Cheapest flower in Taylor, MO
Cheapest right now: CODES: Flower | Sour Guava at Codes Dispensary Taylor — $149 ($5.32 per gram)
251 comparable flower listings at 1 Taylor dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Missouri city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CODES: Flower | Sour Guava Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Taylor Taylor · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | CODES: Flower | Gold Dropz Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Taylor Taylor · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Lollipop Flower | half ounce | $75 | $5.36/g | Codes Dispensary Taylor Taylor · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Habitat: Flower | Nectarine Squeeze Flower | half ounce | $75 | $5.36/g | Codes Dispensary Taylor Taylor · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Habitat: Flower | Gush Mints Flower | half ounce | $75 | $5.36/g | Codes Dispensary Taylor Taylor · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Habitat: Flower | Grape Street Flower | half ounce | $75 | $5.36/g | Codes Dispensary Taylor Taylor · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | CODES: Popcorn | Double Up Flower | quarter | $39 | $5.57/g | Codes Dispensary Taylor Taylor · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Codes: Flower | Dosilato | 14g Codes · Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary Taylor Taylor · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Codes: Flower | Apple Fritter | 28g Codes · Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary Taylor Taylor · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Codes: Flower | Dayger #4 | 14g Codes · Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary Taylor Taylor · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Codes: Flower | Lucinda Williams | 14g Codes · Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary Taylor Taylor · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Codes: Flower | Banapple Cream | 14g Codes · Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary Taylor Taylor · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Codes: Flower | Biskit #1 | 14g Codes · Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary Taylor Taylor · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Codes: Flower | Strawberry Cream Cake | 14g Codes · Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary Taylor Taylor · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | CODES: Flower | Vertical Kush Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary Taylor Taylor · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Codes: Flower | Vice City | 14g Codes · Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary Taylor Taylor · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | CODES: Flower | Zowah Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary Taylor Taylor · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Codes: Flower | Miracle Alien Cookies | 14g Codes · Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary Taylor Taylor · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Codes: Flower | Diesel Lab | 14g Codes · Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary Taylor Taylor · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | CODES: Flower | Triangle Mints Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary Taylor Taylor · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Codes: Flower | San Fermodo Skunk | 14g Codes · Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary Taylor Taylor · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Galactic: Flower | Sherb Cake Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Codes Dispensary Taylor Taylor · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Galactic: Flower | MAC Truck Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Codes Dispensary Taylor Taylor · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Galactic: Flower | Do-Si-Dos Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Codes Dispensary Taylor Taylor · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Galactic: Flower | Pina Grande Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Codes Dispensary Taylor Taylor · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Block Party | Smalls | 14g Greenlight · Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Codes Dispensary Taylor Taylor · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Gush Mints | Big Buds | 14g Greenlight · Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Codes Dispensary Taylor Taylor · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Nectarine Squeeze Flower 1/2oz (14g) Galactic Cannabis · Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Codes Dispensary Taylor Taylor · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Greenlight: Flower | Zoap | 14g Gold Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Codes Dispensary Taylor Taylor · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Sour Cheetah | Big Buds | 28g Highway Hotel · Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Taylor Taylor · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Codes: Flower | Tokyo Snow | 28g Codes · Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Taylor Taylor · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Gas Truffle | Big Buds | 28g Highway Hotel · Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Taylor Taylor · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | GDF: Flower | Double Dream Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Taylor Taylor · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | GDF: Flower | Super Lemon G Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Taylor Taylor · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | GDF: Flower | Pink Certz #3 | 3.5g GOOD DAY FARM · Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Taylor Taylor · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Highway Hotel: Flower | Double Dessert Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Taylor Taylor · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | GDF: Flower | Futura Haze Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Taylor Taylor · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | CODES: Popcorn | E85 Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Codes Dispensary Taylor Taylor · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | CODES: Popcorn | Member Berry Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Codes Dispensary Taylor Taylor · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Codes: Popcorn Flower | Grape Gas | 14g Codes · Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Codes Dispensary Taylor Taylor · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Taylor flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Taylor price: $7.86 per gram (middle of $5.71–$11.43). That works out to about $27.51 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Taylor publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Taylor price data: cheapest weed in Taylor, cheap ounces, Taylor flower price index, Taylor deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Missouri dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.