Cheapest weed in Cut Bank, MT
215 Cut Bank menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Montana city: cheapest weed in Montana
Cheapest flower in Cut Bank
See all flower prices →Cheapest right now: Tier 3 - Jack 13 - at Elevated Dispensary Cut Bank — $25 ($3.57 per gram) · 36 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tier 3 - Jack 13 - Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Elevated Dispensary Cut Bank Cut Bank · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Tier 3 - Treasure Berry - Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Elevated Dispensary Cut Bank Cut Bank · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Tier 3 - 3 in the Pink - Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Elevated Dispensary Cut Bank Cut Bank · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Tier 3 - Deathstar - Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Elevated Dispensary Cut Bank Cut Bank · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Tier 3 - Punch Cake - Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Elevated Dispensary Cut Bank Cut Bank · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Tier 3 - MT Silvertip - Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Elevated Dispensary Cut Bank Cut Bank · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Tier 3 - Girl Scout Cookies(CBD) - Flower | eighth | $21 | $6/g | Elevated Dispensary Cut Bank Cut Bank · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Tier 2 - MT Silvertip - Flower | gram | $8 | $8/g | Elevated Dispensary Cut Bank Cut Bank · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Cut Bank
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Dime Industries | Banana Punch | Disposable | 900mg at Elevated Dispensary Cut Bank — $60 ($6 per gram) · 41 comparable items at 2 stores
Cheapest edibles in Cut Bank
See all edibles prices →Cheapest right now: Butterscotch Hard Candy | Mints | 100mg/ea at Elevated Dispensary Cut Bank — $15 ($15 per 100mg of THC) · 43 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Butterscotch Hard Candy | Mints | 100mg/ea Edibles | each · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | Elevated Dispensary Cut Bank Cut Bank · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Lemon Bar | Baked Goods | 100mg/ea Edibles | each · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | Elevated Dispensary Cut Bank Cut Bank · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Brownie | Baked Goods | 100mg/ea Edibles | each · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | Elevated Dispensary Cut Bank Cut Bank · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Raspberry Bar | Baked Goods | 100mg/ea Edibles | each · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | Elevated Dispensary Cut Bank Cut Bank · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Cinnamon Hard Candy | 100mg/ea Edibles | each · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | Elevated Dispensary Cut Bank Cut Bank · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Cinnamon Sugar Free Hard Candy | 100mg/ea Edibles | each · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | Elevated Dispensary Cut Bank Cut Bank · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Peppermint Bark | 100mg/ea Edibles | each · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | Elevated Dispensary Cut Bank Cut Bank · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Peanut Butter Cookie | Baked Goods | 100mg/ea Edibles | each · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | Elevated Dispensary Cut Bank Cut Bank · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest concentrates in Cut Bank
See all concentrates prices →Cheapest right now: Orchard - Strawnana Cabana - - .9g at Elevated Dispensary Cut Bank — $46 ($4.60 per gram) · 64 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Orchard - Strawnana Cabana - - .9g Concentrates | 9/10 g | $46 | $4.60/g | Elevated Dispensary Cut Bank Cut Bank · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Orchard - Melon Medley - - .9g Concentrates | 9/10 g | $46 | $4.60/g | Elevated Dispensary Cut Bank Cut Bank · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Orchard - Heavenly Huckleberry - - .9g Concentrates | 9/10 g | $46 | $4.60/g | Elevated Dispensary Cut Bank Cut Bank · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Orchard - Mixed Berry - - .9g Concentrates | 9/10 g | $46 | $4.60/g | Elevated Dispensary Cut Bank Cut Bank · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Orchard - Orange Slice - - .9g Concentrates | 9/10 g | $46 | $4.60/g | Elevated Dispensary Cut Bank Cut Bank · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Orchard - Lively Lime - - .9g Concentrates | 9/10 g | $46 | $4.60/g | Elevated Dispensary Cut Bank Cut Bank · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Baller Jar - 5g Indica - Treasure Berry Concentrates | 5 g | $80 | $16/g | Elevated Dispensary Cut Bank Cut Bank · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Baller Jar - 5g Sativa - Bruce Banner Concentrates | 5 g | $80 | $16/g | Elevated Dispensary Cut Bank Cut Bank · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Cut Bank
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Joint - 1g Hybrid - Oreoz at Elevated Dispensary Cut Bank — $10 ($10 per gram) · 21 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Joint - 1g Hybrid - Oreoz Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Elevated Dispensary Cut Bank Cut Bank · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Joint - 1g Hybrid - Land Mine Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Elevated Dispensary Cut Bank Cut Bank · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Joint - 1g Hybrid - Kush Mint Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Elevated Dispensary Cut Bank Cut Bank · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Joint - 1g Hybrid - Elevated Custom Mix Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Elevated Dispensary Cut Bank Cut Bank · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Joint - 1g Hybrid - Chills x Mints Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Elevated Dispensary Cut Bank Cut Bank · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Joint - 1g Hybrid - Baby Jokerz Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Elevated Dispensary Cut Bank Cut Bank · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Joint - .5g-2pk Indica - Do-Si-Dos Pre-rolls | gram · 2-pack | $10 | $10/g | Elevated Dispensary Cut Bank Cut Bank · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Joint - .5g-2pk Indica - Deathstar Pre-rolls | gram · 2-pack | $10 | $10/g | Elevated Dispensary Cut Bank Cut Bank · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Cut Bank
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Infused Cannarette - Hybrid - Oreoz - .8g/2pk at Elevated Dispensary Cut Bank — $20 ($12.50 per gram) · 8 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Infused Cannarette - Hybrid - Oreoz - .8g/2pk Infused Pre-rolls | 1.6 g · 2-pack | $20 | $12.50/g | Elevated Dispensary Cut Bank Cut Bank · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Infused Cannarette - Indica - FamLove/FamLove - .8g/2pk Infused Pre-rolls | 1.6 g · 2-pack | $20 | $12.50/g | Elevated Dispensary Cut Bank Cut Bank · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Infused Cannarette - Indica - Baby Jokerz - .8g/2pk Infused Pre-rolls | 1.6 g · 2-pack | $20 | $12.50/g | Elevated Dispensary Cut Bank Cut Bank · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Watermelon Laterz/Maple Dunks | Infused Joints | .8g each | 3pk Groove Solventless · Infused Pre-rolls | 2.4 g · 3-pack | $30 | $12.50/g | Elevated Dispensary Cut Bank Cut Bank · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Lemon Cherry Gelato/Maple Dunks | Infused Joints | .8g each | 3pk Groove Solventless · Infused Pre-rolls | 2.4 g · 3-pack | $30 | $12.50/g | Elevated Dispensary Cut Bank Cut Bank · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Groove Solventless - Hash Infused Preroll 3pk - Watermelon Laterz/Grape Cream Cake Infused Pre-rolls | 2.4 g · 3-pack | $30 | $12.50/g | Elevated Dispensary Cut Bank Cut Bank · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Shovels - White Papaya x THC Sugar Infused Pre-Roll - .5g Infused Pre-rolls | gram | $25 | $25/g | N8V Grown Cut Bank · ★ 3.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Shovels - Flower x Isolate Infused Pre-Roll - .5g Infused Pre-rolls | gram | $25 | $25/g | N8V Grown Cut Bank · ★ 3.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Cut Bank flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Cut Bank →Discounted items across Cut Bank menus, newest first.
Best dispensaries in Cut Bank →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank infused pre-rolls (8 items at 2 stores), drinks (2 items at 1 store) in Cut Bank — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Montana dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.