| 1 | Simply Herb | Rollie | Shake 14G | each | $45 | $3.21/g | Botera Harrison Cannabis Dispensary Harrison · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | GMO Cookies | 3.5g Flower | each | $20 | $5.71/g | Botera Harrison Cannabis Dispensary Harrison · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Citrus Sour (Simply Herb) - Popcorn | 28g Flower | each | $160 | $5.71/g | Botera Harrison Cannabis Dispensary Harrison · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Wedding Cake (Simply Herb) - Popcorn | 28g Flower | each | $160 | $5.71/g | Botera Harrison Cannabis Dispensary Harrison · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | GMO x Strawberry Guava | 28g Flower | each | $160 | $5.71/g | Botera Harrison Cannabis Dispensary Harrison · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | MAC 1 (Simply Herb) - Popcorn | 28g Flower | each | $160 | $5.71/g | Botera Harrison Cannabis Dispensary Harrison · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Golden Cream Popcorn (Simply Herb) | 28g Flower | each | $160 | $5.71/g | Botera Harrison Cannabis Dispensary Harrison · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Garlic Cookies (Simply Herb) - Popcorn | 28g Flower | each | $160 | $5.71/g | Botera Harrison Cannabis Dispensary Harrison · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Mandarin Z (Simply Herb) - Popcorn | 28g Flower | each | $160 | $5.71/g | Botera Harrison Cannabis Dispensary Harrison · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Mega Squirt (S & S) | 3.5g Flower | each | $22.50 | $6.43/g | Botera Harrison Cannabis Dispensary Harrison · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Sour Orange - Shake | 7g Flower | each | $45 | $6.43/g | Botera Harrison Cannabis Dispensary Harrison · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Gassed Up Garlic (Simply Herb) - Shake | 7g Flower | each | $45 | $6.43/g | Botera Harrison Cannabis Dispensary Harrison · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Simply Herb | Wedding Cake | Shake 7G | each | $45 | $6.43/g | Botera Harrison Cannabis Dispensary Harrison · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Garlic Drip Mixed Buds 7g | each | $45 | $6.43/g | Botera Harrison Cannabis Dispensary Harrison · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Confidential Cherries - Mixed Buds | 14g Flower | each | $90 | $6.43/g | Botera Harrison Cannabis Dispensary Harrison · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Watermelon Cakez | Flower | 28g | each | $180 | $6.43/g | Botera Harrison Cannabis Dispensary Harrison · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Bottomless Mints | Flower | 28g | each | $180 | $6.43/g | Botera Harrison Cannabis Dispensary Harrison · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Find | Diesel Bites | Big Buds | 28g | each | $180 | $6.43/g | Botera Harrison Cannabis Dispensary Harrison · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | White Fire OG - Mixed Buds | 3.5g Flower | each | $25 | $7.14/g | Botera Harrison Cannabis Dispensary Harrison · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Seed & Strain - KY Jealous - Flower 3.5g | each | $25 | $7.14/g | Botera Harrison Cannabis Dispensary Harrison · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Tangerine Haze Mixed Buds 3.5g | each | $25 | $7.14/g | Botera Harrison Cannabis Dispensary Harrison · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Garlic Drip Mixed Buds 3.5g | each | $25 | $7.14/g | Botera Harrison Cannabis Dispensary Harrison · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Sour Diesel Mixed Buds 3.5g | each | $25 | $7.14/g | Botera Harrison Cannabis Dispensary Harrison · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Couch Crasher - Mixed Buds | 3.5g Flower | each | $25 | $7.14/g | Botera Harrison Cannabis Dispensary Harrison · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Sunshine Daydream | Big Buds | 3.5g | each | $25 | $7.14/g | Botera Harrison Cannabis Dispensary Harrison · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Red Bullz | Big Buds | 3.5g | each | $25 | $7.14/g | Botera Harrison Cannabis Dispensary Harrison · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Gazzurple Mixed Buds 3.5g | each | $25 | $7.14/g | Botera Harrison Cannabis Dispensary Harrison · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | The Flag | Big Buds | 3.5g | each | $25 | $7.14/g | Botera Harrison Cannabis Dispensary Harrison · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Pina Colato | 7g Flower | each | $50 | $7.14/g | Botera Harrison Cannabis Dispensary Harrison · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Peach Pie (AS) | 7g Flower | each | $50 | $7.14/g | Botera Harrison Cannabis Dispensary Harrison · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Limesickle | 7g Flower | each | $50 | $7.14/g | Botera Harrison Cannabis Dispensary Harrison · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | RS11 (AS) | 7g Flower | each | $50 | $7.14/g | Botera Harrison Cannabis Dispensary Harrison · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Gazzurple Popcorn 7g | each | $50 | $7.14/g | Botera Harrison Cannabis Dispensary Harrison · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Watermelon Mint | 7g Flower | each | $50 | $7.14/g | Botera Harrison Cannabis Dispensary Harrison · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Frosted Hourglass - Mixed Buds | 14g Flower | each | $100 | $7.14/g | Botera Harrison Cannabis Dispensary Harrison · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Watermelon Zkittles x Strawberries & Cream (Botera) | 14g Flower | each | $100 | $7.14/g | Botera Harrison Cannabis Dispensary Harrison · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Find | Half Moonana | Big Buds | 14g | each | $100 | $7.14/g | Botera Harrison Cannabis Dispensary Harrison · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Dulce de Uva - Mixed Buds | 28g Flower | each | $200 | $7.14/g | Botera Harrison Cannabis Dispensary Harrison · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Zkittles x Kush Mints | 28g Flower | each | $200 | $7.14/g | Botera Harrison Cannabis Dispensary Harrison · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Some Pulp (Botera) - Mixed Buds | 28g Flower | each | $200 | $7.14/g | Botera Harrison Cannabis Dispensary Harrison · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |