| 1 | GMO Cookies | 3.5g Flower | each | $20 | $5.71/g | Botera Union Cannabis Dispensary Union · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Golden Cream - Popcorn | 28g Flower | each | $160 | $5.71/g | Botera Union Cannabis Dispensary Union · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Garlic Cookies (Simply Herb) - Popcorn | 28g Flower | each | $160 | $5.71/g | Botera Union Cannabis Dispensary Union · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Yuzu Sour (Simply Herb) - Popcorn | 28g Flower | each | $160 | $5.71/g | Botera Union Cannabis Dispensary Union · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Hashburger (Simply Herb) - Popcorn | 28g Flower | each | $160 | $5.71/g | Botera Union Cannabis Dispensary Union · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Mandarin Z (Simply Herb) - Popcorn | 28g Flower | each | $160 | $5.71/g | Botera Union Cannabis Dispensary Union · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Citrus Sour (Simply Herb) - Popcorn | 28g Flower | each | $160 | $5.71/g | Botera Union Cannabis Dispensary Union · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Sour Orange (Simply Herb) Shake | 7g Flower | each | $45 | $6.43/g | Botera Union Cannabis Dispensary Union · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Simply Herb | Wedding Cake | Shake 7G | each | $45 | $6.43/g | Botera Union Cannabis Dispensary Union · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Garlic Cookies (Simply Herb) - Shake | 7g Flower | each | $45 | $6.43/g | Botera Union Cannabis Dispensary Union · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Black Afghan Mixed Buds 14g | each | $90 | $6.43/g | Botera Union Cannabis Dispensary Union · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Taffy Twist - Mixed Buds | 14g Flower | each | $90 | $6.43/g | Botera Union Cannabis Dispensary Union · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Cranberry Z Mixed Buds 14g | each | $90 | $6.43/g | Botera Union Cannabis Dispensary Union · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Lemon Drip Mixed Buds 14g | each | $90 | $6.43/g | Botera Union Cannabis Dispensary Union · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Bottomless Mints | Flower | 28g | each | $180 | $6.43/g | Botera Union Cannabis Dispensary Union · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Watermelon Cakez - Mixed Buds | 28g Flower | each | $180 | $6.43/g | Botera Union Cannabis Dispensary Union · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Back Porch - Mixed Buds | 28g Flower | each | $180 | $6.43/g | Botera Union Cannabis Dispensary Union · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Half Moonana - Mixed Buds | 28g Flower | each | $180 | $6.43/g | Botera Union Cannabis Dispensary Union · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Seed & Strain - KY Jealous - Flower 3.5g | each | $25 | $7.14/g | Botera Union Cannabis Dispensary Union · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Garden City | Big Buds | 3.5g | each | $25 | $7.14/g | Botera Union Cannabis Dispensary Union · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Seed & Strain - Dreamsicle - Flower 3.5g | each | $25 | $7.14/g | Botera Union Cannabis Dispensary Union · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Peach Pie (AS) | 7g Flower | each | $50 | $7.14/g | Botera Union Cannabis Dispensary Union · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Pina Colato | 7g Flower | each | $50 | $7.14/g | Botera Union Cannabis Dispensary Union · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Watermelon Mint | 7g Flower | each | $50 | $7.14/g | Botera Union Cannabis Dispensary Union · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Watermelon Zkittles x Strawberries & Cream (Botera) | 14g Flower | each | $100 | $7.14/g | Botera Union Cannabis Dispensary Union · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Frosted Hourglass - Mixed Buds | 14g Flower | each | $100 | $7.14/g | Botera Union Cannabis Dispensary Union · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Dulce de Uva - Mixed Buds | 28g Flower | each | $200 | $7.14/g | Botera Union Cannabis Dispensary Union · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Agent Z (Botera) - Mixed Buds | 28g Flower | each | $200 | $7.14/g | Botera Union Cannabis Dispensary Union · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Primary Colors (Botera) - Popcorn | 28g Flower | each | $200 | $7.14/g | Botera Union Cannabis Dispensary Union · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Watermelon Zkittles x Strawberries & Cream (Botera) | 28g Flower | each | $200 | $7.14/g | Botera Union Cannabis Dispensary Union · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Berry Medley (Botera) - Mixed Buds | 28g Flower | each | $200 | $7.14/g | Botera Union Cannabis Dispensary Union · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Muffin Grease (Botera) - Popcorn | 28g Flower | each | $200 | $7.14/g | Botera Union Cannabis Dispensary Union · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Fork Yeah (Botera) - Popcorn | 28g Flower | each | $200 | $7.14/g | Botera Union Cannabis Dispensary Union · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Blue Lemonade | Smalls | 28g | each | $200 | $7.14/g | Botera Union Cannabis Dispensary Union · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | PK Crasher (Ozone) - Popcorn | 14g Flower | each | $110 | $7.86/g | Botera Union Cannabis Dispensary Union · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Happy Hour #21 (Ozone) - Popcorn | 14g Flower | each | $110 | $7.86/g | Botera Union Cannabis Dispensary Union · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Island Bloom | 3.5g Flower | each | $30 | $8.57/g | Botera Union Cannabis Dispensary Union · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Zkittles x Do-Si-Do | 3.5g Flower | each | $30 | $8.57/g | Botera Union Cannabis Dispensary Union · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | McGlovin | Big Buds | 3.5g | each | $30 | $8.57/g | Botera Union Cannabis Dispensary Union · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Mandarin Z (Simply Herb) | 3.5g Flower | each | $30 | $8.57/g | Botera Union Cannabis Dispensary Union · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |