Cheapest weed in Ennis, MT
676 Ennis menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Montana city: cheapest weed in Montana
Cheapest flower in Ennis
See all flower prices →Cheapest right now: Sour Punch | 14.1g | Special at Medicine Creek Caregivers - Babcock — $70 ($4.96 per gram) · 158 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sour Punch | 14.1g | Special Flower | 14.1 g | $70 | $4.96/g | Medicine Creek Caregivers - Babcock Ennis · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Sour Punch | 14.1g | Special Flower | 14.1 g | $70 | $4.96/g | Lone Peak Cannabis Company Ennis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Fast Forbidden Fruit | 14.1g SPECIAL Flower | 14.1 g | $70 | $4.96/g | Lone Peak Cannabis Company Ennis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Fast Forbidden Fruit | 14.1g SPECIAL Flower | 14.1 g | $70 | $4.96/g | Medicine Creek Caregivers - Babcock Ennis · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | SoulTonix | Killer Queen | Big Buds | 3.5g SoulTonix · Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Medicine Creek Caregivers - Babcock Ennis · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Chem Dog 91 | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Medicine Creek Caregivers - Babcock Ennis · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Chem Dog 91 | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Lone Peak Cannabis Company Ennis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Prepack | Peanut Butter Gelato Montana Kush · Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Lone Peak Cannabis Company Ennis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Ennis
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Cartridge | Snoops Dream at Medicine Creek Caregivers - Babcock — $50 ($5 per gram) · 248 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cartridge | Snoops Dream Vape Pens | 9/10 g | $50 | $5/g | Medicine Creek Caregivers - Babcock Ennis · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Cartridge | Lively Lime Vape Pens | 9/10 g | $50 | $5/g | Medicine Creek Caregivers - Babcock Ennis · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Cartridge | Huckleberry Vape Pens | 9/10 g | $50 | $5/g | Medicine Creek Caregivers - Babcock Ennis · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Cart | Double Up Junky Vape Pens | 9/10 g | $50 | $5/g | Medicine Creek Caregivers - Babcock Ennis · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Cartridge | Strawnana Vape Pens | 9/10 g | $50 | $5/g | Lone Peak Cannabis Company Ennis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Cartridge | Orange Slice Vape Pens | 9/10 g | $50 | $5/g | Lone Peak Cannabis Company Ennis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Cart | Double Up Junky Vape Pens | 9/10 g | $50 | $5/g | Lone Peak Cannabis Company Ennis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Cartridge | Orange Slice Vape Pens | 9/10 g | $50 | $5/g | Medicine Creek Caregivers - Babcock Ennis · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest edibles in Ennis
See all edibles prices →Cheapest right now: Watermelon Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea at Medicine Creek Caregivers - Babcock — $20 ($20 per 100mg of THC) · 40 comparable items at 2 stores
Cheapest concentrates in Ennis
See all concentrates prices →Cheapest right now: Backcountry BBQ Sauce | 1.5oz at Medicine Creek Caregivers - Babcock — $13 ($13 per gram) · 82 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Backcountry BBQ Sauce | 1.5oz Concentrates | gram | $13 | $13/g | Medicine Creek Caregivers - Babcock Ennis · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Backcountry BBQ Sauce | 1.5oz Concentrates | gram | $13 | $13/g | Lone Peak Cannabis Company Ennis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Sweet Berry | Solvent | Shatter | 1g Concentrates | gram | $25 | $25/g | Medicine Creek Caregivers - Babcock Ennis · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Shatter | Banana Runtz Concentrates | gram | $25 | $25/g | Lone Peak Cannabis Company Ennis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Shatter | Cajun Mintz Concentrates | gram | $25 | $25/g | Lone Peak Cannabis Company Ennis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Sloth Junky | Solvent | Shatter | 1g Concentrates | gram | $25 | $25/g | Medicine Creek Caregivers - Babcock Ennis · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Shatter | Sweet Citra Concentrates | gram | $25 | $25/g | Medicine Creek Caregivers - Babcock Ennis · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Shatter | Sticky Rice | 1g Montana Kush · Concentrates | gram | $25 | $25/g | Medicine Creek Caregivers - Babcock Ennis · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Ennis
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Coffee | 2pk | 20mg total at Medicine Creek Caregivers - Babcock — $7 ($3.50 per piece) · 78 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Coffee | 2pk | 20mg total Pre-rolls | 0.02 g · 2-pack | $7 | $3.50/piece | Medicine Creek Caregivers - Babcock Ennis · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Coffee | 2pk | 20mg total Pre-rolls | 0.02 g · 2-pack | $7 | $3.50/piece | Lone Peak Cannabis Company Ennis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | 2Pk Pre Rolls | Tropical Runtz Pre-rolls | gram · 2-pack | $10 | $10/g | Medicine Creek Caregivers - Babcock Ennis · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | SoulTonix | Delicata Cookies | Minis | 0.5g each | 2pk SoulTonix · Pre-rolls | gram · 2-pack | $10 | $10/g | Medicine Creek Caregivers - Babcock Ennis · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | 2Pk Pre Rolls | Tropical Runtz Pre-rolls | gram · 2-pack | $10 | $10/g | Lone Peak Cannabis Company Ennis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | CBD Pre-Roll - Pineberry Pre-rolls | each | $10 | $10/piece | Medicine Creek Caregivers - Babcock Ennis · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | CBD Pre-Roll - Pineberry Pre-rolls | each | $10 | $10/piece | Lone Peak Cannabis Company Ennis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | 2Pk Pre Rolls | Triple Burger Pre-rolls | gram · 2-pack | $10 | $10/g | Lone Peak Cannabis Company Ennis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Ennis
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Infused Pre roll | Watermelon Laterz x Honey Banana | 3 pack at Medicine Creek Caregivers - Babcock — $30 ($12.50 per gram) · 70 comparable items at 2 stores
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Ennis flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Ennis →Discounted items across Ennis menus, newest first.
Best dispensaries in Ennis →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Montana dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.