Cheapest flower in Pahrump, NV
Cheapest right now: 14g | Wedding Pie at The Grove Cannabis Dispensary Pahrump — $56 ($4 per gram)
41 comparable flower listings at 1 Pahrump dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Nevada city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14g | Wedding Pie Flower | half ounce | $56$8030% off | $4/g | The Grove Cannabis Dispensary Pahrump Pahrump · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | 14g | Redbone Flower | half ounce | $56$8030% off | $4/g | The Grove Cannabis Dispensary Pahrump Pahrump · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | 14g | Jet Fuel Flower | half ounce | $56$8030% off | $4/g | The Grove Cannabis Dispensary Pahrump Pahrump · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | 14g | Grape Cookies Flower | half ounce | $56$8030% off | $4/g | The Grove Cannabis Dispensary Pahrump Pahrump · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | 14g | First Class Funk Flower | half ounce | $56$8030% off | $4/g | The Grove Cannabis Dispensary Pahrump Pahrump · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | 14g | Cherry Gorilla Flower | half ounce | $56$8030% off | $4/g | The Grove Cannabis Dispensary Pahrump Pahrump · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | 1/2oz [14g] - Sour Diesel (Kannabis) Flower | half ounce | $56$8030% off | $4/g | The Grove Cannabis Dispensary Pahrump Pahrump · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | 1/2oz [14g] - Red Bulz (Kannabis) Flower | half ounce | $56$8030% off | $4/g | The Grove Cannabis Dispensary Pahrump Pahrump · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | 1/2oz [14g] - Purple Cookies (Kannabis) Flower | half ounce | $56$8030% off | $4/g | The Grove Cannabis Dispensary Pahrump Pahrump · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | 1/2oz [14g] - Prism (Kannabis) Flower | half ounce | $56$8030% off | $4/g | The Grove Cannabis Dispensary Pahrump Pahrump · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | 1/2oz [14g] - Papaya Haze (Kannabis) Flower | half ounce | $56$8030% off | $4/g | The Grove Cannabis Dispensary Pahrump Pahrump · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | 1/2oz [14g] - Motorbreath (Kannabis) Flower | half ounce | $56$8030% off | $4/g | The Grove Cannabis Dispensary Pahrump Pahrump · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | 1/2oz [14g] - Grand Gelato (Kannabis) Flower | half ounce | $56$8030% off | $4/g | The Grove Cannabis Dispensary Pahrump Pahrump · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | 14g | Sun Cake Flower | half ounce | $56$8030% off | $4/g | The Grove Cannabis Dispensary Pahrump Pahrump · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | 3.5g | Grand Gelato Flower | eighth | $15$4365% off | $4.29/g | The Grove Cannabis Dispensary Pahrump Pahrump · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | 3.5g | GG#4 Flower | eighth | $17.50$2530% off | $5/g | The Grove Cannabis Dispensary Pahrump Pahrump · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | LONDON PURPZ - 3.5G STIIIZY · Flower | eighth | $17.50$2530% off | $5/g | The Grove Cannabis Dispensary Pahrump Pahrump · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Savvy | Gas Powered Cake | Big Buds | 7g Savvy · Flower | quarter | $40 | $5.71/g | The Grove Cannabis Dispensary Pahrump Pahrump · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | 3.5g | Gas Powered Cake Flower | eighth | $21$3030% off | $6/g | The Grove Cannabis Dispensary Pahrump Pahrump · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Savvy | Blackberry Prime | Big Buds | 3.5g Savvy · Flower | eighth | $21$3030% off | $6/g | The Grove Cannabis Dispensary Pahrump Pahrump · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | 3.5g | Apples & Bananas Flower | eighth | $21$3030% off | $6/g | The Grove Cannabis Dispensary Pahrump Pahrump · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | 3.5g | West Coast Sour Diesel Flower | eighth | $25$4342% off | $7.14/g | The Grove Cannabis Dispensary Pahrump Pahrump · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | 3.5g | Blue Maui Flower | eighth | $25$4342% off | $7.14/g | The Grove Cannabis Dispensary Pahrump Pahrump · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | 3.5g | Chem Brule Flower | eighth | $25$4342% off | $7.14/g | The Grove Cannabis Dispensary Pahrump Pahrump · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | 3.5g | Citrus Cookies Flower | eighth | $25$4342% off | $7.14/g | The Grove Cannabis Dispensary Pahrump Pahrump · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | 3.5g | Ice Cream Cake Flower | eighth | $25$4342% off | $7.14/g | The Grove Cannabis Dispensary Pahrump Pahrump · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | 3.5g | Jimmy's Kush Flower | eighth | $25$4342% off | $7.14/g | The Grove Cannabis Dispensary Pahrump Pahrump · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | 3.5g | Lemon Cherry Gelato Flower | eighth | $25$4342% off | $7.14/g | The Grove Cannabis Dispensary Pahrump Pahrump · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | 3.5g | Mango Mintality Flower | eighth | $25$4342% off | $7.14/g | The Grove Cannabis Dispensary Pahrump Pahrump · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | 3.5g | Motorbreath Flower | eighth | $25$4342% off | $7.14/g | The Grove Cannabis Dispensary Pahrump Pahrump · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | 3.5g | Papaya Haze Flower | eighth | $25$4342% off | $7.14/g | The Grove Cannabis Dispensary Pahrump Pahrump · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | 3.5g | Prism Flower | eighth | $25$4342% off | $7.14/g | The Grove Cannabis Dispensary Pahrump Pahrump · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | 3.5g | Purple Pussycat Flower | eighth | $25$4342% off | $7.14/g | The Grove Cannabis Dispensary Pahrump Pahrump · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | 3.5g | Wedding Pie Flower | eighth | $25$4342% off | $7.14/g | The Grove Cannabis Dispensary Pahrump Pahrump · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | 3.5g | Fig Bar Flower | eighth | $30$5546% off | $8.57/g | The Grove Cannabis Dispensary Pahrump Pahrump · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | 3.5g | Figueroa OG Flower | eighth | $30$5546% off | $8.57/g | The Grove Cannabis Dispensary Pahrump Pahrump · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Redbone | 3.5g Flower | eighth | $38.50$5530% off | $11/g | The Grove Cannabis Dispensary Pahrump Pahrump · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Sun Cake | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $38.50$5530% off | $11/g | The Grove Cannabis Dispensary Pahrump Pahrump · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | First Class Funk | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $38.50$5530% off | $11/g | The Grove Cannabis Dispensary Pahrump Pahrump · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Jungle Cookies | 3.5g Flower | eighth | $38.50$5530% off | $11/g | The Grove Cannabis Dispensary Pahrump Pahrump · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Pahrump flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Pahrump price: $6 per gram (middle of $4–$11). That works out to about $21 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Pahrump publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Pahrump price data: cheapest weed in Pahrump, cheap ounces, Pahrump flower price index, Pahrump deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Nevada dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.