Cheapest infused pre-rolls in Belleville, NJ
Cheapest right now: Gridiron Grape I Highsman Hit Stick 3x Infused - 0.5 g at Nevaeh Verde Dispensary Belleville NJ — $14.25 ($28.50 per gram)
2 comparable infused pre-rolls listings at 1 Belleville dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every New Jersey city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gridiron Grape I Highsman Hit Stick 3x Infused - 0.5 g Infused Pre-rolls | each | $14.25$1925% off | $28.50/g | Nevaeh Verde Dispensary Belleville NJ Belleville · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Spritzer I Diamond Infused Pre-rolls 0.5g Dirty Jersey - 2.5 g - 5 Pack Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $60$8025% off | $120/g | Nevaeh Verde Dispensary Belleville NJ Belleville · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Belleville infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Belleville price: $74.25 per gram (middle of $37.65–$110.85). That works out to about $259.88 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Belleville publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Belleville price data: cheapest weed in Belleville, cheap ounces, Belleville flower price index, Belleville deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed New Jersey dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.