Cheapest weed in Glassboro, NJ
398 Glassboro menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every New Jersey city: cheapest weed in New Jersey
Cheapest flower in Glassboro
See all flower prices →Cheapest right now: Yeti 1oz Ready to Roll Flower Funk Mountain at The Jersey Joint Dispensary — $110 ($3.93 per gram) · 197 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Yeti 1oz Ready to Roll Flower Funk Mountain Yeti · Flower | each | $110 | $3.93/g | The Jersey Joint Dispensary Glassboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Blue Velvet - 28g Ground Flower | each | $130 | $4.64/g | The Jersey Joint Dispensary Glassboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Purple Panties Pre-Ground - 28 g Flower | each | $130 | $4.64/g | The Jersey Joint Dispensary Glassboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Karamel Kutthroat Pre Ground 28g Flower | each | $130 | $4.64/g | The Jersey Joint Dispensary Glassboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Gastro Pop pre-ground - 28g Flower | each | $130 | $4.64/g | The Jersey Joint Dispensary Glassboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | College Park - 28g Ground Flower | each | $130 | $4.64/g | The Jersey Joint Dispensary Glassboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Cherry Paloma - 28g Ground Flower | each | $130 | $4.64/g | The Jersey Joint Dispensary Glassboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Garlic Drip Flower 7g Good Green · Flower | each | $36$6040% off | $5.14/g | The Jersey Joint Dispensary Glassboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Glassboro
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: &Shine 2g Disposable - Granddaddy Purple at The Jersey Joint Dispensary — $56.25 ($28.13 per gram) · 72 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | &Shine 2g Disposable - Granddaddy Purple &SHINE · Vape Pens | each | $56.25$7525% off | $28.13/g | The Jersey Joint Dispensary Glassboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Full Service Gas | Disposable | 1g Vape Pens | each | $30$5040% off | $30/g | The Jersey Joint Dispensary Glassboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Cotton Candy Clouds | Disposable | 1g Vape Pens | each | $30 | $30/g | The Jersey Joint Dispensary Glassboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Peach Gobbler | Sauce Cartridge | 1g Pyramid · Vape Pens | each | $30 | $30/g | The Jersey Joint Dispensary Glassboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | MAC V2 | Sauce Cartridge | 1g Pyramid · Vape Pens | each | $30 | $30/g | The Jersey Joint Dispensary Glassboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | &Shine 1g Cartridge - Northern Lights &SHINE · Vape Pens | each | $33.75$4525% off | $33.75/g | The Jersey Joint Dispensary Glassboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | The CLEAR Original All-in-One 500mg | Potent Pineapple CLEAR Brands · Vape Pens | each | $33.75$4525% off | $33.75/piece | The Jersey Joint Dispensary Glassboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | The CLEAR Original All-in-One 500mg | Orange Cream CLEAR Brands · Vape Pens | each | $33.75$4525% off | $33.75/piece | The Jersey Joint Dispensary Glassboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Glassboro
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Clade9 | Fig Bar pre roll Multipack (5 x 7g) at The Jersey Joint Dispensary — $48 ($1.37 per gram) · 129 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Clade9 | Fig Bar pre roll Multipack (5 x 7g) Clade9 · Pre-rolls | each · 5-pack | $48 | $1.37/g | The Jersey Joint Dispensary Glassboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Clade9 | Diamond Bar pre roll Multipack (5 x 7g) Clade9 · Pre-rolls | each · 5-pack | $48 | $1.37/g | The Jersey Joint Dispensary Glassboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Dogwalkers Sit Mini Pre Rolls (5pk) | Brownie Scout Dogwalkers · Pre-rolls | each · 5-pack | $22.50$3025% off | $4.50/piece | The Jersey Joint Dispensary Glassboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | RS-11 Preroll 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $10 | $5/piece | The Jersey Joint Dispensary Glassboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Glitter Bomb Preroll 14pk 14g Pre-rolls | each · 14-pack | $80 | $5.71/g | The Jersey Joint Dispensary Glassboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Purple Milk Preroll 14pk 14g Pre-rolls | each · 14-pack | $80 | $5.71/g | The Jersey Joint Dispensary Glassboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Yeti 1G Pre-Roll - Dante's Inferno Yeti · Pre-rolls | each | $6$1040% off | $6/g | The Jersey Joint Dispensary Glassboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Yeti 1G Pre-Roll - Indica Yeti · Pre-rolls | each | $6$1040% off | $6/g | The Jersey Joint Dispensary Glassboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Glassboro flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Glassboro →Discounted items across Glassboro menus, newest first.
Best dispensaries in Glassboro →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed New Jersey dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.