| 1 | FLOWER | AGENT Z MIXED BUD | 28G - 28 g Flower | each | $99 | $3.54/g | Gas & Grass Cannabis Recreational Dispensary Lake Hopatcong · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | FLOWER | ISLAND DRIP | 28G - 28 g Flower | each | $99 | $3.54/g | Gas & Grass Cannabis Recreational Dispensary Lake Hopatcong · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | FLOWER | PRIMARY COLORS | 28G - 28 g Flower | each | $99 | $3.54/g | Gas & Grass Cannabis Recreational Dispensary Lake Hopatcong · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Bluephoria | Ground | 28g | each | $120$16025% off | $4.29/g | Gas & Grass Cannabis Recreational Dispensary Lake Hopatcong · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Find | Muffin Grease | Big Buds | 28g | each | $135$18025% off | $4.82/g | Gas & Grass Cannabis Recreational Dispensary Lake Hopatcong · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | FLOWER | FORK YEAH | 28G - 28 g Flower | each | $135$18025% off | $4.82/g | Gas & Grass Cannabis Recreational Dispensary Lake Hopatcong · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Thai Sunrise | Flower | 28g | each | $138.75$18525% off | $4.96/g | Gas & Grass Cannabis Recreational Dispensary Lake Hopatcong · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | FLOWER | DREAM POP | 14G - 14 g Flower | each | $82.50$11025% off | $5.89/g | Gas & Grass Cannabis Recreational Dispensary Lake Hopatcong · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Fantasy Melonz Mixed Buds 14g | each | $86.25$11525% off | $6.16/g | Gas & Grass Cannabis Recreational Dispensary Lake Hopatcong · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Zaza – Flower – Shake – 7g | each | $48.75$6525% off | $6.96/g | Gas & Grass Cannabis Recreational Dispensary Lake Hopatcong · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | FLOWER | LA KUSH CAKE | 7G - 7 g Flower | each | $48.75$6525% off | $6.96/g | Gas & Grass Cannabis Recreational Dispensary Lake Hopatcong · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Cookies N Chem | Big Buds | 7g Flower | each | $49.50$6625% off | $7.07/g | Gas & Grass Cannabis Recreational Dispensary Lake Hopatcong · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | White Durban Flower 7g | each | $49.50$6625% off | $7.07/g | Gas & Grass Cannabis Recreational Dispensary Lake Hopatcong · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | FLOWER | SLURRICANE MIXED BUDS | 7G - 7 g Flower | each | $49.50$6625% off | $7.07/g | Gas & Grass Cannabis Recreational Dispensary Lake Hopatcong · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | FLOWER | FLUFF CAKE SMALL BUD | 3.5G - 3.5 g Flower | each | $27$3625% off | $7.71/g | Gas & Grass Cannabis Recreational Dispensary Lake Hopatcong · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | GROUND | INSANE POUND CAKE DIAMOND INFUSED | 7G - 7 g Flower | each | $57$7625% off | $8.14/g | Gas & Grass Cannabis Recreational Dispensary Lake Hopatcong · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Fantasy Melonz Flower 3.5g | each | $30$4025% off | $8.57/g | Gas & Grass Cannabis Recreational Dispensary Lake Hopatcong · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | FLOWER | ISLAND BLOOM | 3.5G - 3.5 g Flower | each | $30$4025% off | $8.57/g | Gas & Grass Cannabis Recreational Dispensary Lake Hopatcong · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | FLOWER | SAY CHEESE | 3.5G - 3.5 g Flower | each | $30$4025% off | $8.57/g | Gas & Grass Cannabis Recreational Dispensary Lake Hopatcong · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | FLOWER | SWAMP WATER FUMEZ | 3.5G - 3.5 g Flower | each | $30$4025% off | $8.57/g | Gas & Grass Cannabis Recreational Dispensary Lake Hopatcong · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Slingria | Flower | 3.5g | each | $30$4025% off | $8.57/g | Gas & Grass