| 1 | Honey Bunz | Ground | 14g | half ounce | $55 | $3.93/g | 3Fifteen Primo Cannabis Valley Park Valley Park · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Rainbow Unicorn | Ground | 14g | half ounce | $55 | $3.93/g | 3Fifteen Primo Cannabis Valley Park Valley Park · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Greenlight | Prom Cream | Flower | 28G | ounce | $115 | $4.11/g | 3Fifteen Primo Cannabis Valley Park Valley Park · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Nuthera: Popcorn Flower | Papayahuasca Flower | quarter | $29 | $4.14/g | 3Fifteen Primo Cannabis Valley Park Valley Park · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Nuthera: Popcorn Flower | The Keeper Flower | quarter | $29 | $4.14/g | 3Fifteen Primo Cannabis Valley Park Valley Park · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Nuthera: Popcorn Flower | Tropicana Cherry Flower | quarter | $29 | $4.14/g | 3Fifteen Primo Cannabis Valley Park Valley Park · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Nuthera: Popcorn Flower | American Tricho #13 Flower | quarter | $29 | $4.14/g | 3Fifteen Primo Cannabis Valley Park Valley Park · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Nuthera: Popcorn Flower | Trop Santo Flower | quarter | $29 | $4.14/g | 3Fifteen Primo Cannabis Valley Park Valley Park · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | NUGZ - Triple Burger - [14g] Shake/Trim Pre-Pack | half ounce | $60 | $4.29/g | 3Fifteen Primo Cannabis Valley Park Valley Park · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | VIBE: Shake Flower | King Louie XIII Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | 3Fifteen Primo Cannabis Valley Park Valley Park · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | VIBE: Shake Flower | Gelato Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | 3Fifteen Primo Cannabis Valley Park Valley Park · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | VIBE: Shake Flower | Dog Walker OG Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | 3Fifteen Primo Cannabis Valley Park Valley Park · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Vertical Cannabis | Jokerz Candy | Smalls | 14g | half ounce | $65 | $4.64/g | 3Fifteen Primo Cannabis Valley Park Valley Park · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Vertical Cannabis | Purple Punch | Smalls | 14g | half ounce | $65 | $4.64/g | 3Fifteen Primo Cannabis Valley Park Valley Park · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Vertical Cannabis | Pinyatti | Smalls | 14g | half ounce | $65 | $4.64/g | 3Fifteen Primo Cannabis Valley Park Valley Park · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Vertical Cannabis | Grape Bubblegum | Smalls | 14g | half ounce | $65 | $4.64/g | 3Fifteen Primo Cannabis Valley Park Valley Park · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Nuthera: Popcorn Flower | Smackin Flower | half ounce | $69 | $4.93/g | 3Fifteen Primo Cannabis Valley Park Valley Park · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Nuthera: Popcorn Flower | Punch Breath Flower | half ounce | $69 | $4.93/g | 3Fifteen Primo Cannabis Valley Park Valley Park · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | The Solid: Popcorn Flower | Falcon 9 | 1 Flower | 14.15 g | $70 | $4.95/g | 3Fifteen Primo Cannabis Valley Park Valley Park · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Chem Driver | Smalls | 7g | quarter | $35 | $5/g | 3Fifteen Primo Cannabis Valley Park Valley Park · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Greenlight: Popcorn Flower | Chem Cake Flower | quarter | $35 | $5/g | 3Fifteen Primo Cannabis Valley Park Valley Park · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Greenlight: Popcorn Flower | Zoap | 14g | Gold Flower | half ounce | $70 | $5/g | 3Fifteen Primo Cannabis Valley Park Valley Park · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Greenlight: Popcorn Flower | Peanut Butter Breath | 14g | Gold Flower | half ounce | $70 | $5/g | 3Fifteen Primo Cannabis Valley Park Valley Park · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Honey Green: Flower | Grandi Candi Flower | ounce | $140 | $5/g | 3Fifteen Primo Cannabis Valley Park Valley Park · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Honey Green: Flower | OG Runtz Flower | ounce | $140 | $5/g | 3Fifteen Primo Cannabis Valley Park Valley Park · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Vertical Cannabis | Original Glue (GG4) | Smalls | 7g | quarter | $36 | $5.14/g | 3Fifteen Primo Cannabis Valley Park Valley Park · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Vertical Cannabis | E85 | Smalls | 7g | quarter | $36 | $5.14/g | 3Fifteen Primo Cannabis Valley Park Valley Park · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Vertical Cannabis | Purple Punch | Smalls | 7g | quarter | $36 | $5.14/g | 3Fifteen Primo Cannabis Valley Park Valley Park · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Vertical Cannabis | Pinyatti | Smalls | 7g | quarter | $36 | $5.14/g | 3Fifteen Primo Cannabis Valley Park Valley Park · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Vertical Cannabis | Lemon Cherry Sherbert | Smalls | 7g | quarter | $36 | $5.14/g | 3Fifteen Primo Cannabis Valley Park Valley Park · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Cap Junky x Permanent Marker | Big Buds | 28.3g | 28.3 g | $150 | $5.30/g | 3Fifteen Primo Cannabis Valley Park Valley Park · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | The Solid: Flower | Mr. Big Stuff Flower | 28.3 g | $150 | $5.30/g | 3Fifteen Primo Cannabis Valley Park Valley Park · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Jungle Pie | Big Buds | 28.3g | 28.3 g | $150 | $5.30/g | 3Fifteen Primo Cannabis Valley Park Valley Park · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Honey Green: Flower | Taylor Swift Flower | half ounce | $75 | $5.36/g | 3Fifteen Primo Cannabis Valley Park Valley Park · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Pinchy's: Flower | Cherry Runtz Flower | half ounce | $75 | $5.36/g | 3Fifteen Primo Cannabis Valley Park Valley Park · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Honey Green: Flower | Yah-y Flower | half ounce | $75 | $5.36/g | 3Fifteen Primo Cannabis Valley Park Valley Park · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Gabana Flower | half ounce | $75 | $5.36/g | 3Fifteen Primo Cannabis Valley Park Valley Park · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | CODES: Popcorn | Jealousy Split Flower | quarter | $39 | $5.57/g | 3Fifteen Primo Cannabis Valley Park Valley Park · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | CODES: Flower | Cheetah Piss Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | 3Fifteen Primo Cannabis Valley Park Valley Park · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Codes: Flower | Apple Fritter | 14g | half ounce | $79 | $5.64/g | 3Fifteen Primo Cannabis Valley Park Valley Park · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |