Cheapest weed in Greenwich, NY
197 Greenwich menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every New York city: cheapest weed in New York
Cheapest flower in Greenwich
See all flower prices →Cheapest right now: Chub Love Honey | Peach Blossom | Pure Raw Honey (2.25oz) at Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Greenwich — $3.21 ($1.43 per gram) · 54 comparable items at 1 stores
Cheapest carts & vapes in Greenwich
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Atlas Vape Kit (Black) Vuber | Dab Pen Kit at Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Greenwich — $53.50 ($5.35 per gram) · 48 comparable items at 1 stores
Cheapest edibles in Greenwich
See all edibles prices →Cheapest right now: Gron | Pomegranate (H) | Gummy Pearls (400mg CBD | 100mg THC) at Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Greenwich — $24.86 ($6.21 per 100mg of THC) · 17 comparable items at 1 stores
Cheapest concentrates in Greenwich
See all concentrates prices →Cheapest right now: NEW YORK HONEY | 2G | DAB DART | WEDDING CRASHER at Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Greenwich — $56.50 ($28.25 per gram) · 5 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | NEW YORK HONEY | 2G | DAB DART | WEDDING CRASHER New York Honey · Concentrates | 2 g | $56.50 | $28.25/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Greenwich Greenwich · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | The Original Z | Dab Dart | 2G New York Honey · Concentrates | 2 g | $56.50 | $28.25/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Greenwich Greenwich · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | NEW YORK HONEY | 2G DAB DART | SUPER LEMON HAZE New York Honey · Concentrates | 2 g | $56.50 | $28.25/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Greenwich Greenwich · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Slack Hollow | Classic Hashish (IH) | 1G Hash Concentrates | gram | $29.99 | $29.99/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Greenwich Greenwich · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Candy Rain Live Resin Badder | 1g MFNY · Concentrates | gram | $62.15 | $62.15/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Greenwich Greenwich · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Greenwich
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Adirondack Flower | Super Boof | Pre-Roll (.7G) at Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Greenwich — $11.30 ($1.13 per gram) · 34 comparable items at 1 stores
Cheapest infused pre-rolls in Greenwich
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Purple Trainwreck | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g at Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Greenwich — $68.93 ($4.60 per gram) · 26 comparable items at 1 stores
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Greenwich flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Greenwich →Discounted items across Greenwich menus, newest first.
Best dispensaries in Greenwich →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank concentrates (5 items at 1 store) in Greenwich — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.