| 1 | Hi*AF | Peaches & Cream | 1g AIO Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Stonedhouse Dispensary Lewiston · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Hi*AF | Pink Lemonade | 1g AIO Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Stonedhouse Dispensary Lewiston · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Hi*AF | Sweet Strawberry Banana | 1g AIO Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Stonedhouse Dispensary Lewiston · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | ice cream cake | Cartridge | 1g | gram | $30 | $30/g | Stonedhouse Dispensary Lewiston · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | 1937 | 1g Cart | Northern Lights Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Stonedhouse Dispensary Lewiston · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Taste Makerz | 1g AIO | Grape Pie | Indica Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Stonedhouse Dispensary Lewiston · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Taste Makerz | 1g AIO | Cherry Gelato | Hybrid Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Stonedhouse Dispensary Lewiston · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Taste Makerz | 1g AIO | Mimosa | Sativa Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Stonedhouse Dispensary Lewiston · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Taste Makerz | 1g AIO | Watermelon Zkittlez | Hybrid Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Stonedhouse Dispensary Lewiston · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Taste Makerz | 1g AIO | Blueberry Kush | Indica Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Stonedhouse Dispensary Lewiston · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Taste Makerz | 1g AIO | Strawberry Burst | Sativa Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Stonedhouse Dispensary Lewiston · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Hashtag Honey | Super Lemon Haze | Disposable | 2g | 2 g | $80 | $40/g | Stonedhouse Dispensary Lewiston · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Hashtag Honey | Zoap | Disposable | 2g | 2 g | $80 | $40/g | Stonedhouse Dispensary Lewiston · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Hashtag Honey | NYC Diesel | Disposable | 2g | 2 g | $80 | $40/g | Stonedhouse Dispensary Lewiston · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Hashtag Honey | Northern Lights | Disposable | 2g | 2 g | $80 | $40/g | Stonedhouse Dispensary Lewiston · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Hashtag Honey | King Louie | Disposable | 2g | 2 g | $80 | $40/g | Stonedhouse Dispensary Lewiston · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Hashtag Honey | Jokerz | Disposable | 2g | 2 g | $80 | $40/g | Stonedhouse Dispensary Lewiston · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Hashtag Honey | Harlem Haze | Disposable | 2g | 2 g | $80 | $40/g | Stonedhouse Dispensary Lewiston · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Hashtag Honey | Grape Ape | Disposable | 2g | 2 g | $80 | $40/g | Stonedhouse Dispensary Lewiston · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Hashtag Honey | Durban Poision | Disposable | 2g | 2 g | $80 | $40/g | Stonedhouse Dispensary Lewiston · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Hashtag Honey | Blue Dream | Disposable | 2g | 2 g | $80 | $40/g | Stonedhouse Dispensary Lewiston · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Hashtag Honey | Apples & Bananas | Disposable | 2g | 2 g | $80 | $40/g | Stonedhouse Dispensary Lewiston · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Dabwoods | DABBAR Classic 2g AIO | Watermelon Z | Indica Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Stonedhouse Dispensary Lewiston · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Dabwoods | DABBAR Classic 2g AIO | Pineapple Kush | Hybrid Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Stonedhouse Dispensary Lewiston · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Dabwoods | DABBAR Classic 2g AIO | Mother's Milk | Indica Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Stonedhouse Dispensary Lewiston · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Dabwoods | DABBAR Classic 2g AIO | Blue Raspberry Slushee | Sativa Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Stonedhouse Dispensary Lewiston · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Dabwoods | DABBAR Classic 2g AIO | Blue Dream | Sativa Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Stonedhouse Dispensary Lewiston · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Dabwoods | DABBAR Classic 2g AIO | Banana OG | Hybrid Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Stonedhouse Dispensary Lewiston · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Pineapple Whip | Cartridge | 0.5g | 1/2 g | $22 | $44/g | Stonedhouse Dispensary Lewiston · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Blue Raspberry | Cartridge | 0.5g | 1/2 g | $22 | $44/g | Stonedhouse Dispensary Lewiston · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Dabwoods | DABBAR Exotic 2g AIO | Sour Dream | Sativa Vape Pens | 2 g | $90 | $45/g | Stonedhouse Dispensary Lewiston · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Dabwoods | DABBAR Exotic 2g AIO | Grape God | Indica Vape Pens | 2 g | $90 | $45/g | Stonedhouse Dispensary Lewiston · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Dabwoods | Mango Pop | Dab Bar X Liquid Diamonds Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $90 | $45/g | Stonedhouse Dispensary Lewiston · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Dabwoods | Kiwi Latto | Dab Bar X Liquid Diamonds Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $90 | $45/g | Stonedhouse Dispensary Lewiston · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | VAPE- DABBAR X LIQUID LIVE DIAMONDS Hi-Z 2G Vape Pens | 2 g | $90 | $45/g | Stonedhouse Dispensary Lewiston · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Dabwoods | Créme De La Cake | Dab Bar X Liquid Diamonds Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $90 | $45/g | Stonedhouse Dispensary Lewiston · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Strawberry Fields | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $46 | $46/g | Stonedhouse Dispensary Lewiston · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Hashtag Honey | Grape Ape | Disposable | 1g | gram | $50 | $50/g | Stonedhouse Dispensary Lewiston · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Hashtag Honey | Lemon Cherry Gelato | Disposable | 1g | gram | $50 | $50/g | Stonedhouse Dispensary Lewiston · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Hashtag Honey | Permanent Marker | Disposable | 1g | gram | $50 | $50/g | Stonedhouse Dispensary Lewiston · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |