Cheapest weed in Warrensburg, MO
330 Warrensburg menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Missouri city: cheapest weed in Missouri
Cheapest flower in Warrensburg
See all flower prices →Cheapest right now: 28G PRIMETIME at SWADE Dispensary Warrensburg — $135 ($4.82 per gram) · 154 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 28G PRIMETIME Flower | each | $135 | $4.82/g | SWADE Dispensary Warrensburg Warrensburg · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | 28G BLUE TAFFEZE Flower | each | $135 | $4.82/g | SWADE Dispensary Warrensburg Warrensburg · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | 28G PINYATTI Flower | each | $135 | $4.82/g | SWADE Dispensary Warrensburg Warrensburg · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | 28G SUNSET CIDER Flower | each | $135 | $4.82/g | SWADE Dispensary Warrensburg Warrensburg · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | 14G WHITE OUT Flower | each | $70 | $5/g | SWADE Dispensary Warrensburg Warrensburg · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | 14G WHITE 99 Flower | each | $70 | $5/g | SWADE Dispensary Warrensburg Warrensburg · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | 14G PRIMETIME Flower | each | $70 | $5/g | SWADE Dispensary Warrensburg Warrensburg · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | 14G GRAPE OZ Flower | each | $70 | $5/g | SWADE Dispensary Warrensburg Warrensburg · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest edibles in Warrensburg
See all edibles prices →Cheapest right now: 750MG HIP + JOINT + PREBIOTIC DIGESTIVE SUPPORT HEMP PET CHEWS at SWADE Dispensary Warrensburg — $40 ($5.33 per 100mg of THC) · 176 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 750MG HIP + JOINT + PREBIOTIC DIGESTIVE SUPPORT HEMP PET CHEWS Edibles | each · 750mg THC | $40 | $5.33/100mg THC | SWADE Dispensary Warrensburg Warrensburg · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | 750MG DAILY CALMING & WELLNESS HEMP PET CHEWS Edibles | each · 750mg THC | $40 | $5.33/100mg THC | SWADE Dispensary Warrensburg Warrensburg · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | 1000MG STRAWBERRY LEMONADE HIGH-POTENCY GUMMIES Edibles | each · 1000mg THC | $55 | $5.50/100mg THC | SWADE Dispensary Warrensburg Warrensburg · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Apple Pie High Dose Gummies | Gummies | 1000mg/ea Edibles | each · 1000mg THC | $55 | $5.50/100mg THC | SWADE Dispensary Warrensburg Warrensburg · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | 1000MG GREEN APPLE GUMMIES | Gummies | 1000mg/ea Edibles | each · 1000mg THC | $55 | $5.50/100mg THC | SWADE Dispensary Warrensburg Warrensburg · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Dewberry High Dose Gummies | Gummies | 1000mg/ea Edibles | each · 1000mg THC | $55 | $5.50/100mg THC | SWADE Dispensary Warrensburg Warrensburg · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | 1000MG BLUE RASPBERRY HYDOSE GUMMIES Edibles | each · 1000mg THC | $60 | $6/100mg THC | SWADE Dispensary Warrensburg Warrensburg · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | 1000MG CANNABUTTER Edibles | each · 1000mg THC | $65 | $6.50/100mg THC | SWADE Dispensary Warrensburg Warrensburg · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Warrensburg flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Warrensburg →Discounted items across Warrensburg menus, newest first.
Best dispensaries in Warrensburg →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Missouri dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.