Cheapest pre-rolls in Big Sky, MT
Cheapest right now: 2Pk Pre Rolls | Kush Mints at The Java Joint by LPC — $10 ($10 per gram)
51 comparable pre-rolls listings at 1 Big Sky dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Montana city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2Pk Pre Rolls | Kush Mints Pre-rolls | gram · 2-pack | $10 | $10/g | The Java Joint by LPC Big Sky · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | SoulTonix | Delicata Cookies | Minis | 0.5g each | 2pk SoulTonix · Pre-rolls | gram · 2-pack | $10 | $10/g | The Java Joint by LPC Big Sky · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | 2 Pack of .5g Pre Rolls | GMO Pre-rolls | gram · 2-pack | $10 | $10/g | The Java Joint by LPC Big Sky · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | 2Pk Pre Rolls | Hash Burger Pre-rolls | gram · 2-pack | $10 | $10/g | The Java Joint by LPC Big Sky · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | SoulTonix | Orange Cookies | Minis | 0.5g each | 2pk SoulTonix · Pre-rolls | gram · 2-pack | $10 | $10/g | The Java Joint by LPC Big Sky · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | 2 pack for $5 Pre-Rolls Pre-rolls | gram · 2-pack | $10 | $10/g | The Java Joint by LPC Big Sky · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | 2Pk Pre Rolls | Triple Burger Pre-rolls | gram · 2-pack | $10 | $10/g | The Java Joint by LPC Big Sky · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | SoulTonix | Honey Buns | Minis | 0.5g each | 2pk SoulTonix · Pre-rolls | gram · 2-pack | $10 | $10/g | The Java Joint by LPC Big Sky · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | 2Pk Pre Rolls | Tangerine Trainwreck Haze Pre-rolls | gram · 2-pack | $10 | $10/g | The Java Joint by LPC Big Sky · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | 2Pk Pre Rolls | Tropical Runtz Pre-rolls | gram · 2-pack | $10 | $10/g | The Java Joint by LPC Big Sky · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | 5Pk of Pre-rolls | Delicata Cookies Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $25 | $10/g | The Java Joint by LPC Big Sky · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | SoulTonix | Hashburger | Minis | 0.5g each | 5pk SoulTonix · Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $25 | $10/g | The Java Joint by LPC Big Sky · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | SoulTonix | Kush Mints | Minis | 0.5g each | 5pk SoulTonix · Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $25 | $10/g | The Java Joint by LPC Big Sky · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | SoulTonix | Orange Cookies | Minis | 0.5g each | 5pk SoulTonix · Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $25 | $10/g | The Java Joint by LPC Big Sky · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | SoulTonix | Triple Burger | Minis | 0.5g each | 5pk SoulTonix · Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $25 | $10/g | The Java Joint by LPC Big Sky · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | 10pk Pre Rolls | Pure Kush Pre-rolls | eighth · 10-pack | $35 | $10/g | The Java Joint by LPC Big Sky · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | 10pk Pre Rolls | Master Kush Pre-rolls | eighth · 10-pack | $35 | $10/g | The Java Joint by LPC Big Sky · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Pre-roll | Face Off Pre-rolls | 3/4 g | $8 | $10.67/g | The Java Joint by LPC Big Sky · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Pre-roll | Paradise Sunset Pre-rolls | 3/4 g | $8 | $10.67/g | The Java Joint by LPC Big Sky · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Gelato 33 | Minis | 0.5g | 10pk Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $55 | $11/g | The Java Joint by LPC Big Sky · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Tricho Jordan | Minis | 0.5g | 10pk Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $55 | $11/g | The Java Joint by LPC Big Sky · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | 3Pk Blunts | Ice Cream Social Pre-rolls | 2.25 g · 3-pack | $25 | $11.11/g | The Java Joint by LPC Big Sky · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | The Soap | Joints | 1g | 4pk Pre-rolls | 4 g · 4-pack | $45 | $11.25/g | The Java Joint by LPC Big Sky · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Marshmellow | Joints | 1g | 4pk Pre-rolls | 4 g · 4-pack | $45 | $11.25/g | The Java Joint by LPC Big Sky · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | phoenix | Joints | 1g | 4pk Pre-rolls | 4 g · 4-pack | $45 | $11.25/g | The Java Joint by LPC Big Sky · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | 10 Pack of .35g Pre Rolls | Donny Burger Pre-rolls | eighth · 10-pack | $40 | $11.43/g | The Java Joint by LPC Big Sky · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | 10 Pack of .35g Pre Rolls | Golden Goat Pre-rolls | eighth · 10-pack | $40 | $11.43/g | The Java Joint by LPC Big Sky · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | MTK/Pre-Roll (7pk)/Garlic Ice Cream Pre-rolls | eighth · 7-pack | $40 | $11.43/g | The Java Joint by LPC Big Sky · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Sweet & Sour | Minis | 0.35g | 10pk Collective Elevation · Pre-rolls | eighth · 10-pack | $40 | $11.43/g | The Java Joint by LPC Big Sky · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Banana Face #5 | Minis | 0.35g | 10pk Collective Elevation · Pre-rolls | eighth · 10-pack | $40 | $11.43/g | The Java Joint by LPC Big Sky · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Green Crack | Minis | 0.35g | 10pk Collective Elevation · Pre-rolls | eighth · 10-pack | $40 | $11.43/g | The Java Joint by LPC Big Sky · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Cheddar Cheeze | Joints | 0.5g Pre-rolls | 1/2 g | $6 | $12/g | The Java Joint by LPC Big Sky · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Mercury Blues | Minis | 0.5g Pre-rolls | 1/2 g | $6 | $12/g | The Java Joint by LPC Big Sky · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Pre-roll | Strawberries 'N' Cream Pre-rolls | 1/2 g | $6 | $12/g | The Java Joint by LPC Big Sky · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Pre-roll | Punchberry Cookies Pre-rolls | 1/2 g | $6 | $12/g | The Java Joint by LPC Big Sky · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Pre-roll | Pinata Unicorn Pre-rolls | 1/2 g | $6 | $12/g | The Java Joint by LPC Big Sky · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Pre-roll | Maui Wowie Pre-rolls | 1/2 g | $6 | $12/g | The Java Joint by LPC Big Sky · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Hindu Fire Guava | Minis | 0.5g Pre-rolls | 1/2 g | $6 | $12/g | The Java Joint by LPC Big Sky · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Hulkberry | Minis | 0.5g Pre-rolls | 1/2 g | $6 | $12/g | The Java Joint by LPC Big Sky · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Alpine Gelato | 0.5g Pre-rolls | 1/2 g | $6 | $12/g | The Java Joint by LPC Big Sky · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Big Sky pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Big Sky price: $11.43 per gram (middle of $10–$12). That works out to about $40 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Big Sky publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Big Sky price data: cheapest weed in Big Sky, cheap ounces, Big Sky flower price index, Big Sky deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Montana dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.