| 1 | Red Headed Stranger | Strain Collection | All-In-One | 0.3g | 3/10 g | $25 | $2.50/g | Dream Daze Dispensary Depew · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Untitled - Melonade 2g Cartridge | 2 g | $41 | $20.50/g | Dream Daze Dispensary Depew · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Untitled - Razzleberry (I) - Vape Cart Vape Pens | 2 g | $50 | $25/g | Dream Daze Dispensary Depew · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Super Lemon Haze Cartridge | 1g | gram | $26 | $26/g | Dream Daze Dispensary Depew · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Gelato 1G Cart | gram | $26 | $26/g | Dream Daze Dispensary Depew · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Maui Wowie 1G Cart | gram | $26 | $26/g | Dream Daze Dispensary Depew · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Green Crack | Disposable | 1g | gram | $26 | $26/g | Dream Daze Dispensary Depew · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Super Sour Diesel Cartridge | 1g | gram | $26 | $26/g | Dream Daze Dispensary Depew · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Hepworth - Dosido (I) - Vape Cart Vape Pens | gram | $26 | $26/g | Dream Daze Dispensary Depew · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Hepworth - SFV OG (I) - Vape Cart Vape Pens | gram | $26 | $26/g | Dream Daze Dispensary Depew · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Untitled - Tropic Thunder 2g Cartridge | 2 g | $54 | $27/g | Dream Daze Dispensary Depew · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Rippers - Mango Sunrise (I) - All In One Vape Vape Pens | 2 g | $58.88 | $29.44/g | Dream Daze Dispensary Depew · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Rippers - Peach Ringz (H) - All In One Vape Vape Pens | 2 g | $58.88 | $29.44/g | Dream Daze Dispensary Depew · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Offhours - Gelato (H) - All In One Vape Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Dream Daze Dispensary Depew · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | NEW YORK HONEY | 1G | AIO | GOLDEN TICKET | gram | $30 | $30/g | Dream Daze Dispensary Depew · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | NEW YORK HONEY | 1G | 510 CARTRIDGE | ICE CREAM CAKE | gram | $30 | $30/g | Dream Daze Dispensary Depew · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | NEW YORK HONEY | 1G | 510 CARTRIDGE | BLUE DREAM | gram | $30 | $30/g | Dream Daze Dispensary Depew · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | NEW YORK HONEY | 1G | 510 CARTRIDGE | BARRY WHITE | gram | $30 | $30/g | Dream Daze Dispensary Depew · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | NEW YORK HONEY | 1G | 510 CART | BERRY BELLINI | gram | $30 | $30/g | Dream Daze Dispensary Depew · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Untitled - White Gummy (S) - Vape Cartridge Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Dream Daze Dispensary Depew · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Untitled - Wedding Crashers 1g Cartridge | gram | $30 | $30/g | Dream Daze Dispensary Depew · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Untitled - Strawnana (I) - Vape Cartridge Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Dream Daze Dispensary Depew · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Untitled - Razzleberry 1g Cartridge | gram | $30 | $30/g | Dream Daze Dispensary Depew · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Untitled - Peach Ringz (H) - 91.27% - Vape Cartridge Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Dream Daze Dispensary Depew · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Baja Breeze | Cartridge | 1g | gram | $30 | $30/g | Dream Daze Dispensary Depew · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Rainbow Beltz | Disposable | 1g | gram | $30 | $30/g | Dream Daze Dispensary Depew · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Pineapple Express | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $32 | $32/g | Dream Daze Dispensary Depew · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Funk Juice | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $32 | $32/g | Dream Daze Dispensary Depew · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | GG#4 | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $32 | $32/g | Dream Daze Dispensary Depew · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | NNC-NY 1g Vape Cartridge - OG Kush | gram | $32.70 | $32.70/g | Dream Daze Dispensary Depew · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | NNC-NY 1g Vape Cartridge - Alien OG | gram | $32.70 | $32.70/g | Dream Daze Dispensary Depew · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Offhours - RS 11 (H) - All In One with Diamonds Vape Vape Pens | gram | $33.90 | $33.90/g | Dream Daze Dispensary Depew · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Offhours - Pink OG (I) - All In One with Diamonds Vape Vape Pens | gram | $33.90 | $33.90/g | Dream Daze Dispensary Depew · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Mimosa | 510 Cartridge | 1g | gram | $35 | $35/g | Dream Daze Dispensary Depew · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Mango Haze | AIO Palm | Sativa | 1.5g | 1.5 g | $55 | $36.67/g | Dream Daze Dispensary Depew · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Lemon Cherry Gelato | AIO Palm | Hybrid | 1.5g | 1.5 g | $55 | $36.67/g | Dream Daze Dispensary Depew · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Blue Dream | AIO Palm | Hybrid | 1.5g | 1.5 g | $55 | $36.67/g | Dream Daze Dispensary Depew · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Apple Fritter | AIO Palm | Hybrid | 1.5g | 1.5 g | $55 | $36.67/g | Dream Daze Dispensary Depew · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Ghost Train | AIO Palm | Sativa | 1.5g | 1.5 g | $55 | $36.67/g | Dream Daze Dispensary Depew · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Northern Lights | AIO Palm | Indica | 1.5g | 1.5 g | $55 | $36.67/g | Dream Daze Dispensary Depew · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |