| 1 | Strawberry Cough | Disposable | 6g | 6 g | $119.47 | $19.91/g | Clouditude Dispensary & Weed Delivery - Staten Island Staten Island · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Peppermint Hot Chocolate | Cartridge | 1g | gram | $22.12 | $22.12/g | Quality Control Dispensary Staten Island Staten Island · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | DIME | Vape | Live Resin | AIO | Dime OG | 1g | Indica | THC 75% Vape Pens | 2 g | $44.25 | $22.13/g | Quality Control Dispensary Staten Island Staten Island · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Peach Kush | Liquid Diamond Cartridge | 1g | gram | $23.89$39.8240% off | $23.89/g | Clouditude Dispensary & Weed Delivery - Staten Island Staten Island · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Pink-Z | Liquid Diamond Cartridge | 1g | gram | $23.89$39.8240% off | $23.89/g | Clouditude Dispensary & Weed Delivery - Staten Island Staten Island · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Cherry Gelato | Liquid Diamond Cartridge | 1g | gram | $23.89$39.8240% off | $23.89/g | Clouditude Dispensary & Weed Delivery - Staten Island Staten Island · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Mango Berry | Liquid Diamond Cartridge | 1g | gram | $23.89$39.8240% off | $23.89/g | Clouditude Dispensary & Weed Delivery - Staten Island Staten Island · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | YIN YANG | 510 CART | ZOAP | 1G Vape Pens | gram | $25.20$2810% off | $25.20/g | HighStone Staten Island · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Guava | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $25.20$2810% off | $25.20/g | HighStone Staten Island · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | RS11 | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $25.20$2810% off | $25.20/g | HighStone Staten Island · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Skywalker OG | 2g Melted Diamond Live Resin Vaporizer | 2x 1g (Reload) | 2 g · 2-pack | $101.77 | $25.44/g | NugHub NY Cannabis Dispensary & Delivery Staten Island · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Pineapple Express | 2g Melted Diamond Live Resin Vape | 2x 1g (Reload) | 2 g · 2-pack | $101.77 | $25.44/g | NugHub NY Cannabis Dispensary & Delivery Staten Island · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Maui Waui | 2g Melted Diamond Live Resin Vaporizer | 2x 1g (Reload) | 2 g · 2-pack | $101.77 | $25.44/g | NugHub NY Cannabis Dispensary & Delivery Staten Island · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Hashtag Honey | Blue Lobster | Cartridge | 1g | gram | $25.66 | $25.66/g | A Cannaful Life Staten Island · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Purple Thunder | Cartridge | 1g | gram | $26.55 | $26.55/g | Quality Control Dispensary Staten Island Staten Island · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | STIIIZY BAR | each | $26.55 | $26.55/piece | Quality Control Dispensary Staten Island Staten Island · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Hashtag Honey | Huckleberry Kush | Cartridge | 1g | gram | $26.55 | $26.55/g | Quality Control Dispensary Staten Island Staten Island · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Hashtag Honey | Blueberry Caviar | Cartridge | 1g | gram | $26.55 | $26.55/g | Quality Control Dispensary Staten Island Staten Island · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Hashtag Honey | White Uzumaki | Cartridge | 1g | gram | $26.55 | $26.55/g | Quality Control Dispensary Staten Island Staten Island · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Hashtag Honey | Melon Baller | Cartridge | 1g | gram | $26.55 | $26.55/g | Quality Control Dispensary Staten Island Staten Island · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Skywalker OG | Cartridge | 1g | gram | $26.55 | $26.55/g | Quality Control Dispensary Staten Island Staten Island · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Cherry Crasher | Cartridge | 1g | gram | $26.55 | $26.55/g | Quality Control Dispensary Staten Island Staten Island · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Strawberry Drip | Cartridge | 1g | gram | $26.55 | $26.55/g | Quality Control Dispensary Staten Island Staten Island · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | DabBar | Vape | AIO | Banana OG | 2g | Hybrid | THC 85% Vape Pens | 2 g | $54.87 | $27.43/g | Quality Control Dispensary Staten Island Staten Island · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | DabBar | Vape | AIO | Watermelon Z | 2g | Indica | THC 83% Vape Pens | 2 g | $54.87 | $27.43/g | Quality Control Dispensary Staten Island Staten Island · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | DabBar | Vape | AIO | Pineapple Kush | 2g | Hybrid | THC 84% Vape Pens | 2 g | $54.87 | $27.43/g | Quality Control Dispensary Staten Island Staten Island · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | DabBar | Vape | AIO | Mothers Milk | 2g | Indica | THC 84% Vape Pens | 2 g | $54.87 | $27.43/g | Quality Control Dispensary Staten Island Staten Island · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | DabBar | Vape | AIO | Blue Raspberry Slushee | 2g | Sativa | THC 88% Vape Pens | 2 g | $54.87 | $27.43/g | Quality Control Dispensary Staten Island Staten Island · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | DabBar | Vape | AIO | Blue Dream | 2g | Sativa | THC 88% Vape Pens | 2 g | $54.87 | $27.43/g | Quality Control Dispensary Staten Island Staten Island · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Stiiizy | Vape | Pod | Pink Acai | 1g | 2Pack | 2g | Hybrid | 83.9% THC Vape Pens | 2 g · 2-pack | $55.93$69.9120% off | $27.96/g | Quality Control Dispensary Staten Island Staten Island · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Stiiizy | Vape | Pod | Pineapple Express | 1g | 2 Pack | 2g | Hybrid | 80.6% THC Vape Pens | 2 g · 2-pack | $55.93$69.9120% off | $27.96/g | Quality Control Dispensary Staten Island Staten Island · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Peaches N Cream | Botanica Blends | Pods | Indica-Hybrid | 1g | gram | $28.76$44.2535% off | $28.76/g | Clouditude Dispensary & Weed Delivery - Staten Island Staten Island · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | BRIQ Essentials Tropic Thunder 2g All in One | 2 g | $58.76$78.7625% off | $29.38/g | NugHub NY Cannabis Dispensary & Delivery Staten Island · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | BRIQ Elite All in One - Flo [2g] | 2 g | $58.76$78.7625% off | $29.38/g | NugHub NY Cannabis Dispensary & Delivery Staten Island · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | BRIQ Elite All in One - Pineapple [2g] | 2 g | $58.76$78.7625% off | $29.38/g | NugHub NY Cannabis Dispensary & Delivery Staten Island · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | BRIQ Essentials Bubba Kush 2g All in One | 2 g | $58.76$78.7625% off | $29.38/g | NugHub NY Cannabis Dispensary & Delivery Staten Island · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | BRIQ Essentials Hot Cakes 2g All In One | 2 g | $58.76$78.7625% off | $29.38/g | NugHub NY Cannabis Dispensary & Delivery Staten Island · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | BRIQ Essentials Pineapple Express 2g All in One | 2 g | $58.76$78.7625% off | $29.38/g | NugHub NY Cannabis Dispensary & Delivery Staten Island · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | BRIQ Elite All in One - Biscotti [2g] | 2 g | $59.07$78.7625% off | $29.54/g | Clouditude Dispensary & Weed Delivery - Staten Island Staten Island · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | BRIQ Essentials OG Kush 2g All in One | 2 g | $59.07$78.7625% off | $29.54/g | Clouditude Dispensary & Weed Delivery - Staten Island Staten Island · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |