Cheapest flower in Penn Yan, NY
Cheapest right now: DEVIL'S DRIP DIME BAG .7 GRAM at Bloom Cannabis Dispensary — $10 ($1 per gram)
116 comparable flower listings at 1 Penn Yan dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every New York city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | DEVIL'S DRIP DIME BAG .7 GRAM House of Sacci · Flower | 7/10 g | $10 | $1/g | Bloom Cannabis Dispensary Penn Yan · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Biscotti Pancakes Dime | .7g | House of Sacci Flower | 7/10 g | $10 | $1/g | Bloom Cannabis Dispensary Penn Yan · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | TROP CHERRY DIME BAG PREMIUM PURPLE FLOWER House of Sacci · Flower | 7/10 g | $10 | $1/g | Bloom Cannabis Dispensary Penn Yan · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Hood Candyz | Flower | 0.7g Nanticoke · Flower | 7/10 g | $10 | $1/g | Bloom Cannabis Dispensary Penn Yan · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Forbidden Fruit Dime Bag | .7g | Nanticoke Flower | 7/10 g | $10 | $1/g | Bloom Cannabis Dispensary Penn Yan · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Blue Hawaiian Dime Bag | .7g | Nanticoke Flower | 7/10 g | $10 | $1/g | Bloom Cannabis Dispensary Penn Yan · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Cereal Milk Dime Bag | .7g | Nanticoke Flower | 7/10 g | $10 | $1/g | Bloom Cannabis Dispensary Penn Yan · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Fuel Pump | Flower | 0.7g Nanticoke · Flower | 7/10 g | $10 | $1/g | Bloom Cannabis Dispensary Penn Yan · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | AK47 | 28g | Cannalabs Flower | ounce | $152 | $5.43/g | Bloom Cannabis Dispensary Penn Yan · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Pinnacle | 28g | Rolling Green Flower | ounce | $162 | $5.79/g | Bloom Cannabis Dispensary Penn Yan · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Permanent Li Hi | 28g Flower | Rolling Green Flower | ounce | $162 | $5.79/g | Bloom Cannabis Dispensary Penn Yan · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Jelly Cake | 28g Flower | Rolling Green Flower | ounce | $162 | $5.79/g | Bloom Cannabis Dispensary Penn Yan · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Green Crack | 28g Flower | Rolling Green Flower | ounce | $162 | $5.79/g | Bloom Cannabis Dispensary Penn Yan · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Zoap | 28g| Rolling Green Flower | ounce | $162 | $5.79/g | Bloom Cannabis Dispensary Penn Yan · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Black Scotti | 28g Flower | Rolling Green Flower | ounce | $162 | $5.79/g | Bloom Cannabis Dispensary Penn Yan · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Insane Pound Cake | 28g Flower | Rolling Green Flower | ounce | $162 | $5.79/g | Bloom Cannabis Dispensary Penn Yan · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Tahoe OG | 7g Ground Flower | Hepworth Flower | quarter | $42 | $6/g | Bloom Cannabis Dispensary Penn Yan · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | READY 2 ROLL SATIVA GROUND FLOWER 1/4 OZ Nanticoke · Flower | quarter | $42 | $6/g | Bloom Cannabis Dispensary Penn Yan · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Hybrid Ready to Roll | Ground | 7g Nanticoke · Flower | quarter | $42 | $6/g | Bloom Cannabis Dispensary Penn Yan · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | READY 2 ROLL INDICA GROUND FLOWER 1/4 OZ Nanticoke · Flower | quarter | $42 | $6/g | Bloom Cannabis Dispensary Penn Yan · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Durban Poison X Cherry Tart Ground Flower | 7g | Hepworth Flower | quarter | $42 | $6/g | Bloom Cannabis Dispensary Penn Yan · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Lemon Tree | 7g Ground Flower | Hepworth Flower | quarter | $42 | $6/g | Bloom Cannabis Dispensary Penn Yan · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Trainwreck | 14g Flower | half ounce | $86 | $6.14/g | Bloom Cannabis Dispensary Penn Yan · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Gorilla Butter | 28g | Humble Hill Flower | ounce | $172 | $6.14/g | Bloom Cannabis Dispensary Penn Yan · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Gorilla Butter | 14g | Humble Hill Flower | half ounce | $92 | $6.57/g | Bloom Cannabis Dispensary Penn Yan · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Blue Cheese | 7g Flower | quarter | $47 | $6.71/g | Bloom Cannabis Dispensary Penn Yan · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Wicked Sour | Big Buds | 7g Flower | quarter | $47 | $6.71/g | Bloom Cannabis Dispensary Penn Yan · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Bombae | 7g Flower | quarter | $47 | $6.71/g | Bloom Cannabis Dispensary Penn Yan · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Blueberry Cupcake | Big Buds | 7g GAGE · Flower | quarter | $47 | $6.71/g | Bloom Cannabis Dispensary Penn Yan · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Cloudberry | Big Buds | 7g Flower | quarter | $47 | $6.71/g | Bloom Cannabis Dispensary Penn Yan · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Krazy Runtz | Big Buds | 7g GAGE · Flower | quarter | $47 | $6.71/g | Bloom Cannabis Dispensary Penn Yan · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | BLUE DREAM FLOWER 14G Nanticoke · Flower | half ounce | $112 | $8/g | Bloom Cannabis Dispensary Penn Yan · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Perma Frost | Flower | 14g Nanticoke · Flower | half ounce | $112 | $8/g | Bloom Cannabis Dispensary Penn Yan · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Coconut Cream 1/2oz. Glass Jar Nanticoke · Flower | half ounce | $112 | $8/g | Bloom Cannabis Dispensary Penn Yan · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Shot Caller 14g Glass Jar Nanticoke · Flower | half ounce | $112 | $8/g | Bloom Cannabis Dispensary Penn Yan · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Tangerine Punch | 7g | Florist Farms Flower | quarter | $58 | $8.29/g | Bloom Cannabis Dispensary Penn Yan · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Krazy Runtz | 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Bloom Cannabis Dispensary Penn Yan · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Bombae | 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Bloom Cannabis Dispensary Penn Yan · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Wicked Sour | 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Bloom Cannabis Dispensary Penn Yan · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Blueberry Cupcake | 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Bloom Cannabis Dispensary Penn Yan · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Penn Yan flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Penn Yan price: $10.29 per gram (middle of $5.79–$13.14). That works out to about $36.02 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Penn Yan publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Penn Yan price data: cheapest weed in Penn Yan, cheap ounces, Penn Yan flower price index, Penn Yan deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.