Cheapest weed in Carlstadt, NJ
247 Carlstadt menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every New Jersey city: cheapest weed in New Jersey
Cheapest flower in Carlstadt
See all flower prices →Cheapest right now: Millionaire at Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ — $90 ($6.43 per gram) · 53 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Millionaire Flower | half ounce | $90$12025% off | $6.43/g | Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ Carlstadt · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Ghost OG Flower | ounce | $200 | $7.14/g | Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ Carlstadt · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | (the) Essence | Ghost Milk | Big Buds | 14g (the) Essence · Flower | half ounce | $130 | $9.29/g | Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ Carlstadt · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Gorilla Glue #4 | Smalls | 7g Flower | quarter | $70 | $10/g | Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ Carlstadt · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Jam Berry OG | Infused Ground Flower Flower | eighth | $37.50$5025% off | $10.71/g | Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ Carlstadt · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Granny Candy | Smalls | 7g RYTHM · Flower | quarter | $75 | $10.71/g | Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ Carlstadt · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Bananaconda | Premium Popcorn Flower Flower | quarter | $75 | $10.71/g | Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ Carlstadt · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Max AC | Premium Popcorn Flower Flower | quarter | $80 | $11.43/g | Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ Carlstadt · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Carlstadt
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: &Shine | Strawberry Cough | Disposable Vape Pen | 2000mg at Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ — $75 ($37.50 per gram) · 72 comparable items at 1 stores
Cheapest edibles in Carlstadt
See all edibles prices →Cheapest right now: Green Apple 50mg Anytime Gummies at Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ — $7 ($14 per 100mg of THC) · 15 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Green Apple 50mg Anytime Gummies ILLICIT · Edibles | each · 50mg THC | $7$1030% off | $14/100mg THC | Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ Carlstadt · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Strawberry Kiwi 50mg Anytime Gummies ILLICIT · Edibles | each · 50mg THC | $7$1030% off | $14/100mg THC | Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ Carlstadt · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Slaughtermelon 100mg Nighttime Gummies ILLICIT · Edibles | each · 100mg THC | $14$2030% off | $14/100mg THC | Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ Carlstadt · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Fruity Cereal 100mg All Natural Gummies ILLICIT · Edibles | each · 100mg THC | $14$2030% off | $14/100mg THC | Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ Carlstadt · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Key Lime | Gummies 100mg (10ct) Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $15$2025% off | $15/100mg THC | Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ Carlstadt · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | MEGA Blackberry Pearls 1:1 CBN:THC Gummies | 100mg | 1ct | 100mg/ea Grön Edibles · Edibles | each · 100mg THC | $16 | $16/100mg THC | Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ Carlstadt · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | MEGA Strawberry Lemonade | Edibles | 100mg | 1ct | 100mg/ea Grön Edibles · Edibles | each · 100mg THC | $16 | $16/100mg THC | Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ Carlstadt · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Bananas Foster Soft Caramels 100mg ILLICIT · Edibles | each · 100mg THC | $16.80$2430% off | $16.80/100mg THC | Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ Carlstadt · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Carlstadt
See all concentrates prices →Cheapest right now: Strawnana | Solvent | Crumble | 2g at Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ — $70 ($35 per gram) · 30 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Strawnana | Solvent | Crumble | 2g Concentrates | 2 g | $70 | $35/g | Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ Carlstadt · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Citradelic Sunset | Sativa | RSO Concentrates | gram | $45 | $45/g | Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ Carlstadt · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Roasted Garlic Margy | Cured Sugar Concentrates | gram | $45$6025% off | $45/g | Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ Carlstadt · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Biscotti | Solvent | Sugar | 1g Concentrates | gram | $45 | $45/g | Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ Carlstadt · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Dawg Lemons | Live Sugar Concentrates | gram | $50 | $50/g | Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ Carlstadt · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Ghost OG | Live Sugar Concentrates | gram | $50 | $50/g | Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ Carlstadt · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Mintlato 1g Live Sugar ILLICIT · Concentrates | gram | $50 | $50/g | Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ Carlstadt · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Animal Star Cookies 1g Live Badder ILLICIT · Concentrates | gram | $50 | $50/g | Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ Carlstadt · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Carlstadt
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Anthologie - Glitter Bomb Pre Roll 1g at Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ — $12 ($12 per gram) · 31 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Anthologie - Glitter Bomb Pre Roll 1g Anthologie · Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ Carlstadt · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Anthologie - Motorbreath 15 Pre Roll 1g Anthologie · Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ Carlstadt · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Peach Crescendo | Smokos 0.5g (5ct) Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $30 | $12/g | Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ Carlstadt · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Dawg Lemons Smokos .5g 5-Pack ILLICIT · Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $30 | $12/g | Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ Carlstadt · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | AJ's Sour Diesel | Pre-Roll Pack 0.5g (5ct) Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $30 | $12/g | Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ Carlstadt · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Kingdom Kush Smokos .5g 5-Pack ILLICIT · Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $30 | $12/g | Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ Carlstadt · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Dr. Funkenstein | Smokos 0.5g (5ct) Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $30 | $12/g | Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ Carlstadt · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Violet Fog | Smokos 0.5g (5ct) Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $30 | $12/g | Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ Carlstadt · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Carlstadt
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Sunset Frost Cookies Smokos .5g 5-Pack at Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ — $30 ($12 per gram) · 46 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sunset Frost Cookies Smokos .5g 5-Pack ILLICIT · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $30 | $12/g | Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ Carlstadt · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Ghost OG | Live Resin Infused Smokos 1g (2ct) Infused Pre-rolls | 2 g · 2-pack | $28 | $14/g | Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ Carlstadt · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Grapezilla Live Resin Infused Smokos 1g (2ct) Infused Pre-rolls | 2 g · 2-pack | $28 | $14/g | Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ Carlstadt · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Dawg Lemons | Live Resin Infused Smokos 1g (2ct) Infused Pre-rolls | 2 g · 2-pack | $28 | $14/g | Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ Carlstadt · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Charm Cereal | Infused Smokos 1g (2ct) Infused Pre-rolls | 2 g · 2-pack | $30 | $15/g | Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ Carlstadt · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Banana Pie | Infused Smokos 1g (2ct) Infused Pre-rolls | 2 g · 2-pack | $30 | $15/g | Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ Carlstadt · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Lemon Drop | Infused Smokos 1g (2ct) Infused Pre-rolls | 2 g · 2-pack | $30 | $15/g | Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ Carlstadt · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Blueberry Muffins | Infused Smokos 1g (2ct) Infused Pre-rolls | 2 g · 2-pack | $30 | $15/g | Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJ Carlstadt · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Carlstadt flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Carlstadt →Discounted items across Carlstadt menus, newest first.
Best dispensaries in Carlstadt →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed New Jersey dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.