Cheapest weed in Queensbury, NY
379 Queensbury menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every New York city: cheapest weed in New York
Cheapest flower in Queensbury
See all flower prices →Cheapest right now: POT & HEAD | 28G | TUXEDO | BLUE DREAM at High Rollers Cannabis — $100 ($3.57 per gram) · 112 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | POT & HEAD | 28G | TUXEDO | BLUE DREAM Pot & Head · Flower | each | $100 | $3.57/g | High Rollers Cannabis Queensbury · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Pot & Head | Tuxedo | Animal Face | 28G Pot & Head · Flower | each | $115 | $4.11/g | High Rollers Cannabis Queensbury · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Pot & Head | Tuxedo | Gary Payton | 28G Pot & Head · Flower | each | $115 | $4.11/g | High Rollers Cannabis Queensbury · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Cereal Milk | Big Buds | 28g Flower | each | $160 | $5.71/g | High Rollers Cannabis Queensbury · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Mohamed Ali | Big Buds | 28g Flower | each | $160 | $5.71/g | High Rollers Cannabis Queensbury · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Pink Certz | 28g Flower | each | $160 | $5.71/g | High Rollers Cannabis Queensbury · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Saffron | 28g Flower | each | $160 | $5.71/g | High Rollers Cannabis Queensbury · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | KOMBUCHA OREO | 28G Flower | each | $160 | $5.71/g | High Rollers Cannabis Queensbury · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Queensbury
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Vape - PINK ACAI LIIIL at High Rollers Cannabis — $27 ($27 per cartridge) · 232 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Vape - PINK ACAI LIIIL STIIIZY · Vape Pens | each | $27 | $27/piece | High Rollers Cannabis Queensbury · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Vape - GRANDDADDY PURP LIIIL STIIIZY · Vape Pens | each | $27 | $27/piece | High Rollers Cannabis Queensbury · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Vape - PREMIUM JACK LIIIL STIIIZY · Vape Pens | each | $27 | $27/piece | High Rollers Cannabis Queensbury · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Vape - WHITE RASPBERRY LIIIL STIIIZY · Vape Pens | each | $27 | $27/piece | High Rollers Cannabis Queensbury · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Vape - BLUE BURST LIIIL STIIIZY · Vape Pens | each | $27 | $27/piece | High Rollers Cannabis Queensbury · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Vape - GELATO LIIIL STIIIZY · Vape Pens | each | $27 | $27/piece | High Rollers Cannabis Queensbury · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Mimosa | 510 Cartridge | 1g New York Honey · Vape Pens | each | $30 | $30/g | High Rollers Cannabis Queensbury · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Purple Thunder | Cartridge | 1g Revert · Vape Pens | each | $30 | $30/g | High Rollers Cannabis Queensbury · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Queensbury
See all edibles prices →Cheapest right now: Milk Chocolate | Mini Bar | 1:1 CBG:THC | Daytime Sativa | 100mg | 1ct at High Rollers Cannabis — $14 ($14 per 100mg of THC) · 35 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Milk Chocolate | Mini Bar | 1:1 CBG:THC | Daytime Sativa | 100mg | 1ct Grön Edibles · Edibles | each · 100mg THC | $14 | $14/100mg THC | High Rollers Cannabis Queensbury · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Sour Blue Raspberry Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Smokiez Edibles · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $16.50$2225% off | $16.50/100mg THC | High Rollers Cannabis Queensbury · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Sour Lemonade Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Smokiez Edibles · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $16.50$2225% off | $16.50/100mg THC | High Rollers Cannabis Queensbury · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Lychee - Brick Live Resin Gummies - 100mg Cannabals · Edibles | each · 100mg THC | $17 | $17/100mg THC | High Rollers Cannabis Queensbury · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | THC Raspberry Lemonade Pearls | Sativa | 100mg | 10ct | 10mg/ea Grön Edibles · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $22 | $22/100mg THC | High Rollers Cannabis Queensbury · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Blueberry Lemonade Pearls 3:1 CBG:THC Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Grön Edibles · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $22 | $22/100mg THC | High Rollers Cannabis Queensbury · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Mango Sunrise | 1:1:1 | THC:CBG:CBD |100mg | 10pk Jaunty · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $24 | $24/100mg THC | High Rollers Cannabis Queensbury · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | WYLD | Huckleberry Hybrid Enhanced Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea WYLD · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $24 | $24/100mg THC | High Rollers Cannabis Queensbury · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Queensbury flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Queensbury →Discounted items across Queensbury menus, newest first.
Best dispensaries in Queensbury →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.