Cheapest weed in Buena, NJ
398 Buena menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every New Jersey city: cheapest weed in New Jersey
Cheapest flower in Buena
See all flower prices →Cheapest right now: Find "Unbranded" Agent Z - 28g Flower Mixed Buds at Taste of Earth Dispensary — $115 ($4.11 per gram) · 200 comparable items at 1 stores
Cheapest carts & vapes in Buena
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Lemonade Kush | Disposable | 1g at Taste of Earth Dispensary — $30 ($30 per gram) · 198 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lemonade Kush | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Taste of Earth Dispensary Buena · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Banana Tang | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Taste of Earth Dispensary Buena · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Lychee Lightning | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Taste of Earth Dispensary Buena · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Super Lemon Haze | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Taste of Earth Dispensary Buena · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Cotton Candy Clouds | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Taste of Earth Dispensary Buena · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Strawberry Shortcake | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | Taste of Earth Dispensary Buena · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Rainbow Belts | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | Taste of Earth Dispensary Buena · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Jack | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | Taste of Earth Dispensary Buena · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Buena flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Buena →Discounted items across Buena menus, newest first.
Best dispensaries in Buena →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed New Jersey dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.