Cheapest weed in Lewistown, MT
161 Lewistown menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Montana city: cheapest weed in Montana
Cheapest flower in Lewistown
See all flower prices →Cheapest right now: Murder Biscuits at Natural Wellness — $6 ($6 per gram) · 20 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Murder Biscuits Flower | gram | $6 | $6/g | Natural Wellness Lewistown · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Red Heads Flower Flower | gram | $7 | $7/g | Natural Wellness Lewistown · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Galactic Jack Flower | gram | $7 | $7/g | Natural Wellness Lewistown · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Lovers Moon Flower | gram | $7 | $7/g | Natural Wellness Lewistown · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Super Sherbert Flower | gram | $9 | $9/g | Natural Wellness Lewistown · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Huckleberry Bar Flower | gram | $9 | $9/g | Natural Wellness Lewistown · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Sour Lime Haze Flower | gram | $9 | $9/g | Natural Wellness Lewistown · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Super Sour Orange Flower | gram | $9 | $9/g | Natural Wellness Lewistown · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Lewistown
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Cartridge Raspberry Crave .9g #38012 at Natural Wellness — $35 ($3.50 per gram) · 82 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cartridge Raspberry Crave .9g #38012 Vape Pens | 9/10 g | $35 | $3.50/g | Natural Wellness Lewistown · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Cartridge Sour Pebbles .9g #38084 Vape Pens | 9/10 g | $50 | $5/g | Natural Wellness Lewistown · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Cartridge Strawberry Jam .9g #38049 Vape Pens | 9/10 g | $50 | $5/g | Natural Wellness Lewistown · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Cartridge Unicorn Piss .9g #37914 Vape Pens | 9/10 g | $50 | $5/g | Natural Wellness Lewistown · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Cartridge Atomic Pop .9g #38080 Vape Pens | 9/10 g | $50 | $5/g | Natural Wellness Lewistown · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Cartridge Northern Lights .9g #38066 Vape Pens | 9/10 g | $50 | $5/g | Natural Wellness Lewistown · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Cartridge Banana Candy .9g #37894 Vape Pens | 9/10 g | $50 | $5/g | Natural Wellness Lewistown · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Disposable .9g Cartridge Raspberry Crave #31854 Vape Pens | 9/10 g | $55 | $5.50/g | Natural Wellness Lewistown · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest concentrates in Lewistown
See all concentrates prices →Cheapest right now: Strawnana Sugar #36236 at Natural Wellness — $15 ($15 per gram) · 37 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Strawnana Sugar #36236 Concentrates | gram | $15 | $15/g | Natural Wellness Lewistown · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Strawberry Banana Live Sugar #0035 Concentrates | gram | $20 | $20/g | Natural Wellness Lewistown · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Blueberry x Chemo Sugar #38629 Concentrates | gram | $25 | $25/g | Natural Wellness Lewistown · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Huckleberry Bar Sugar #37296 Concentrates | gram | $25 | $25/g | Natural Wellness Lewistown · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Murder Biscuits x Bird Blood Stew Sugar #37979 Concentrates | gram | $25 | $25/g | Natural Wellness Lewistown · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Purple Sunset x Lilac Diesel Sugar #35117 Concentrates | gram | $25 | $25/g | Natural Wellness Lewistown · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Animal Tsunami Sugar #34352 Concentrates | gram | $25 | $25/g | Natural Wellness Lewistown · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Watermelon Gelato Crumble #38105 Concentrates | gram | $25 | $25/g | Natural Wellness Lewistown · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Lewistown
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Skunch 1g Pre-Roll at Natural Wellness — $8 ($8 per gram) · 3 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Skunch 1g Pre-Roll Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | Natural Wellness Lewistown · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Dogwalker 5-Pack (1.75g) Pre-Roll Super Sherb Pre-rolls | 1.75 g · 5-pack | $16 | $9.14/g | Natural Wellness Lewistown · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Dogwalker 5-Pack (1.75g) Pre-Roll Blueberry Pre-rolls | 1.75 g · 5-pack | $16 | $9.14/g | Natural Wellness Lewistown · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Lewistown
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: GROOVE Lemon Cherry Gelato/Maple Dunks Infused Pre-Roll 3-Pack at Natural Wellness — $35 ($14.58 per gram) · 19 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GROOVE Lemon Cherry Gelato/Maple Dunks Infused Pre-Roll 3-Pack Infused Pre-rolls | 2.4 g · 3-pack | $35 | $14.58/g | Natural Wellness Lewistown · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | GROOVE Watermelon Laterz/Honey Banana Infused Pre-Roll 3-Pack Infused Pre-rolls | 2.4 g · 3-pack | $35 | $14.58/g | Natural Wellness Lewistown · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Rainbow Sherbert/Dantes | Infused Joints | .8g each | 3pk Groove Solventless · Infused Pre-rolls | 2.4 g · 3-pack | $35 | $14.58/g | Natural Wellness Lewistown · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | FUSED 1g Candy Crutch Infused Pre-Roll 2-Pack (Strawberry Hybrid) 6/01/26 Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $15 | $15/g | Natural Wellness Lewistown · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | FUSED 1g Candy Crutch Infused Pre-Roll 2-Pack (Grape Indica) 6/15/26 Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $15 | $15/g | Natural Wellness Lewistown · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | FUSED 1g Candy Crutch Infused Pre Roll 2-Pack (Banana Sativa) 6/15/26 Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $15 | $15/g | Natural Wellness Lewistown · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Raspberry Runtz | Infused Joints | 1.25g Collective Elevation · Infused Pre-rolls | 1.25 g | $20 | $16/g | Natural Wellness Lewistown · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Green Unicorn | Infused Joints | 1.25g Collective Elevation · Infused Pre-rolls | 1.25 g | $20 | $16/g | Natural Wellness Lewistown · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Lewistown flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Lewistown →Discounted items across Lewistown menus, newest first.
Best dispensaries in Lewistown →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank pre-rolls (3 items at 1 store) in Lewistown — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Montana dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.