Cannabis Recreational Dispensary Lake Hopatcong · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | PRE GROUND | GOUDA GAS | 7G - 7 g Flower | each | $60$8025% off | $8.57/g | Gas & Grass Cannabis Recreational Dispensary Lake Hopatcong · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | PRE GROUND | ZESTY PARM | 7G - 7 g Flower | each | $60$8025% off | $8.57/g | Gas & Grass Cannabis Recreational Dispensary Lake Hopatcong · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | FLOWER | VIOLET FOG PREMIUM POPCORN | 7G - 7 g Flower | each | $60$8025% off | $8.57/g | Gas & Grass Cannabis Recreational Dispensary Lake Hopatcong · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | FLOWER | GRAPE BUBBLEGUM | 1G - 1 g Flower | each | $9$1225% off | $9/g | Gas & Grass Cannabis Recreational Dispensary Lake Hopatcong · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | FLOWER | LEMON FRESH | 1G - 1 g Flower | each | $9$1225% off | $9/g | Gas & Grass Cannabis Recreational Dispensary Lake Hopatcong · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | FLOWER | MANDARIN COOKIES | 1G - 1 g Flower | each | $9$1225% off | $9/g | Gas & Grass Cannabis Recreational Dispensary Lake Hopatcong · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | FLOWER | EWING RUNTZ | 3.5G - 3.5 g Flower | each | $33.75$4525% off | $9.64/g | Gas & Grass Cannabis Recreational Dispensary Lake Hopatcong · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Dulce De Uva | 3.5g Flower | each | $33.75$4525% off | $9.64/g | Gas & Grass Cannabis Recreational Dispensary Lake Hopatcong · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | FLOWER | BURNING BUSH | 3.5G - 3.5 g Flower | each | $33.75$4525% off | $9.64/g | Gas & Grass Cannabis Recreational Dispensary Lake Hopatcong · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | FLOWER | LIME OG | 3.5G - 3.5 g Flower | each | $33.75$4525% off | $9.64/g | Gas & Grass Cannabis Recreational Dispensary Lake Hopatcong · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | FLOWER | PEANUT BUTTER BREATH X STRAWBERRY PINECONE | MIXED BUDS |3.5G - 3.5 g Flower | each | $33.75$4525% off | $9.64/g | Gas & Grass Cannabis Recreational Dispensary Lake Hopatcong · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | FLOWER | PECAN PIE | 3.5G - 3.5 g Flower | each | $33.75$4525% off | $9.64/g | Gas & Grass Cannabis Recreational Dispensary Lake Hopatcong · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | FLOWER | KOSHER KUSH (SCOTCH & SODA) | 3.5G - 3.5 g Flower | each | $33.75$4525% off | $9.64/g | Gas & Grass Cannabis Recreational Dispensary Lake Hopatcong · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | FLOWER | LEMON CHERRY SHERBET | 3.5G - 3.5 g Flower | each | $33.75$4525% off | $9.64/g | Gas & Grass Cannabis Recreational Dispensary Lake Hopatcong · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | FLOWER | SKYWALKER 11 | 3.5G - 3.5 g Flower | each | $33.75$4525% off | $9.64/g | Gas & Grass Cannabis Recreational Dispensary Lake Hopatcong · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | FLOWER | LAUGHING GAS | 3.5G - 3.5 g Flower | each | $33.75$4525% off | $9.64/g | Gas & Grass Cannabis Recreational Dispensary Lake Hopatcong · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | FLOWER | CHEDDAR CHEEZE | 3.5G - 3.5 g Flower | each | $33.75$4525% off | $9.64/g | Gas & Grass Cannabis Recreational Dispensary Lake Hopatcong · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | FLOWER | CHEDDAR CHEEZE | 7G - 7 g Flower | each | $67.50$9025% off | $9.64/g | Gas & Grass Cannabis Recreational Dispensary Lake Hopatcong · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | FLOWER | MORNING DIESEL | 7G - 7 g Flower | each | $67.50$9025% off | $9.64/g | Gas & Grass Cannabis Recreational Dispensary Lake Hopatcong · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |