| 1 | Green Crack | Disposable | 6g | 6 g | $120 | $20/g | Good Life Collective Fingerlakes Canandaigua · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Granddaddy Purple | Disposable | 6g | each | $120 | $20/g | Good Life Collective Fingerlakes Canandaigua · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Pineapple Express | Disposable | 6g | 6 g | $120 | $20/g | Good Life Collective Fingerlakes Canandaigua · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | rainbow sherbet | Disposable | 6g | 6 g | $120 | $20/g | Good Life Collective Fingerlakes Canandaigua · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Off Hours Green Crack 510 [1g] Vape Pens | gram | $26 | $26/g | Good Life Collective Fingerlakes Canandaigua · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Blue Dream | 510 Cartridge | 1g | gram | $28 | $28/g | Good Life Collective Fingerlakes Canandaigua · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Maui Wowie 1G Cart | gram | $28 | $28/g | Good Life Collective Fingerlakes Canandaigua · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Gelato 1G Cart | gram | $28 | $28/g | Good Life Collective Fingerlakes Canandaigua · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | 1000 MG Cartridge Cranberry Kush | gram | $30 | $30/g | Good Life Collective Fingerlakes Canandaigua · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Papa's Herb Fruit Punch 510 [1g] Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Good Life Collective Fingerlakes Canandaigua · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Papa's Herb Blue Dream 510 [1g] Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Good Life Collective Fingerlakes Canandaigua · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Papa's Herb Razzberry Zlushie 510 [1g] Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Good Life Collective Fingerlakes Canandaigua · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Papa's Herb Strawberry Cheesecake 510 [1g] Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Good Life Collective Fingerlakes Canandaigua · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Papa's Herb Tangie 510 [1g] Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Good Life Collective Fingerlakes Canandaigua · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | 1000 MG Cartridge Maui Wowie | gram | $30 | $30/g | Good Life Collective Fingerlakes Canandaigua · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Bubba Gum | Cartridge | 1g | gram | $30 | $30/g | Good Life Collective Fingerlakes Canandaigua · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | 1000 MG Cartridge Cherry Diesel | gram | $30 | $30/g | Good Life Collective Fingerlakes Canandaigua · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Rainbow Beltz | Disposable | 1g | each | $32 | $32/g | Good Life Collective Fingerlakes Canandaigua · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Pineapple Express | Disposable | 1g | gram | $32 | $32/g | Good Life Collective Fingerlakes Canandaigua · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Watermelon Z | Disposable | 1g | each | $32 | $32/g | Good Life Collective Fingerlakes Canandaigua · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Strawberry Cough | Disposable | 1g | each | $32 | $32/g | Good Life Collective Fingerlakes Canandaigua · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Papa's Herb OG Kush AIO [1g] Vape Pens | each | $32 | $32/g | Good Life Collective Fingerlakes Canandaigua · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Grand Daddy Purp | Disposable | 1g | each | $32 | $32/g | Good Life Collective Fingerlakes Canandaigua · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | FIRE Liquid Diamonds 2g Jefé - Maui Pineapple Vape Pens | 2 g | $65 | $32.50/g | Good Life Collective Fingerlakes Canandaigua · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | FIRE Liquid Diamonds 2g Jefé - Blue Dream Vape Pens | each | $65 | $32.50/g | Good Life Collective Fingerlakes Canandaigua · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Sour Applez | Disposable | 2g Vape Pens | each | $65 | $32.50/g | Good Life Collective Fingerlakes Canandaigua · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | MFused Strawberry Striker AIO [2g] Vape Pens | each | $65 | $32.50/g | Good Life Collective Fingerlakes Canandaigua · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | MFused Red Card AIO [2g] Vape Pens | each | $65 | $32.50/g | Good Life Collective Fingerlakes Canandaigua · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | MFused Golden Glove AIO [2g] Vape Pens | 2 g | $65 | $32.50/g | Good Life Collective Fingerlakes Canandaigua · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | MFused Frut Punch AIO [2g] Vape Pens | 2 g | $65 | $32.50/g | Good Life Collective Fingerlakes Canandaigua · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | FIRE Liquid Diamonds 2g Jefé - Granddaddy Purple Vape Pens | 2 g | $65 | $32.50/g | Good Life Collective Fingerlakes Canandaigua · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Sapphire Gorilla Glue #4 AIO [1g] Vape Pens | each | $36 | $36/g | Good Life Collective Fingerlakes Canandaigua · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Sapphire Permanent Marker AIO [1g] Vape Pens | gram | $36 | $36/g | Good Life Collective Fingerlakes Canandaigua · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Sapphire NYC Diesel AIO [1g] Vape Pens | each | $36 | $36/g | Good Life Collective Fingerlakes Canandaigua · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | ayrloom | Cereal Milk | AIO | 2g | each | $75 | $37.50/g | Good Life Collective Fingerlakes Canandaigua · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | ayrloom | Blue Widow | AIO | 2g | 2 g | $75 | $37.50/g | Good Life Collective Fingerlakes Canandaigua · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | ayrloom | Lychee Dream | AIO | 2g | 2 g | $75 | $37.50/g | Good Life Collective Fingerlakes Canandaigua · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | ayrloom | Pink Rozay | AIO | 2g | 2 g | $75 | $37.50/g | Good Life Collective Fingerlakes Canandaigua · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | ayrloom | Bomb Popz | AIO | 2g | each | $75 | $37.50/g | Good Life Collective Fingerlakes Canandaigua · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Lemon Loopz | TWISTED Tank Cartridge | 1g | gram | $40 | $40/g | Good Life Collective Fingerlakes Canandaigua · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |