Cheapest pre-rolls in Belgrade, MT
Cheapest right now: Blue Zushi Preroll at Grizzly Pine — $3.50 ($5.83 per gram)
118 comparable pre-rolls listings at 4 Belgrade dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Montana city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Blue Zushi Preroll Pre-rolls | 3/5 g | $3.50 | $5.83/g | Grizzly Pine Belgrade · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | MAC 1 Preroll Pre-rolls | 3/5 g | $3.50 | $5.83/g | Grizzly Pine Belgrade · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Super Glue 1g Pre Roll Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | Natural Wellness Belgrade · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Platinum Sour Diesel | Pre-Roll Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | Juniper Belgrade Belgrade · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Big Buns | Pre-Roll Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | Juniper Belgrade Belgrade · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Banana Pop | Pre-Roll Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | Juniper Belgrade Belgrade · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Pitted Cherry | Pre-Roll Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | Juniper Belgrade Belgrade · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Aloha Limone | Pre-Roll Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | Juniper Belgrade Belgrade · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Crater Lake | Pre-Roll Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | Juniper Belgrade Belgrade · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Coolio | Pre-Roll Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | Juniper Belgrade Belgrade · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Skunch 1g Pre-Roll Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | Natural Wellness Belgrade · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Horchata | Pre-Roll Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | Juniper Belgrade Belgrade · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | 1g Preroll - Agua Fresca Pre-rolls | gram | $8.13 | $8.13/g | Pure Remedies Belgrade · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | 1g Preroll - Lemon Crack Pre-rolls | gram | $8.13 | $8.13/g | Pure Remedies Belgrade · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | 1g Preroll - Ice Cream Cake Pre-rolls | gram | $8.13 | $8.13/g | Pure Remedies Belgrade · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | 1g Preroll - Grape Parfait Pre-rolls | gram | $8.13 | $8.13/g | Pure Remedies Belgrade · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | 1g Preroll - Grand Prix Pre-rolls | gram | $8.13 | $8.13/g | Pure Remedies Belgrade · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | 1g Preroll - Cherry Blue Dream Pre-rolls | gram | $8.13 | $8.13/g | Pure Remedies Belgrade · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | 1g Preroll - Blue 16 Pre-rolls | gram | $8.13 | $8.13/g | Pure Remedies Belgrade · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | 1g Preroll - The Woah!!! Pre-rolls | gram | $8.13 | $8.13/g | Pure Remedies Belgrade · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | 1g Preroll - Purple Lambo Pre-rolls | gram | $8.13 | $8.13/g | Pure Remedies Belgrade · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | 1g Preroll - Ménage à Trois Pre-rolls | gram | $8.13 | $8.13/g | Pure Remedies Belgrade · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | 1g Preroll - Slurricane Pre-rolls | gram | $8.13 | $8.13/g | Pure Remedies Belgrade · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | 1g Preroll - Love Potion Pre-rolls | gram | $8.13 | $8.13/g | Pure Remedies Belgrade · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | 1g Preroll - Liberty Kush Pre-rolls | gram | $8.13 | $8.13/g | Pure Remedies Belgrade · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Banana Berry Candy 2pk - 1.2g Pre-rolls | 1.2 g · 2-pack | $10 | $8.33/g | Grizzly Pine Belgrade · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Tahoe OG 2pk - 1.2g Pre-rolls | 1.2 g · 2-pack | $10 | $8.33/g | Grizzly Pine Belgrade · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Plat. Candy Kush 2pk 1.2g Pre-rolls | 1.2 g · 2-pack | $10 | $8.33/g | Grizzly Pine Belgrade · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Blueberry 1g Pre-Roll Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | Natural Wellness Belgrade · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | MT Blues 1g Pre-Roll Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | Natural Wellness Belgrade · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Super Sherb 1g Pre-Roll Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | Natural Wellness Belgrade · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Baldur's Crepe 1g Pre Roll Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | Natural Wellness Belgrade · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Galactic Jack 1g Pre-Roll Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | Natural Wellness Belgrade · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Sour Lime Haze 1g Pre Roll Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | Natural Wellness Belgrade · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Dogwalker 5-Pack (1.75g) Pre-Roll Redneck Divorce Pre-rolls | 1.75 g · 5-pack | $16 | $9.14/g | Natural Wellness Belgrade · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Dogwalker 5-Pack (1.75g) Pre-Roll Blueberry Pre-rolls | 1.75 g · 5-pack | $16 | $9.14/g | Natural Wellness Belgrade · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Dogwalker 5-Pack (1.75g) Pre-Roll Super Sherb Pre-rolls | 1.75 g · 5-pack | $16 | $9.14/g | Natural Wellness Belgrade · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Dogwalker 5-Pack (1.75g) Pre-Roll Montana Blues Pre-rolls | 1.75 g · 5-pack | $16 | $9.14/g | Natural Wellness Belgrade · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | 6 pk (1/2g Prerolls) - Grand Prix Pre-rolls | 3 g · 6-pack | $28.45 | $9.48/g | Pure Remedies Belgrade · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | 6 pk (1/2g Prerolls) - The Woah!!! Pre-rolls | 3 g · 6-pack | $28.46 | $9.49/g | Pure Remedies Belgrade · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Belgrade pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Belgrade price: $10 per gram (middle of $8.09–$14). That works out to about $35 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Belgrade publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Belgrade price data: cheapest weed in Belgrade, cheap ounces, Belgrade flower price index, Belgrade deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Montana dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.