| 1 | "Penjamin" (White) | each | $10 | $10/piece | Herb-Z | Cannabis Dispensary North Syracuse · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Green Crack | Disposable | 6g | each | $120 | $20/g | Herb-Z | Cannabis Dispensary North Syracuse · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Granddaddy Purple | Disposable | 6g | each | $120 | $20/g | Herb-Z | Cannabis Dispensary North Syracuse · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Strawberry Cough | Disposable | 6g | each | $120 | $20/g | Herb-Z | Cannabis Dispensary North Syracuse · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Gelato 1G Cart | each | $26 | $26/g | Herb-Z | Cannabis Dispensary North Syracuse · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Blue Dream | 510 Cartridge | 1g | each | $26 | $26/g | Herb-Z | Cannabis Dispensary North Syracuse · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Rainbow Belts | 510 Cartridge | 1g | each | $26 | $26/g | Herb-Z | Cannabis Dispensary North Syracuse · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Maui Wowie 1G Cart | each | $26 | $26/g | Herb-Z | Cannabis Dispensary North Syracuse · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Gelato All-In-One | each | $30 | $30/piece | Herb-Z | Cannabis Dispensary North Syracuse · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Blue Dream | Liquid Diamonds Disposable | 2g | each | $65 | $32.50/g | Herb-Z | Cannabis Dispensary North Syracuse · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Faderade | TWISTED Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g | each | $65 | $32.50/g | Herb-Z | Cannabis Dispensary North Syracuse · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Früt Punch | TWISTED Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g | each | $65 | $32.50/g | Herb-Z | Cannabis Dispensary North Syracuse · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | RELOAD - 2g FUSION - Strawberry Clemonade (6:1:1 THC/CBG/THCV) | each | $65 | $32.50/g | Herb-Z | Cannabis Dispensary North Syracuse · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Lemon Loopz | TWISTED Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g | each | $65 | $32.50/g | Herb-Z | Cannabis Dispensary North Syracuse · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Fatso | FIRE Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g | each | $65 | $32.50/g | Herb-Z | Cannabis Dispensary North Syracuse · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Blueberry Space Cake | Liquid Diamond Disposable | 2g | each | $65 | $32.50/g | Herb-Z | Cannabis Dispensary North Syracuse · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | RELOAD - 2g FUSION - Lychee Lux (2:1 THC/CBD) | each | $65 | $32.50/g | Herb-Z | Cannabis Dispensary North Syracuse · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | ATF | FIRE Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g | each | $65 | $32.50/g | Herb-Z | Cannabis Dispensary North Syracuse · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Blackberry Kush | I - Ultra Extract High Potency Oil -0.5GAll-In-OneVape | each | $35 | $35/piece | Herb-Z | Cannabis Dispensary North Syracuse · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Blue Dream | Sativa-Ultra Extract High Potency Oil-0.5GAll-In-One Vape | each | $35 | $35/piece | Herb-Z | Cannabis Dispensary North Syracuse · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Acapulco Gold | Sativa-Ultra Extract High Potency Oil-0.5GAll-In-One Vape | each | $35 | $35/piece | Herb-Z | Cannabis Dispensary North Syracuse · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Acapulco Gold | LOUD High Terpene Extract Jefé Plus Disposable | 2g | each | $70 | $35/g | Herb-Z | Cannabis Dispensary North Syracuse · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Mango Haze | AIO Palm | Sativa | 1.5g | each | $55 | $36.67/g | Herb-Z | Cannabis Dispensary North Syracuse · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Cherry AK | AIO Palm | Sativa | 1.5g | each | $55 | $36.67/g | Herb-Z | Cannabis Dispensary North Syracuse · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Blue Dream | AIO Palm | Hybrid | 1.5g | each | $55 | $36.67/g | Herb-Z | Cannabis Dispensary North Syracuse · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Blackberry Kush | AIO Palm | Indica | 1.5g | each | $55 | $36.67/g | Herb-Z | Cannabis Dispensary North Syracuse · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Alien OG | AIO Palm | Hybrid | 1.5g | each | $55 | $36.67/g | Herb-Z | Cannabis Dispensary North Syracuse · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Lemon Cherry Gelato | AIO Palm | Hybrid | 1.5g | each | $55 | $36.67/g | Herb-Z | Cannabis Dispensary North Syracuse · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Rainbow Sherbert | AIO Palm | Hybrid | 1.5g | each | $55 | $36.67/g | Herb-Z | Cannabis Dispensary North Syracuse · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Northern Lights | AIO Palm | Indica | 1.5g | each | $55 | $36.67/g | Herb-Z | Cannabis Dispensary North Syracuse · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | 3g SLID3 FUSION Disposable - Strawberry Clemonade x Nectarine Dream | each | $110 | $36.67/g | Herb-Z | Cannabis Dispensary North Syracuse · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | 3g SLID3 CLASSIC - Blackberry Kush x Platinum Bubba | each | $110 | $36.67/g | Herb-Z | Cannabis Dispensary North Syracuse · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | 3g SLID3 FUSION Disposable - Tropical Twist x Citrus Splash | each | $110 | $36.67/g | Herb-Z | Cannabis Dispensary North Syracuse · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | 3g SLID3 CLASSIC - Mango Haze x Triple Diesel | each | $110 | $36.67/g | Herb-Z | Cannabis Dispensary North Syracuse · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | 3g SLID3 FUSION Disposable - Melon Madness x Sour Appleicious | each | $110 | $36.67/g | Herb-Z | Cannabis Dispensary North Syracuse · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | ayrloom | Bomb Popz | AIO | 2g | each | $75 | $37.50/g | Herb-Z | Cannabis Dispensary North Syracuse · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | ayrloom | Alaskan Thunder Fuck | AIO | 2g | each | $75 | $37.50/g | Herb-Z | Cannabis Dispensary North Syracuse · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | PRELOADStarter Kit - 2g FUSION - Concord Crush (4:1 THC/CBD) | each | $75 | $37.50/g | Herb-Z | Cannabis Dispensary North Syracuse · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | ayrloom | Lychee Dream | AIO | 2g | each | $75 | $37.50/g | Herb-Z | Cannabis Dispensary North Syracuse · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | ayrloom | Pineapple Express | AIO | 2g | each | $75 | $37.50/g | Herb-Z | Cannabis Dispensary North Syracuse · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |