69 | $4.93/g | Fresh Karma Dispensaries- St. Joseph St Joseph · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Nuthera: Popcorn Flower | Smackin Flower | half ounce | $69 | $4.93/g | Fresh Karma Dispensaries- St. Joseph St Joseph · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | CODES: Popcorn | Papaya Bomb Flower | half ounce | $69 | $4.93/g | Fresh Karma Dispensaries- St. Joseph St Joseph · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | CODES: Popcorn | Pink Certz Flower | half ounce | $69 | $4.93/g | Fresh Karma Dispensaries- St. Joseph St Joseph · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Nuthera: Popcorn Flower | Lime Skunk Flower | half ounce | $69 | $4.93/g | Fresh Karma Dispensaries- St. Joseph St Joseph · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Chem Driver | Smalls | 7g Greenlight · Flower | quarter | $35 | $5/g | Fresh Karma Dispensaries- St. Joseph St Joseph · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Greenlight: Popcorn Flower | White Octane Flower | quarter | $35 | $5/g | Fresh Karma Dispensaries- St. Joseph St Joseph · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Greenlight: Popcorn Flower | Peanut Butter Breath Flower | quarter | $35 | $5/g | Fresh Karma Dispensaries- St. Joseph St Joseph · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Flora Farms | Slurricane 14g Flora Farms · Flower | half ounce | $70 | $5/g | Fresh Karma Dispensaries- St. Joseph St Joseph · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | THE DARK SIDE - EVIL AS FUCK 14G Flower | half ounce | $70 | $5/g | Vertical Cannabis St Joseph · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Flora Farms | Burnt Toast #4 14g Flora Farms · Flower | half ounce | $70 | $5/g | Fresh Karma Dispensaries- St. Joseph St Joseph · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Flora Farms | Carbon Fiber 14g Flora Farms · Flower | half ounce | $70 | $5/g | Fresh Karma Dispensaries- St. Joseph St Joseph · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Block Party | Smalls | 14g Greenlight · Flower | half ounce | $70 | $5/g | Fresh Karma Dispensaries- St. Joseph St Joseph · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Greenlight: Popcorn Flower | Lemondary | 14g | Gold Flower | half ounce | $70 | $5/g | Fresh Karma Dispensaries- St. Joseph St Joseph · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | FARMER G - AFTER 5 28G HYBRID Flower | ounce | $140 | $5/g | Vertical Cannabis St Joseph · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | FARMER G - WHITE RUNTZ 28G HYBRID Flower | ounce | $140 | $5/g | Vertical Cannabis St Joseph · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | FARMER G - WHITE GUMMY 28G I/S Flower | ounce | $140 | $5/g | Vertical Cannabis St Joseph · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | FARMER G - SUPER RUNTZ 28G HYBRID Flower | ounce | $140 | $5/g | Vertical Cannabis St Joseph · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Stank House #2 | 14g Flower | half ounce | $72$9020% off | $5.14/g | From The Earth Dispensary St. Joseph St. Joseph · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | SINSE - ZOAPINATOR 28G HYBRID Flower | ounce | $145 | $5.18/g | Vertical Cannabis St Joseph · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | The Solid: Flower | Tangie x Pink Runtz Flower | 28.3 g | $150 | $5.30/g | Fresh Karma Dispensaries- St. Joseph St Joseph · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | CODES: Flower | Double Up Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Fresh Karma Dispensaries- St. Joseph St Joseph · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Codes: Flower | Biskit #1 | 28g Codes · Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Fresh Karma Dispensaries- St. Joseph St Joseph · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Codes: Flower | Jealousy Split | 28g Codes · Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Fresh Karma Dispensaries- St. Joseph St Joseph · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Lunar Haze 14g Flower Space Cadet · Flower | half ounce | $75 | $5.36/g | From The Earth Dispensary St. Joseph St. Joseph · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Super Boof | 14g Flower | half ounce | $75 | $5.36/g | Vertical Cannabis St Joseph · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
How St Joseph flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical St Joseph price: $8.57 per gram (middle of $5.71–$11.43). That works out to about $30 an eighth.
- 100% of priced flower listings in St Joseph publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More St Joseph price data: cheapest weed in St Joseph, cheap ounces, St Joseph flower price index, St Joseph deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Missouri dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.