| 1 | Infused Cannarette - Hybrid - Oreoz - .8g/2pk Infused Pre-rolls | 1.6 g · 2-pack | $20 | $12.50/g | High Mountain - Havre, MT Havre · ★ 3.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Infused Cannarette - Indica - FamLove/FamLove - .8g/2pk Infused Pre-rolls | 1.6 g · 2-pack | $20 | $12.50/g | High Mountain - Havre, MT Havre · ★ 3.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Infused Cannarette - Indica - Baby Jokerz - .8g/2pk Infused Pre-rolls | 1.6 g · 2-pack | $20 | $12.50/g | High Mountain - Havre, MT Havre · ★ 3.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Infused Cannarette - Indica - Baby Jokerz - .8g/2pk Infused Pre-rolls | 1.6 g · 2-pack | $20 | $12.50/g | Elevated Dispensary Havre Havre · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Infused Cannarette - Hybrid - Oreoz - .8g/2pk Infused Pre-rolls | 1.6 g · 2-pack | $20 | $12.50/g | Elevated Dispensary Havre Havre · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Infused Cannarette - Indica - FamLove/FamLove - .8g/2pk Infused Pre-rolls | 1.6 g · 2-pack | $20 | $12.50/g | Elevated Dispensary Havre Havre · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | SFV OG/Maple Dunks | Infused Joints | .8g each | 3pkGroove Solventless · Infused Pre-rolls | 2.4 g · 3-pack | $30 | $12.50/g | High Mountain - Havre, MT Havre · ★ 3.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Watermelon Laterz/Maple Dunks | Infused Joints | .8g each | 3pkGroove Solventless · Infused Pre-rolls | 2.4 g · 3-pack | $30 | $12.50/g | High Mountain - Havre, MT Havre · ★ 3.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Watermelon Laterz/Maple Dunks | Infused Joints | .8g each | 3pkGroove Solventless · Infused Pre-rolls | 2.4 g · 3-pack | $30 | $12.50/g | Elevated Dispensary Havre Havre · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | SFV OG/Maple Dunks | Infused Joints | .8g each | 3pkGroove Solventless · Infused Pre-rolls | 2.4 g · 3-pack | $30 | $12.50/g | Elevated Dispensary Havre Havre · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | FUSED Green Unicorn 1.25g Infused Pre-Roll #33881 Infused Pre-rolls | 1.25 g | $18 | $14.40/g | Natural Wellness Havre · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | FUSED Strawberry Lemonade 1.25g Infused Pre-Roll #33793 Infused Pre-rolls | 1.25 g | $18 | $14.40/g | Natural Wellness Havre · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | FUSED Sweet & Sour Green Apple 1.25g Infused Pre-Roll #37080 Infused Pre-rolls | 1.25 g | $18 | $14.40/g | Natural Wellness Havre · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Blue Runtz | Infused Joints | 1.25gCollective Elevation · Infused Pre-rolls | 1.25 g | $18 | $14.40/g | Natural Wellness Havre · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | FUSED Banana Candy 1.25g Infused Pre-Roll #33882 Infused Pre-rolls | 1.25 g | $18 | $14.40/g | Natural Wellness Havre · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Mimosa | Infused Joints | 1.25gCollective Elevation · Infused Pre-rolls | 1.25 g | $18 | $14.40/g | Natural Wellness Havre · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | SFV OG/Maple Dunks | Infused Joints | .8g each | 3pkGroove Solventless · Infused Pre-rolls | each · 3-pack | $35 | $14.58/g | Seed of Life Labs | Havre Dispensary Havre · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Lemon Cherry Gelato/Papaya Runtz | Infused Joints | .8g each | 3pkGroove Solventless · Infused Pre-rolls | each · 3-pack | $35 | $14.58/g | Seed of Life Labs | Havre Dispensary Havre · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Pink Zkittles/Pablo Driver | Infused Joints | .8g each | 3pkGroove Solventless · Infused Pre-rolls | each · 3-pack | $35 | $14.58/g | Seed of Life Labs | Havre Dispensary Havre · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Dante's Inferno/Tropicana Cherry | Infused Joints | .8g each | 3pkGroove Solventless · Infused Pre-rolls | each · 3-pack | $35 | $14.58/g | Seed of Life Labs | Havre Dispensary Havre · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Watermelon Laterz/Super Sour | Infused Joints | .8g each | 3pkGroove Solventless · Infused Pre-rolls | each · 3-pack | $35 | $14.58/g | Seed of Life Labs | Havre Dispensary Havre · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | FUSED 1g Candy Crutch Infused Pre Roll 2-Pack (Banana Sativa) 6/15/26 Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $15 | $15/g | Natural Wellness Havre · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | FUSED 1g Candy Crutch Infused Pre-Roll 2-Pack (Grape Indica) 6/15/26 Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $15 | $15/g | Natural Wellness Havre · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | FUSED Strawberry Lemonade Infused Pre-Roll Dogwalker 5-Pack #34552 Infused Pre-rolls | 2.1 g · 5-pack | $36 | $17.14/g | Natural Wellness Havre · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | FUSED Banana Candy 2.1g Dogwalker Infused Pre-Roll 5-Pack #36638 Infused Pre-rolls | 2.1 g · 5-pack | $36 | $17.14/g | Natural Wellness Havre · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | FUSED Forbidden Raspberry Dogwalker Infused Pre-Roll 5-Pack #34353 Infused Pre-rolls | 2.1 g · 5-pack | $36 | $17.14/g | Natural Wellness Havre · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | FUSED Grape Burger Dogwalker Infused Pre-Roll 5-Packs #33461 Infused Pre-rolls | 2.1 g · 5-pack | $36 | $17.14/g | Natural Wellness Havre · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | FUSED Green Unicorn Dogwalker 2.1g Infused Pre Roll #38004 Infused Pre-rolls | 2.1 g | $36 | $17.14/g | Natural Wellness Havre · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | FUSED Mimosa Pop 2.1g Dogwalker 5-Pack Infused Pre-Rolls #38091 Infused Pre-rolls | 2.1 g · 5-pack | $36 | $17.14/g | Natural Wellness Havre · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | FUSED Strawberry Ice Cream 2.1g Dogwalker 5-Pack Infused Pre Roll #38030 Infused Pre-rolls | 2.1 g · 5-pack | $36 | $17.14/g | Natural Wellness Havre · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | FUSED Super Gushers 2.1g Dogwalker 5-Pack Infused Pre-Rolls #36639 Infused Pre-rolls | 2.1 g · 5-pack | $36 | $17.14/g | Natural Wellness Havre · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Fused Distillate Infused Pre-roll - Sweet & Sour Green Apple Infused Pre-rolls | each | $20 | $20/piece | Seed of Life Labs | Havre Dispensary Havre · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Fused Distillate Infused Pre-roll - Green Unicorn Infused Pre-rolls | each | $20 | $20/piece | Seed of Life Labs | Havre Dispensary Havre · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Fused Distillate Infused Pre-roll - Strawberry Lemonade Infused Pre-rolls | each | $20 | $20/piece | Seed of Life Labs | Havre Dispensary Havre · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | OG Moonrocket Infused Pre-Roll - Duct Tape Infused Pre-rolls | each | $22 | $22/piece | Seed of Life Labs | Havre Dispensary Havre · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | OG Moonrocket Infused Pre-Roll - Funky Margarita Infused Pre-rolls | each | $22 | $22/piece | Seed of Life Labs | Havre Dispensary Havre · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | OG Moonrocket Infused Pre-Roll - Milk & Cookies Infused Pre-rolls | each | $22 | $22/piece | Seed of Life Labs | Havre Dispensary Havre · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | OG Moonrocket Infused Pre-Roll - Banana Clipz Infused Pre-rolls | each | $22 | $22/piece | Seed of Life Labs | Havre Dispensary Havre · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Diamond Moonrocket Infused Pre-Roll - Cheesecake OG Infused Pre-rolls | each | $22 | $22/piece | Seed of Life Labs | Havre Dispensary Havre · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Pop Rockets Infused Pre-Rolls - Strawberry Candy Infused Pre-rolls | each | $32.52 | $32.52/piece | Seed of Life Labs | Havre Dispensary Havre · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |