Cheapest infused pre-rolls in Glenrio, NM
Cheapest right now: Kaviar Poquitos Infused .5g Pre-Rolls - 7 PACK | OG Kush (indica) at Glenrio Smoke Stop — $28 ($8 per gram)
41 comparable infused pre-rolls listings at 1 Glenrio dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every New Mexico city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kaviar Poquitos Infused .5g Pre-Rolls - 7 PACK | OG Kush (indica) Infused Pre-rolls | eighth · 7-pack | $28 | $8/g | Glenrio Smoke Stop Glenrio · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Kaviar Poquitos Infused .5g Pre-Rolls - 7 PACK | Lychee Dream (sativa) Infused Pre-rolls | eighth · 7-pack | $28 | $8/g | Glenrio Smoke Stop Glenrio · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Kaviar Poquitos Infused .5g Pre-Rolls - 7 PACK | Guava Gelato (hybrid) Infused Pre-rolls | eighth · 7-pack | $28 | $8/g | Glenrio Smoke Stop Glenrio · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Kaviar Poquitos Infused .5g Pre-Rolls - 7 PACK | Grape Goji OG (indica) Infused Pre-rolls | eighth · 7-pack | $28 | $8/g | Glenrio Smoke Stop Glenrio · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Kaviar Poquitos Infused .5g Pre-Rolls - 7 PACK | Golden Pineapple (sativa) Infused Pre-rolls | eighth · 7-pack | $28 | $8/g | Glenrio Smoke Stop Glenrio · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Kaviar Poquitos Infused .5g Pre-Rolls - 7 PACK | Watermelon Zlushie (hybrid) Infused Pre-rolls | eighth · 7-pack | $28 | $8/g | Glenrio Smoke Stop Glenrio · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Kaviar Poquitos Infused .5g Pre-Rolls - 7 PACK | Strawberry Shortcake (indica) Infused Pre-rolls | eighth · 7-pack | $28 | $8/g | Glenrio Smoke Stop Glenrio · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Kaviar Poquitos Infused .5g Pre-Rolls - 7 PACK | Peach Ringz (indica) Infused Pre-rolls | eighth · 7-pack | $28 | $8/g | Glenrio Smoke Stop Glenrio · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Caviar Gold Infused 1.5g Pre-Roll l Blue Dream (hybrid) Infused Pre-rolls | 1.5 g | $20 | $13.33/g | Glenrio Smoke Stop Glenrio · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Caviar Gold | Apple Drip | Infused Preroll | 1.5g Caviar Gold · Infused Pre-rolls | 1.5 g | $20 | $13.33/g | Glenrio Smoke Stop Glenrio · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Urb NM | Cereal Milk | Infused Joints | 0.6g each | 5pk Urb NM · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $34 | $13.60/g | Glenrio Smoke Stop Glenrio · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Urb NM | Rainbow Belts | Infused Joints | 0.6g each | 5pk Urb NM · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $34 | $13.60/g | Glenrio Smoke Stop Glenrio · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Urb NM | Sour Blueberry | Infused Joints | 0.6g each | 5pk Urb NM · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $34 | $13.60/g | Glenrio Smoke Stop Glenrio · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Urb NM | Sugar Plum Sunset | Infused Joints | 0.6g each | 5pk Urb NM · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $34 | $13.60/g | Glenrio Smoke Stop Glenrio · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | blue dream | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $14 | $14/g | Glenrio Smoke Stop Glenrio · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Blueberry Haze | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $14 | $14/g | Glenrio Smoke Stop Glenrio · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Purple Urkle | Infused Blunts | 1g Sublime · Infused Pre-rolls | gram | $14 | $14/g | Glenrio Smoke Stop Glenrio · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | pineapple yum yum | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $14 | $14/g | Glenrio Smoke Stop Glenrio · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | GDP | Infused Joints | 1g Sublime · Infused Pre-rolls | gram | $14 | $14/g | Glenrio Smoke Stop Glenrio · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | acapulco gold | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $14 | $14/g | Glenrio Smoke Stop Glenrio · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Unicorn Piss | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $14 | $14/g | Glenrio Smoke Stop Glenrio · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Grape Ape | Infused Joints | 1g Sublime · Infused Pre-rolls | gram | $14 | $14/g | Glenrio Smoke Stop Glenrio · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Cherry Pie | Infused Joints | 1g Sublime · Infused Pre-rolls | gram | $14 | $14/g | Glenrio Smoke Stop Glenrio · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | cherry pie | Infused Minis | 0.5g | 5pk Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $36 | $14.40/g | Glenrio Smoke Stop Glenrio · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Acapulco Gold | Infused Minis | 0.5g | 5pk Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $36 | $14.40/g | Glenrio Smoke Stop Glenrio · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | grape ape | Infused Minis | 0.5g | 5pk Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $36 | $14.40/g | Glenrio Smoke Stop Glenrio · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | unicorn piss | Infused Minis | 0.5g | 5pk Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $36 | $14.40/g | Glenrio Smoke Stop Glenrio · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | blueberry haze | Infused Minis | 0.5g | 5pk Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $36 | $14.40/g | Glenrio Smoke Stop Glenrio · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | watermelon zlushie | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Glenrio Smoke Stop Glenrio · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Foxy Lady 1G Infused Pre-Roll | OG Kush (indica) Infused Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Glenrio Smoke Stop Glenrio · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Lychee Dream | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Glenrio Smoke Stop Glenrio · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Goji OG | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Glenrio Smoke Stop Glenrio · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | golden pineapple | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Glenrio Smoke Stop Glenrio · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | guava gelato | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Glenrio Smoke Stop Glenrio · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Baby Cavi | Infused Pre-roll | Apple Drip | 2.5g | 5pk Caviar Gold · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $46 | $18.40/g | Glenrio Smoke Stop Glenrio · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Baby Cavi | Infused Pre-Roll | Strong Berry | 0.5g each | 5pk Caviar Gold · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $46 | $18.40/g | Glenrio Smoke Stop Glenrio · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Baby Cavi | Lost Louie | Infused Mini Pre-Rolls | 0.5g each | 5pk Caviar Gold · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $46 | $18.40/g | Glenrio Smoke Stop Glenrio · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Baby Cavi | Blue Dream | Infused Mini Pre-Rolls | 0.5g each | 5pk Caviar Gold · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $46 | $18.40/g | Glenrio Smoke Stop Glenrio · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Baby Cavi | Monster Cookies | Infused Mini Pre-Rolls | 0.5g each | 5pk Caviar Gold · Infused Pre-rolls | 1.5 g · 5-pack | $46 | $30.67/g | Glenrio Smoke Stop Glenrio · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Glenrio infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Glenrio price: $14 per gram (middle of $8–$18.40). That works out to about $49 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Glenrio publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Glenrio price data: cheapest weed in Glenrio, cheap ounces, Glenrio flower price index, Glenrio deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed New Mexico dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.