Cheapest pre-rolls in Absecon, NJ
Cheapest right now: Clade9 | Lemon Cherry Gelato pre roll Multipack (5 x 7g) at Public Absecon Dispensary — $44.19 ($2.53 per gram)
76 comparable pre-rolls listings at 1 Absecon dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every New Jersey city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Clade9 | Lemon Cherry Gelato pre roll Multipack (5 x 7g) Clade9 · Pre-rolls | eighth · 5-pack | $44.19 | $2.53/g | Public Absecon Dispensary Absecon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | SUNDAY - Purple Milk 28pk Prerolls 28g [H/I] Pre-rolls | ounce · 28-pack | $106.06$132.5720% off | $3.79/g | Public Absecon Dispensary Absecon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | SUNDAY - Fried Ice Cream Prerolls 28g [H/I] Pre-rolls | ounce | $106.06$132.5720% off | $3.79/g | Public Absecon Dispensary Absecon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | ROAD TRIP - Mega Squirt 28g 1g Prerolls [H] Pre-rolls | ounce | $138.46$173.0720% off | $4.95/g | Public Absecon Dispensary Absecon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | ROAD TRIP - Mega Squirt 12g 1g Prerolls [H] Pre-rolls | 12 g | $73.65$92.0620% off | $6.14/g | Public Absecon Dispensary Absecon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | MYSTICS - Astral Rush 2pk Prerolls Pre-rolls | 2 g · 2-pack | $13.81 | $6.91/g | Public Absecon Dispensary Absecon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | MYSTICS - Molten Mind 2pk Prerolls Pre-rolls | 2 g · 2-pack | $13.81 | $6.91/g | Public Absecon Dispensary Absecon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | MYSTICS - Gurus Blend 2pk Prerolls Pre-rolls | 2 g · 2-pack | $13.81 | $6.91/g | Public Absecon Dispensary Absecon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | ROAD TRIP - Lemon Grab #2 3.5g 1g Prerolls [H] Pre-rolls | eighth | $24.85 | $7.10/g | Public Absecon Dispensary Absecon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | SUNDAY - Dirty Taxi 1g Preroll [H/S] Pre-rolls | gram | $8.28 | $8.28/g | Public Absecon Dispensary Absecon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | SUNDAY - Jon Woo 1g Preroll [H/I] Pre-rolls | gram | $8.28 | $8.28/g | Public Absecon Dispensary Absecon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | ROMAN BROTHERS - Sweet Tooth Hotel 1g Preroll [H/I] Pre-rolls | gram | $8.29$11.0525% off | $8.29/g | Public Absecon Dispensary Absecon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | ROMAN BROTHERS - Permanent Marker 1g Preroll [H/I] Pre-rolls | gram | $8.29$11.0525% off | $8.29/g | Public Absecon Dispensary Absecon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | URBNJ - Rolls Choice 7g [S] Pre-rolls | quarter | $59.84 | $8.55/g | Public Absecon Dispensary Absecon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | ICE CREAM CAKE x MIMOSA V6 | Joints | 1g Pre-rolls | 5 g | $46.03 | $9.21/g | Public Absecon Dispensary Absecon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | MYSTICS - Divine Nectar 4pk Mini Prerolls Pre-rolls | 2 g · 4-pack | $18.42$23.0220% off | $9.21/g | Public Absecon Dispensary Absecon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | 3RD & MAIN - Pink Gushers 0.75g Preroll [H/I] Pre-rolls | 3/4 g | $7.36 | $9.81/g | Public Absecon Dispensary Absecon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Garden Society Pre-Rolls (Indica-Hybrid) - 10pk Pre-rolls | 3.75 g · 10-pack | $36.82 | $9.82/g | Public Absecon Dispensary Absecon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Garden Society Pre-Rolls (Hybrid) - 10pk Pre-rolls | 3.75 g · 10-pack | $36.82 | $9.82/g | Public Absecon Dispensary Absecon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Garden Society Pre-Rolls (Sativa-Hybrid) - 10pk Pre-rolls | 3.75 g · 10-pack | $36.82 | $9.82/g | Public Absecon Dispensary Absecon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Rolls Choice | 2g Pre-rolls | 2 g | $20.25 | $10.13/g | Public Absecon Dispensary Absecon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | ROAD TRIP - Alien Mints #3 1g Preroll [H] Pre-rolls | gram | $10.13 | $10.13/g | Public Absecon Dispensary Absecon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | ROAD TRIP - Mega Squirt 1g Preroll [H] Pre-rolls | gram | $10.13 | $10.13/g | Public Absecon Dispensary Absecon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | ROAD TRIP - MAC V2 1g Preroll [H] Pre-rolls | gram | $10.13 | $10.13/g | Public Absecon Dispensary Absecon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Chimera Junky Prerolls (0.5g x 5) Springtime · Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $25.77 | $10.31/g | Public Absecon Dispensary Absecon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Devi 11 #1 Prerolls (0.5g x 5) Springtime · Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $25.77 | $10.31/g | Public Absecon Dispensary Absecon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | BUZZMINIS - Tamarindo 5pk Mini Prerolls 2.5g [H/S] Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $26.51$33.1420% off | $10.60/g | Public Absecon Dispensary Absecon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | BUZZMINIS - 5pk Mini Prerolls 2.5g [H/S] Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $26.51$33.1420% off | $10.60/g | Public Absecon Dispensary Absecon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | SMOKE YETI - Gelonade 1g Preroll [H] Pre-rolls | gram | $11.05 | $11.05/g | Public Absecon Dispensary Absecon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | SMOKE YETI - Galactic Sourz 1g Preroll [S] Pre-rolls | gram | $11.05 | $11.05/g | Public Absecon Dispensary Absecon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | SMOKE YETI - Purple Panties 1g Preroll [I] Pre-rolls | gram | $11.05 | $11.05/g | Public Absecon Dispensary Absecon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Cookies | That Badu | Joint | 1g Pre-rolls | gram | $11.05 | $11.05/g | Public Absecon Dispensary Absecon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Sativa Blend Pre-Roll Pack 3.5g (0.35g ea | 10-Pack) Anthem · Pre-rolls | eighth · 10-pack | $39.59 | $11.31/g | Public Absecon Dispensary Absecon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Hybrid Blend Pre-Roll Pack 3.5g (0.35g ea | 10-Pack) Anthem · Pre-rolls | eighth · 10-pack | $39.59 | $11.31/g | Public Absecon Dispensary Absecon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Indica Blend Pre-Roll Pack 3.5g (0.35g ea | 10-Pack) Anthem · Pre-rolls | eighth · 10-pack | $39.59 | $11.31/g | Public Absecon Dispensary Absecon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Find | Muffin Bomb | Joint | 1g Find · Pre-rolls | gram | $11.97 | $11.97/g | Public Absecon Dispensary Absecon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Find Preroll 1g Indica- Twice Baked biscotti Loaf [ I ] Pre-rolls | gram | $11.97 | $11.97/g | Public Absecon Dispensary Absecon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | GMO Rootbeer | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $11.97 | $11.97/g | Public Absecon Dispensary Absecon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Find Preroll 1g Chemgurl [ I ] Pre-rolls | gram | $11.97 | $11.97/g | Public Absecon Dispensary Absecon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Garlic Ice Cream | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $11.97 | $11.97/g | Public Absecon Dispensary Absecon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Absecon pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Absecon price: $11.97 per gram (middle of $6.96–$16.57). That works out to about $41.90 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Absecon publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Absecon price data: cheapest weed in Absecon, cheap ounces, Absecon flower price index, Absecon deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New Jersey dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.